Dyskusja o sytuacji na świecie 172

ziomeq21*

Pikinier
Wynik reakcji
64
Kamil taki zły i niedobry, ale @Reaper taki koleżka dla swoich graczy, że proponuje mi skosowanie SN i NN oraz dołączenie do mnie jako mój człon. O tych niewypałach hejkach nie wspomnę. :D

Wynik reakcji
135
Chłop się podjaral że hejke by dostał xD

Odezwał się, bohater który żadnej wojny nie wygrał a wszystkich zaprasza xDDD

Pierwszy świat chyba bez żadnej wojny(chyba że liczycie te poniżej 100 przejęc, nie wiem, myślałem że prezentujecie poziom dna, szamba i mułu, dobrze myślałem).

Ciężki kawalerzysta, yhym tak tak, dla mnie chłop siedzący na ośle, nothing more, a tfffu.

Vejder91

Miecznik
Wynik reakcji
21
Kamil taki zły i niedobry, ale @Reaper taki koleżka dla swoich graczy, że proponuje mi skosowanie SN i NN oraz dołączenie do mnie jako mój człon. O tych niewypałach hejkach nie wspomnę. :D

Jeżeli myślisz że poszli byśmy grac do Was to jesteś w błędzie.Zawsze warto jednego na drugiego spróbować napuścić .
Dzięki temu zyskałem coś czego potrzebowałem:) i uzyskałem to co chciałem wiedzieć .

Czasem pióro jest silniejsze od miecza i sam się o tym przekonasz:)

ziomeq21*

Pikinier
Wynik reakcji
64
Jeżeli myślisz że poszli byśmy grac do Was to jesteś w błędzie.Zawsze warto jednego na drugiego spróbować napuścić .
Dzięki temu zyskałem coś czego potrzebowałem:) i uzyskałem to co chciałem wiedzieć .

Czasem pióro jest silniejsze od miecza i sam się o tym przekonasz:)

Ot kreatywność. Połączyć się w 70 członów, rozpaść się i chwytać się brzytwy. Próbujesz mi podebrać graczy? Kto chciałby grać u kłamców i oszustów, którzy robili koalicję cały świat vs jedno plemię. Nadal wszyscy o tym pamiętają, WEEK członów 9 w najwyższej formie, teraz jakieś mini twory, próbujące coś pokazać wysyłając swojego naczelnego wodza, żeby napsuł krwii na PW. Szkoda mi takiego szczępienia ryja, zwłaszcza na tak małym świecie, gdzie powinno się go grać z herbatką i szlugiem, a obok powinien grać Andrzej na tamburynie, a zamiast tego mamy oszustów i krętaczy, którzy walczą całym sercem o świat składający się z 4 kontynentów. (ciekawostka, 4 kontynenty, a mimo to było 9 członów, nadal mnie to śmieszy xD)

Vejder91

Miecznik
Wynik reakcji
21
Ot kreatywność. Połączyć się w 70 członów, rozpaść się i chwytać się brzytwy. Próbujesz mi podebrać graczy? Kto chciałby grać u kłamców i oszustów, którzy robili koalicję cały świat vs jedno plemię. Nadal wszyscy o tym pamiętają, WEEK członów 9 w najwyższej formie, teraz jakieś mini twory, próbujące coś pokazać wysyłając swojego naczelnego wodza, żeby napsuł krwii na PW. Szkoda mi takiego szczępienia ryja, zwłaszcza na tak małym świecie, gdzie powinno się go grać z herbatką i szlugiem, a obok powinien grać Andrzej na tamburynie, a zamiast tego mamy oszustów i krętaczy, którzy walczą całym sercem o świat składający się z 4 kontynentów. (ciekawostka, 4 kontynenty, a mimo to było 9 członów, nadal mnie to śmieszy xD)

Ehh rozjasnie Ci troszeczkę.
na początku s byłem założycielem plemienia SPW było nas 3 człony i redukowalismy się.
Godys który był dyplomata dogadał fuzje z joker...5 czy 6 członów mieli
Za samowolkę ja tak to nazywam opierdzielioem cała radę.
Jak spałem to godys kazał dla jestem pro wywalić mnie z własnego plemienia.
Obsmarowali mnie jak chcieli.
Zaznaczam że chłopaków znałem z poprzedniego sci rada miała u mnie liderow.
Błąkałem się po ogórkach....głodach...legionie..aż trafiłem do sn.
Mimo iż gracze wędki 2/3 tygodnie mnie próbowali rozebrać to nie dali rady.
Jedną wioskę sam oddałem krwawemu.
Miałem kończyć już co prawda alepo rozmowie z krwawym który jest lokalnym graczem i którego posadzone o grę dla speed odszedłem z sn za ich zgodą i założyłem wiare.
Gracze którzy tam są to w większości gracze s SPW było lub perełki z week które obserwowałem od dłuższego czasu.
GDYBY TO BYLO WEEK TO WIOSKI BRALIBY SPEED ZA FREE niestety ranking weryfikuje:)
Ile tam week było?60 do 3 dla speed ?
To teraz sobie zobacz nasz ranking walcząc z taką masówka jak Wy i speed.
Żeby nie to że mamy front z Wami to speed przestało by stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla nas czy innych plemion.
Speed to zaraza i chorągiewki.Typowych graczy speed jest tam jak na lekarstwo.
Pozdrow Bolusia bo widziałem jak we 3 nie mogli przejść wioski jednego randoma jakiegoś bo widziałem wszystko mimo iż o to nie prosiłem .
Pozdro

Week to była parodia plemienia bez rady i całej reszty , z resztą tak samo jak WIELKIE FARM.

Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Co mnie boli?jedynie że ami marnuje się w speed tak samo jak Olek u was.
Zlotopolski push powinien bana dostać w 2 min 150 k zrabował z darm Waszych

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.497
na początku s byłem założycielem plemienia SPW było nas 3 człony i redukowalismy się.
Miałem kończyć już co prawda alepo rozmowie z krwawym który jest lokalnym graczem i którego posadzone o grę dla speed odszedłem z sn za ich zgodą i założyłem wiare.
Gracze którzy tam są to w większości gracze s SPW było lub perełki z week które obserwowałem od dłuższego czasu.
GDYBY TO BYLO WEEK TO WIOSKI BRALIBY SPEED ZA FREE niestety ranking weryfikuje:)
Żeby nie to że mamy front z Wami to speed przestało by stanowić jakiekolwiek zagrożenie dla nas czy innych plemion.
Pozdrow Bolusia bo widziałem jak we 3 nie mogli przejść wioski jednego randoma jakiegoś bo widziałem wszystko mimo iż o to nie prosiłem .
Pozdro

Xddddd jak my nawet akcji na was nie robiliśmy to jak mamy mieć jakieś super statystyki na tym froncie , zużywamy offy na łatwe wioski tych co są przeważnie bez plemienia żeby zagęścić teren ale spokojnie za jakiś czas przejdziemy to ofensywy :) pamiętaj że mamy też front na południu i zachodzie i jesteśmy podzieleni na 3 grupki, w tej na froncie z wiarą jest 35 osób a nie całe speed , dostaniecie łupnia ale to będzie w momencie gdy tak postanowie na razie mamy ważniejsze cele a więc nie masz się co szczycić jak to wam dobrze idzie :) nie wiem ile było w wojnie wcześniej ale wiem że i odkąd jest wiara to i tak jesteśmy na plusie .
Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Co mnie boli?jedynie że ami marnuje się w speed tak samo jak Olek u was.
Zlotopolski push powinien bana dostać w 2 min 150 k zrabował z darm Waszych
Ami się marnuje w speed? Xddd
Nie wiem skąd Złotopolscy to zrabowali ale z tego co widzę to poświęcają na farmę najwięcej czasu na serwerze, zamiast się czepiać i szukać teorii spiskowych sam byś się wzial za farmienie a nie oskarżał innych, strasznie mnie to denerwuje jak ktoś tylko poświęca się grze i jest z przodu to zawsze musi być oszust

Rzeźnik x Mefedroniarz

Najstraszliwszy
Wynik reakcji
37
Pozdro

Tylko jedną rzecz chciałem sprostować, nie oddałeś mi wioski tylko sam ją sobie zabrałem :) dalej proszę mnie nie przytaczać w tekstach, ponieważ nie chcę sobie tym syfem, czyt. FO już więcej zabierać czasu.

Aesthetic

Pikinier
Wynik reakcji
33
Sterydziarzy? Kreta i białko jedynie, do tego dorzucasz jakieś witaminki.
Sterydy tylko na zawodostwie, jak ktoś ćwiczy dla Siebie to po co.

Na botach i sterydach to tylko SPEED'ały lecą :)

mayou

Chłop
Wynik reakcji
60
Ja mam wrazenie ze jak speedy weszly na swiat to kazdy noname z innych plemion chce zaistnieć wyzywając speed na fo, wiedzac jak to wszystko sie skonczy, bez kitu xD

Do góry