Dyskusja o sytuacji na świecie 172

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.497
Nie nie oni tam nazwy zmieniali w sumie chyba zostali zjedzeni po prostu tam cyrki były bo się z ogórkami łączyli rozłączali nie wiem co się z nimi stało później jakieś LL było ja nie nadążam wiem że coś do południa poszło ale do nas nie wchodzili my ich biliśmy ^^ Was też zrekrutujemy spokojnie <lol>/edit do farmerów poszli (tych co nam wioski oddają bo masy nie lubią z ciekawości sprawdziłem <cisza> )
Jak chcesz zacząć wojnę na hejki ze mną to proszę bardzo :)

Buduj Mur

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
5.178
Warunki pona łamali jeszcze jak wypowiedzenia nie było rekrutując wszystko co się rusza na naszym terenie
Jak coś wejdzie w krew to trudno to wyplewić ;)

Aesthetic

Pikinier
Wynik reakcji
33
Ktoś odpalił u Nas, ktoś odpalił u Was.
Już nie chrzań, jesteście niby tacy pewni Siebie.

Fabcio and Maciuś

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
6.674
speed jest ciężkim przeciwnikiem na tyle że ciężko by nam było walczyć z nimi bez zebrania najpierw masy i selekcjonowania nie jesteśmy ekipą która gra ze sobą od X lat

Keymil też tam randomów do tego SPEED nazbierał jak przeglądam jego skład na tym świecie. Odrazu widać, że kilka nicków to chyba tylko darmę klika bo wątpię, bazując na wynikach by grali na 10% potencjału.

Keymil, mieliście tak ciężki start, czy te konkretne nicki z pierwszego członu z 2/3 wioskami już się wypaliły?

Z kolei w tym WEEK to konkretniejszych nicków może tylko z 20 bym znalazł, mimo tego że członów macie kilkukrotnie więcej. Kurde szkoda, że obsady z świata na świat coraz gorsze :c

Buduj Mur

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
5.178
Ja już +4 na wojnie a ledwo 7h minęło
Szkoda że monety na szlachtę trzeba wybijać bo już z 10 wiosek bym miał

Do góry