Dyskusja o sytuacji na świecie 171

ElitoPogero

Chłop
Wynik reakcji
24
Wy chyba pomyliliście odwagę z odważnikiem. Jak plemię Szale i Night można nazwać zbieranina randomów XDD

ElitoPogero

Chłop
Wynik reakcji
24
Wiadomo, że nie ma pewności na 100% ale np taki kredyś nadal gra na 159 i tam jest wyrównane starcie od miesiecy Bragga + Dynamitki vs AuuNp i tamten świat to raczej dla niego priorytet. Bardziej mogę stwierdzić kto nie wygra na pewno i dlatego napisałem, że Szale i Speed nie wygra.

Jakie kuzwa speed
A co ma kredus do kilkadziesieciu graczy, wiadomo ze jest dobrym graczem ale jeśli myślisz ze plemię się opiera na paru graczach to na pewno wygrasz XDDD

No tu się akurat muszę zgodzić z przedmówcą, bo powiedzmy, że mało prawdopodobne jest to że wygrają, ale kto wie może nas zaskoczą i faktycznie zwyciężą

chciałbym poznać te obliczenia prawdopodobieństwa wygrania świata

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.528
" choć na twarzy zauważysz kilka nowych bruzd, szaleństwo bije z oczu, gęsty dym ucieka z ust"

The nightmare nie dbam o to kto mnie lubi kto nie. Ludzie mają problem gdy piszę że jestem najlepszym frontowcem i się prują, ja jako że jestem tego pewny nie pozostaje dłużny. W sumie do tej pory tylko jeden gracz który powalczył na konkretnie ze mną dalej się prune że słabo gram xd
Reszta cicho propsuje.

Zobaczysz jak w końcu AWW się zlituje nade mną i będę mógł zagrać w najlepiej wg. Mnie zorganizowanym plemieniu.
To będzie prawdziwą rozwałka ;-)

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.528
Raczej nie mam zwyczaju się pchać tam gdzie mnie nie chcą ;-)
No może poza AWW xD

@ChinaHacker i Ares mnie ostatnio coś tu propsuje więc kto wie może to już niedługo : )

A i z Amatorem miałem okazję na małą skalę współpracować więc coraz mniej przeszkód : )

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.528
W sumie aktualnie bili się ze mną na dwóch światach i fo :)
Dwa razy oblapalem ale w sumie nie mam nic do zarzucenia sobie, bo w sytuacjach jakich się mierzyliśmy ciężko było ugrać coś więcej.
Amator to mój Rywal którego jako jedynego poważnie traktuje w walce o tytuł najlepszego i z częścią frontowcow AWW się znamy doskonale hehe zawrwalismy ze sobą masę dynamicznych nocy. Nie wiesz jaki to ładunek emocjonalny i masa wspomnień.
Prawie jak zlot z Marcinem w 2010 roku xd

Do góry