Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Wynik reakcji
124
Z AWW, które sytuacje ma od czasu Waszego PONa przechlapaną też bliżej bycia na minus jesteście. Jasne fajnie próbujesz się usprawiedliwiać. Pytanie, czy tak potężne plemię powinno szukać wymówek? Zwłaszcza w walce przeciwko AWW, które wcale nie ma u siebie kolorowo. Już pomijam, że po prostu większość tych wymówek to jakieś marne manipulacje, kłamstwa, zwał jak zwał.

Akurat w tym przypadku to jesteście mistrzami w tym fachu
Ten cały pon jeszcze nie byl podpisany a wy juz wtedy probowaliscie manipulowac wszedzie gdzie bylo mozna zeby tylko ktos uwierzyl w te bzdety ze to dla obu jest niekorzystne byle tylko aww bylo lepiej

Przez chwile bylo zabawnie ale teraz to juz rzygac sie chce od waszych tlumaczen
PON, liczba wiosek, to tamto ale sami chuja gracie
zaparkowaliscie autobus na polowce swiata i sie z delma nie tykaliscie przez dobre 4 miechy grania wiec owski nie pierdol farmazonow ze wy sie bijecieod poczatku z kazdym <cisza>

Podbijajcie tam morale jak chcecie ale i tak macie przejebane i zostaniecie przegrywami (dla wielu juz jestescie po tym co odjebaliscie za szopke)

Wyliczcie sobie jeszcze jakies statystki ze u was byla gorsza gielda, mniej barbarek, inny odcien zieleni na mapie i takie tam

Kocur96

Chłop
Wynik reakcji
3
Co poradzić gramy za miskę ryżu i dla hajsu nie oficjalnie cba ma pole ryżu aby taniej trochę wychodziło

Jankowski

Chłop
Wynik reakcji
23
Miałem trochę czasu i nadrobiłem to piękne FO. Czy ja dobrze przeczytałem, że amator poświęcił swój jeden człon (kropek) tylko po to by spróbować się dogadać z masłem? Niezłe potraktowanie własnych graczy. A podobno aww to rodzina <rotfl> Ciekawe czy na next świecie uzbierają 100 graczy, czy też się zamkną na dwucyfrowym wyniku. O ile wgl ktoś będzie chciał z nimi grać.

Wynik reakcji
124
Szukamy sojuszników ktoś coś?
Prosiłbym tylko, żebyscie nie wypowiadali sie za graczy AWW, ze z nami nie zagrają lub, że zostali zostawieni, jak ktoś ma aktualnie problem z graczy AWW to niech sie sam wypowie ;P

. Już pomijam, że po prostu większość tych wymówek to jakieś marne manipulacje, kłamstwa, zwał jak zwał.
Jak tam radni bo chyba wypłynęła prawda na fo i szybko zostaliście zweryfikowani

Szkoda czasu tych ludzi, wydymani przez Elo a teraz nawet okazuje się ze ani grama honoru nie ma po stronie zarządzających

Miałem trochę czasu i nadrobiłem to piękne FO. Czy ja dobrze przeczytałem, że amator poświęcił swój jeden człon (kropek) tylko po to by spróbować się dogadać z masłem? Niezłe potraktowanie własnych graczy. A podobno aww to rodzina <rotfl> Ciekawe czy na next świecie uzbierają 100 graczy, czy też się zamkną na dwucyfrowym wyniku. O ile wgl ktoś będzie chciał z nimi grać.
Zawsze się ktoś znajdzie i będą grali w takim kurewskim składzie sprzedawczykow znajomych i rodzin

Nie jesteście warci więcej komentarzy ale fajnie ze w końcu ta prawda o was ujrzała światło dzienne
Nie pozdrawiam i żegnam ozieble

Tomi707

Chłop
Wynik reakcji
28
Możecie już skończyć ten temat, bo tylko podłapaliście sprawę i dogryzacie na siłę, żeby zdestabilizować jak najbardziej kropki, a prawda jest taka, że nikt nikogo nie porzucił, jakoś nie widzę, żeby AWW.. zostało usunięte przez amatora. Po prostu po wtopie siemandero i bana traxiona, sporo ludzi też chciało skończyć, więc całe kropki na dłuższą metę są ded, a że na dc ustalili sobie jakieś linie co będzie potem, bo już nikomu tu nie będzie się chciało ustawiać nowych frontów i ogarniać wszystkiego od nowa, gdzie trzeba i tak pół plemienia rozebrać, to już ich sprawa.

A nawet jeśli ''zostaliśmy porzuceni'' to co tak naprawdę straciliśmy ? bo nie wiem, przez takie słowa straciliśmy -5 do skila ? czy nasze zagrody są o 30% mniejsze ? jak dla mnie nie zmieniło się nic, ani nam nie cofnęli defa, ani nie zlikwidowali członu, jest jak było przed akcją.

Więc możecie już skończyć :)

Wynik reakcji
5.234
jakoś ShOcK, który dostał lotkę u nas na 173 aktualnie gra w delmie i na 161 nie myślimy nawet aby zabierać mu blachę czy cokolwiek w tym kierunku, po prostu drogi się rozeszły i jest to normalna sprawa,

natomiast elosiemanko po tym co zrobił aktualnie nie ma szans na to aby dostał cokolwiek od nas,

ostatni raz coś ci tłumaczę bezbeku, bo specjalnie farmazonisz aby nas uszczypnąć, a jesteś zwykłym śmieciem, gang!,
Mocne słowa jak na 18 nastoletniego chłopa co kursywy nadużywa myśląc, że jest śmieszny^^ Nie mam zamiar wam ubliżać czy jak to napisałeś 'uszczypnąć' Po prostu śmiechą nie ma końca w innych ekipach widząc co tutaj się dzieje, biliście innych z przewagę było dobrze, biliście SKI z delmą było dobrze, a nagle jak to wy jesteście bici wszyscy są źli i nie dobrze bo wielkiego AWW się boją. Nie mi oceniać ale przegrywacie świat na SKI, które na 163 zostały memem, a 169 przeszły weryfikację, a do tego ich duo parnter Delma, która gra pierwszy raz świat z ppkami gdzie obserwowałem początku i inwestorów mieli tyle co nic, a do tego syf plemiona na plecach, które musieli sprzątać jak wy mieliście już masę. Macie się za topkę patrząc na narrację waszych graczy jak i twoją więc coś tam poszło nie tak w układzie psychiki patrząc na zachowanie i syf, który wychodzi na światło dzienne z waszego podwórka^^ Ktoś musi przegrać aby ktoś mógł wygrać ale to co piszecie od pierwszego dnia do teraz, stworzyło takie uniwersum, że ja osobiście AWW już nigdy nie wezmę na poważnie.

Powodzenia, jesteście ewidentną marką z tobą i kociake na czele.

Osobiście kibicuję Delmie więc mi się podoba taki obrót sprawy

Do góry