Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Magiczny Lokers

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.472
co tam koledzy żółwie powiecie
powiem tylko, że od początku byliście na straconej pozycji
w końcu walczyliście ze speedami także wasza szybkość nie była za szybka
może gdybyście mieli czerwone logo bo wiadomo, że czerwone jest szybkie to mielibyście szanse

husqa*strongmaman

Szlachcic
Wynik reakcji
7.567
Pojedynek 1v1 w rzymskiej klatce na dystansie 5x3 zakończył się TKO w pierwszej rundzie na korzyść speed

Przebieg pojedynku dość jednostronny - żółwie na początku zaskoczyli prawym prostym, jednak leżeli na deskach już po pierwszym uderzeniu speed. Później walka miała już tylko jedno oblicze - choć chwilami żółwiom nie wolno odmówić ambicji i woli walki. Koniec końców speed pozostaje niepokonane w rzymskiej klatce, w której wystąpili już drugi raz, po pojedynku 1v3 dwa lata temu.

Zapraszamy na kolejną galę już na *ocenzurowane przez keymila*

MiszkaKiszka

Chłop
Wynik reakcji
1
ziomeq dostał w pytkę za swoje ego sięgające saturna czy innego Jowisza;)

Tylko dureń dzieli świat pomiędzy siebie, a SPEED i myśli, że wygra wojne zbieraniną graczy przeciwko sztywnej ekipie;)
Gratki SPEED.

Akwilei

Chłop
Wynik reakcji
3
Najbardziej żenujący świat na którym miałem okazje grać dotychczas a gram od 2św, żałuje każdej minuty tam spędzonej, na szczęście pewne znajomości zrekompensowały stracony czas.,
Zdecydowanie najgorszy wódz z którym miałem okazje grać - ziomeq. To była parada złych decyzji i niekompetencji, nie tylko dotyczących tej układania graczy pod front, rozdawania darm warzywom na drugiej linii czy też bezrozumnym dojeżdżaniu aktywnych graczy Sn (jeden z nich zasilił i wzmocnił szaregi speed, pozdro wariacie). Tak sie kończy niesłuchanie rad innych przez zakute łby które myślą że pozjadały wszystkie rozumy świata. Ziomeq wiedział jak to się skończy i okłamywał siebie chyba do końca i mydlił oczy aż do godziny zero. Totalny brak szacunku dla czasu innych

Najbardziej zapadną w pamięć pierwsze dni wojny, po 3 dniach stwierdził że zawinie mandżur jak parę diod wpadło, rozjebał jeszcze bardziej plemię od środka i podkopał morale. Sporo osób jeszcze podjęło walkę przez jakiś czas w tym ja, ale zauważyłem że tutaj tylko trace czas i skupie się na innym świecie. Wielki podziw i szacunek należy się tym co walczyli do końca o beznadziejną sprawę, oraz nielicznych tych którzy starali się jak najlepiej przygotować do wojny przed jej wybuchem, czapki z głów. Pozdrawiam wszystkich z którym miałem okazje współpracować

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
3.331
Najbardziej żenujący świat na którym miałem okazje grać dotychczas a gram od 2św, żałuje każdej minuty tam spędzonej, na szczęście pewne znajomości zrekompensowały stracony czas.,
Zdecydowanie najgorszy wódz z którym miałem okazje grać - ziomeq. To była parada złych decyzji i niekompetencji, nie tylko dotyczących tej układania graczy pod front, rozdawania darm warzywom na drugiej linii czy też bezrozumnym dojeżdżaniu aktywnych graczy Sn (jeden z nich zasilił i wzmocnił szaregi speed, pozdro wariacie). Tak sie kończy niesłuchanie rad innych przez zakute łby które myślą że pozjadały wszystkie rozumy świata. Ziomeq wiedział jak to się skończy i okłamywał siebie chyba do końca i mydlił oczy aż do godziny zero. Totalny brak szacunku dla czasu innych

Najbardziej zapadną w pamięć pierwsze dni wojny, po 3 dniach stwierdził że zawinie mandżur jak parę diod wpadło, rozjebał jeszcze bardziej plemię od środka i podkopał morale. Sporo osób jeszcze podjęło walkę przez jakiś czas w tym ja, ale zauważyłem że tutaj tylko trace czas i skupie się na innym świecie. Wielki podziw i szacunek należy się tym co walczyli do końca o beznadziejną sprawę, oraz nielicznych tych którzy starali się jak najlepiej przygotować do wojny przed jej wybuchem, czapki z głów. Pozdrawiam wszystkich z którym miałem okazje współpracować
Nie zesraj sie

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
3.331
Gratulacje Speed :) Szkoda ze bez zulwi w nazwie koncowego tak jak bylo ustalane, ale niech juz wam bedzie….

Never Lucky

Miecznik
Wynik reakcji
371
@Ochrona Wioski dobry gracz, lepiej mieć go po swojej stronie niż przeciwnej :)

Czy p vs speed miałoby jeszcze jakiś miarodajny sens to nie wiem, bo chyba oba składy mają już swój prime time za sobą
Gosciu dobry to może byc kampaj typ carruje was co świat oprócz 133 gdzie archaik odyebal top 1 performance w historii plemion xD jak ktoś twierdzi inaczej to no coz xD 2 słowa - yellow papers xD

Ostatnia edycja:
Do góry