Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Aesthetic

Pikinier
Wynik reakcji
33
Nie wiadomo jeszcze czy sam swoich nie przejmował a spuszcza się jakby front przestawił.
Macie tyle kretów, rekrutujecie wroga, może buduj mur przejął kolegę, który po prostu grał u Nas.
Bo to bardzo dziwne było, że przez bonus złapał 5 wsi w kilka h, nie posiadając kilku karet.
Tego się już nie dowiemy...

Kiedy akcja na Nas Speed?
Bo chcemy zobaczyć czy nowy twór postawi większy opór czy już to wygraliście.
My też chcemy się sprawdzić :)

Hannibal..

Szlachcic
Wynik reakcji
6.513
I dodam coś od siebie na samym końcu

Bardzo się ciesze że jestem wkońcu sławny chce tobie niezmiernie podziękować:)
To tylko gra człowieku co ty myślisz że się powiesze o jakiś pierdół?

Szkoda, że od początku świata już zwiedziłeś z 10 plemion i ze 3 razy już robiłeś bunt, opuszczanie plemienia i obrażanie się :) Zawsze wszyscy są winni dookola twoich zachowan tylko nie ty sam.
Troszkę zbastuj bo dopoki cie nie nauczylem to nawet nie wiedziales za bardzo jak sie farmi i zbiera ;) zwykly noobek jestes co sie znalazl w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, znikniesz tak jak inni.

Buduj Mur

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
5.178
Długo się jeszcze będziesz nad tym spuszczał, że parę darm na bonusie wciągnąłeś?

Chodziło mi o potężne akcje rekrutacyjne
Ale miło mi że pamiętacie o moich wielkich podbojach

Nie wiadomo jeszcze czy sam swoich nie przejmował a spuszcza się jakby front przestawił.
Macie tyle kretów, rekrutujecie wroga, może buduj mur przejął kolegę, który po prostu grał u Nas.
Bo to bardzo dziwne było, że przez bonus złapał 5 wsi w kilka h, nie posiadając kilku karet.
Tego się już nie dowiemy...

Kiedy akcja na Nas Speed?
Bo chcemy zobaczyć czy nowy twór postawi większy opór czy już to wygraliście.
My też chcemy się sprawdzić :)
Wystarczy zgłosić do supportu za pushing
Jak były to darmy to będę miał tydzień urlopu
Jak byli to ludzie od was będę grał i was niszczył ;)

mayou

Chłop
Wynik reakcji
60
Pierwszy raz od lat udzielę się na FO. Zawsze tylko czytam ale tym razem coś we mnie pękło.

W plemiona zaczynałem grać na s3 jako dzieciak w 4-5 klasie podstawówki. Po drodze grałem na wielu światach na niektórych z mniejszymi lub większymi sukcesami.

Po najdłuższej przerwie wróciłem do gry na s152 czy tam 162 gdzie sporo pograłem i co najlepsze do końca: aż nas rozwalili. @mayou kojarzę, że graliśmy razem w plemieniu "Tajemnica" do momentu aż wjechało w nas CV i chyba Sabat. I to był naprawdę fajny świat.

Przyszedł czas na s172 i to co się tu dzieje jest po prostu żałosne.
Od początku świata było wiadomo, że speed mają najsolidniejsza ekipe ale liczyłem na to, że coś pokażą a to szczerze mówiąc najwięcej pokazaliście na forum. Od początku się tu przechwalacie jacy to wy wspaniali a inni żałośni, że masówki i inne historie gdzie sami gracie od początku jak masówka tyle, że lepiej zorganizowana niż pozostałe. Czy było jakieś plemię które rozwaliliscie "co do Joty"? Tak żeby go nie rozbijając biorąc najlepszych graczy/radnych do siebie i walczyć z warzywami albo graczami którym morale padło całkowicie (jestem jednym z nich).
Na s172 wystartowałem ze sporym opóźnieniem i od początku jestem w PŁD. Na początku byłem pozytywnie nastawiony na walkę z wami. Planowanie, obrony itd. ale wy nie walczycie na froncie. Oj nie. Jak tylko widzicie na froncie u przeciwnika kogoś kto się wyróżnia nawet nie skillem a po prostu punktami czy osiągnięciami nie trudzicie się walka z kimś takim tylko zapraszacie go do siebie. Z week to wiadomo największy był Ami (swoją drogą zabawne jak ktoś najpierw się wyzywa na FO a później nagle kumple w jednym plemieniu) a z PŁD najswiezej Giezol ( gość który łykał darmy plemienne jak szalony) i Kaken (założyciel i radny PŁD) - czy na samym początku Vanilor i miyagi którzy to na plemiennym forum pisali jak to pokażą speedom jak się gra xD no i pokazali. Po drodze było jeszcze paru jak Maksym czy Marox. Wszyscy z Topki. Jakoś się trzymaliśmy ale moja cierpliwość skończyła się dzis. To po prostu nie ma sensu bo speedy będą rekrutować kolejnych spocencow. Jesteście serio wspaniali. Wszyscy tacy spoceni, że przez internet czuję smród waszego łoju.
Kiedyś się w to grało dla zabawy żeby wygrywać lub przegrywać razem. Zaraz ktoś mi napisze, że właśnie tak wyglądają dzisiejsze plemiona. Ok - być może ale właśnie dlatego wielu graczy od nich odchodzi co widać po ilości graczy na kolejnych światach. Niedługo dojdzie do tego, że na światach będą od początku walczyć 2-3 ekipy z czego 2 ekipy to darmy.
Daje sobie spokój z plemionami. Będę tylko czekał na jakiś nowy świat ze speed na którym być może pojawi się jakaś inna ekipa i popatrzę jak wtedy będziecie szczekać na forum jak już nie będziecie tacy "atrakcyjni" żeby do was przejść.

Bez odbioru

Zgadza sie gralismy razem dopóki front na polnocy nie został przełamany nie pamietam juz zkim. Calkiem przyjemnie sie grało na froncie z sabat, nigdy tak cicho nie siedzieli na FO jak wtedy XD

Godyś i Jagoda

Miecznik
Wynik reakcji
67
Był moment gdzie PLD i Week łącznie 12 członów grało na 2 człony speed i jeden sn , nie będziemy ryzykować porażki na świecie i dawać wam nie wiadomo jakich forów , to normalne w tej grze mieć ludzi w innych plemionach i w razie czego jaki ratunek gdy przyszłyby trudniejsze dni, te osoby miały obiecane przejście dużo wcześniej a ja obietnic dotrzymuje , została mi w zasadzie już tylko jedna rekrutacja i nie zamierzam nikogo więcej brać żeby nie mieć za dużego problemu w wyborze zwycięskiego składu :p oczywiście mogę zmienić zdanie jeśli sytuacja byłaby trudna ,np przy kosie wzn :p łatwo wam się mówi że powinniśmy grac tak i tak bez dyplo bez rekrutacji bo jesteśmy speedami ale to na moich barkach spoczywa los ponad 100 osób i muszę im zapewnić wygraną na świecie a nie ryzykować rzucić się na cały świat nie mieć żadnego kreta i później dostać lanie i być głównym winnym porażki. Jeszcze śmieszne jest do nas pisanie że kogoś rekrutujemy jak wszystkie inne plemiona praktycznie brały wszystko co się rusza , ja chociaż wybieram najlepszych :)
W którym momencie my graliśmy razem z płd i to na Sn i was nie zapominaj o farmach bo to chyba wy mieliście przewagę liczebna bo mogę wam wpierać tak jak wy nam że z kimś graliście np z farm sn z żółwiami i kiedy mieliśmy 12 członów piszę to 100 raz przez jeden dzień mieliśmy 9 żyjcie sobie dalej w świecie mitomani a tak to życze Powodzenia dla chłopaków z Wiary i NN:D

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.497
Gdzie ja powiedzialen że kaken zakładał południe w celu gry pod nas? Nie jest to prawda , PLD od początku było nawet w koalicji na speed a więc proszę grzeczniej i bez takich tekstów do mnie bo mogliśmy nawet teraz wam człon rozwiązać ale napisałem że nie będziemy takich zagrywek stosować.

W którym momencie my graliśmy razem z płd i to na Sn i was nie zapominaj o farmach bo to chyba wy mieliście przewagę liczebna bo mogę wam wpierać tak jak wy nam że z kimś graliście np z farm sn z żółwiami i kiedy mieliśmy 12 członów piszę to 100 raz przez jeden dzień mieliśmy 9 żyjcie sobie dalej w świecie mitomani a tak to życze Powodzenia dla chłopaków z Wiary i NN:D
Farm to było martwe plemię które padło szybko , ale już pomijając to jak się rozpadli to był taki okres że graliśmy sami na was i PLD , żółwie nie walczyli z wami a więc ich nie można w ogóle liczyć bo mieli swoje wojny , pisze że 12 członów wspólnie z PLD a nie wy sami

Godyś i Jagoda

Miecznik
Wynik reakcji
67
No dobra dobra farmy były gorszą wersją nas tam mieliśmy jeszcze znaczki zapytania i jakieś ogóry ale koalicji przeciw wam nie robiliśmy od czasu złączenia mieliśmy tylko jakieś pony a tak to bilismy wszystkich co prawda już nas nie ma ale no trudno <lol>

Wynik reakcji
135
Farm to było martwe plemię które padło szybko , ale już pomijając to jak się rozpadli to był taki okres że graliśmy sami na was i PLD , żółwie nie walczyli z wami a więc ich nie można w ogóle liczyć bo mieli swoje wojny , pisze że 12 członów wspólnie z PLD a nie wy sami

Ciekawe spostrzeżenie, bynajmniej jako członek plemienia week, w 100% moge potwierdzić że weeek to martwe plemię czy statek widmo.
Nie poszła żadna akcją na speed więc nie pisz że miałeś z nami front, chyba że walczyłeś z duchami i czujesz się pro.

Ba nie dość że week was nie atakowało, i jako że było duchem nie walczylo, to jeszcze musiales podstawiać tam swoich ludzi, gdzie to stare skilowe plemię się podziało :(

Sartoxess

Chłop
Wynik reakcji
5
Szkoda, że od początku świata już zwiedziłeś z 10 plemion i ze 3 razy już robiłeś bunt, opuszczanie plemienia i obrażanie się :) Zawsze wszyscy są winni dookola twoich zachowan tylko nie ty sam.
Troszkę zbastuj bo dopoki cie nie nauczylem to nawet nie wiedziales za bardzo jak sie farmi i zbiera ;) zwykly noobek jestes co sie znalazl w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, znikniesz tak jak inni.

Jak chcesz to chetnie moge odtworzyc czasopisma ty do mnie 1 napisales ile mam wojska jak farmie I co ile farmie, wiec ty chlopie bajeczek nie opowiadaj
Gram od 47 swiata a on mnie uczyl grac
Śmiech na sali

Teraz na plemionach bez ms to każdy moze byc dobry wystarczy być aktywny to jiz nie jest tak jak kiedys ze skille potrzebne
Ja bynajmniej w porównania do Hannibala nie uznanie farmienie I zbieractwo za skill

Wynik reakcji
32
Gdzie ja powiedzialen że kaken zakładał południe w celu gry pod nas? Nie jest to prawda , PLD od początku było nawet w koalicji na speed a więc proszę grzeczniej i bez takich tekstów do mnie bo mogliśmy nawet teraz wam człon rozwiązać ale napisałem że nie będziemy takich zagrywek stosować.
O Jezu jaki ty wspaniały jesteś. Nie będziecie stosować takich zagrywek xD wzór cnót. Chłopie ty nie widzisz, że z każdym kolejnym postem coraz bardziej się błaznisz? Grzeczniej? Jasne wobec ludzi których szanuje. A tobie i srakenowi bardzo daleko do tego.

Ostatnia edycja:

serikkehva

Miecznik
Wynik reakcji
123
Błazenada z Twojej strony. Możesz zaprzeczać ile chcesz, ale pisaniem, że mogliście komuś człon rozwiązać pogrążasz się jeszcze bardziej. Zamiast powiedzieć, że mogliście zorganizowaną akcję zrobić, ty wolałeś błysnąć kretami z uprawnieniami w innym plemieniu.
To pokazuje Twój stan umysłu, wolisz wygrywać świat nieczystymi zagrywkami niż grą. Oszczędź nam proszę również tekstów, że masz na głowie 100 osób, którym blaszkę obiecałeś, dowodzący w plemionach powinni wyznaczać standard, poniżej Twojego zejść jednak już nie można.

Wynik reakcji
32
Błazenada z Twojej strony. Możesz zaprzeczać ile chcesz, ale pisaniem, że mogliście komuś człon rozwiązać pogrążasz się jeszcze bardziej. Zamiast powiedzieć, że mogliście zorganizowaną akcję zrobić, ty wolałeś błysnąć kretami z uprawnieniami w innym plemieniu.
To pokazuje Twój stan umysłu, wolisz wygrywać świat nieczystymi zagrywkami niż grą. Oszczędź nam proszę również tekstów, że masz na głowie 100 osób, którym blaszkę obiecałeś, dowodzący w plemionach powinni wyznaczać standard, poniżej Twojego zejść jednak już nie można.

Nieprawdopodobne jest to, że ten dalej pisze o PŁD w którym założycielem był jak się okazuje kret jako o plemieniu które było w wyimaginowanej koalicji przeciw speed. Ogromna mania wielkości i zadufanie w sobie. Nie rozumie też dlaczego ludzie tak po nim cisną po takiej akcji.
@Keymil LoveOrHate mały człowieczku zrozum, że wasze zagrywki same w sobie są żałosne (pierwszy raz w plemionach spotykam się z takim szambem) a wy jeszcze szczycicie się tym na forum. Chwaląc się jak to wy rozwalacie rozbite plemiona, jakie wielkie RA nabijanie i ile wiosek przejmujecie. Poziom żenady wybija przez sufit.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ten=Zly

Chłop
Wynik reakcji
11
Jakie nieczyste zagrywki. Po prostu przekonał Kraken'a do zmiany członu i tyle. Zagrywka całkiem normalna. To Kraken chorągiewka swoje własne plemie wystawił dla blaszki xD Pokazuje to jakim jest człowiekiem i to na niego powinien iść cały hejt.
:p
Ale fakt, że to nie z dobroci serca nie rozwiązał południa. Po prostu wie, że morale po takiej akcji spadną łeb na szyje i sobie staty wojenne będzie nabijał - tylko oto pewnie chodzi xD

mayou

Chłop
Wynik reakcji
60
Coście się tak uczepili Kamila xD zachowujecie sie tak jakby ktoś to zrobił pierwszy raz. Od początku tej gry takie zagrywki są stosowne, sam bylem w takich plemionach kiedys i nigdy nie plakalem na FO, szanse że week zrekrutuje kreta, albo ktos przejdzie do notabene 100x lepszego plemienia przy 10 członach były naprawde wysokie xD nie trzeba być alfą i omegą zeby na to wpaść naprawdę. Kazdy w radzie musi miec z tylu glowy fakt, że w plemieniu moze byc kret, ba! nawet w radzie. Dlatego najlepiej miec sprawdzonych graczy i 1, 2 czlony niz rekrutować 10 kolejnych i miec problem ze hurr durr rekrutujecie i krety info sprzedają. Zalatuje hipokryzją

Kubaston

Chłop
Wynik reakcji
16
Coście się tak uczepili Kamila xD zachowujecie sie tak jakby ktoś to zrobił pierwszy raz. Od początku tej gry takie zagrywki są stosowne, sam bylem w takich plemionach kiedys i nigdy nie plakalem na FO, szanse że week zrekrutuje kreta, albo ktos przejdzie do notabene 100x lepszego plemienia przy 10 członach były naprawde wysokie xD nie trzeba być alfą i omegą zeby na to wpaść naprawdę. Kazdy w radzie musi miec z tylu glowy fakt, że w plemieniu moze byc kret, ba! nawet w radzie. Dlatego najlepiej miec sprawdzonych graczy i 1, 2 czlony niz rekrutować 10 kolejnych i miec problem ze hurr durr rekrutujecie i krety info sprzedają. Zalatuje hipokryzją

Tematem była hejka do założyciela PŁD, dlatego Twój wywód nic nie wnosi do dyskusji. Coś jak wszystkie posty zwiadowcy Lokersa.

Wynik reakcji
135
Takich jak wy zjadam na śniadanie

Nie skończyłem,

"Zrobili koalicje przeciwko biednym speedom:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ale w honorowej walce hejkami i szpiegami pokonaliśmy ich"
SmuteczkowyHeymil.

heymil wstawaj zesrałeś się.

A teraz wróćmy do rzeczywistości, etap
200pkt speedy podpisują się z żółwiami stanowiąc 40% terenu na świecie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Do góry