Dyskusja o sytuacji na świecie 173

Emcehamer

Miecznik
Wynik reakcji
214
Cyrk odjechał, zostawili emcehamer i mchamera

Po świecie z ancymonami gdzie troszkę podpisałam z amatorem namówiłam Dara żeby startował do gry z Wami, bardzo się ucieszyłam że do tego doszło i jeszcze gadałam mu że AWW takie fajne i w ogóle.
Wyszłam na idiotkę i zapłacicie za to rozsmarujemy Was niczym Delma na ciepłym pieczywie i do tego po same krawędzie ;]

sew112

Chłop
Wynik reakcji
19
hmm aww strasznie szeroko wskoczyło
ciekawe czy inne plemiona z polówki nie namówią ich do gry na 175 ale to mapa pokaże

Ryssiek oddaj rower

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
553
Po świecie z ancymonami gdzie troszkę podpisałam z amatorem namówiłam Dara żeby startował do gry z Wami, bardzo się ucieszyłam że do tego doszło i jeszcze gadałam mu że AWW takie fajne i w ogóle.
Wyszłam na idiotkę i zapłacicie za to rozsmarujemy Was niczym Delma na ciepłym pieczywie i do tego po same krawędzie ;]
a mówili nie słuchaj kobiet xD to mchamer wyszedł na głupka przez ciebie, zabawiłaś się na jego emocjach i zaproponowałaś mu nieznane...

Ryssiek oddaj rower

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
553
Ninja 47k pkt xD Chyba hajs z komunii odzyskał $$$$$ <tanczy>
A to problem wydać 1000 zł z wypłaty? xD ta gra jest i tak tania, licząć, że mógł pofarmić PP na poprzednim świecie to mógł nic nie wydać.
Rozpocząłeś grę na świecie z pp, więc jak już na 10 stronie masz ból tyłka o wydawanie PP na świecie z giełdą to lepiej szybko loguj się na 174 xD

Cimsonn

Pikinier
Wynik reakcji
115
A to problem wydać 1000 zł z wypłaty? xD ta gra jest i tak tania, licząć, że mógł pofarmić PP na poprzednim świecie to mógł nic nie wydać.
Rozpocząłeś grę na świecie z pp, więc jak już na 10 stronie masz ból tyłka o wydawanie PP na świecie z giełdą to lepiej szybko loguj się na 174 xD
Idź spać kolego bo jakiś przewrażliwiony jesteś xD Czy ja mam ból tyłka? to ty od razu już zaczynasz szukać problemów, ja tylko zażartowałem w sumie to nawet jestem pełen podziwu takiej determinacji bo minął ledwo tydzień a on już ma wioski po 9k pkt :p

Cimsonn

Pikinier
Wynik reakcji
115
I nwm czy się orientujesz z cenami na giełdzie i umiesz w matematykę ale tysiąc złotych to to raczej nie było ;)

19dudek28

Miecznik
Wynik reakcji
20
Najpierw Ewa wyrolowała Adama, a teraz Ty...dramat

Koleżanko, jestem jak Luxuria Astaroth, będę ubijał masło, ez