Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Wynik reakcji
54
W pewnym sensie giełdowe utrzymują tą grę więc raczej jej nie psują.
Pay2win to dopiero się zacznie przy kolejnych eventach ^ ^
Dodatkowo gracze grający na światach bez pp nie muszą wydawać nic na gierkę.
Wejdą na taki świat w chwile zarobią pp na roczne odpalenie KP + Mk + AF.
Dlatego pod względem ekonomicznym nie psują gry.

A to, że ktoś tam.. Wybraliśmy takie ustawienia i na nich gramy więc po co płakać xD
Było zagrać bez giełdy na 172 wtedy byś spokój miał ;p

Tutaj ludzie dominują okolice za pp - słabe
Na 172 zobacz top 25 nigdzie nie widać dominacji okolicy zwykłe jedzenie DARM.
No to jest oczywiste, że z tego innogames ma większość przychodów, ale gdy zanikają różnice dzięki umiejętnością, a robią się wielkie dzięki wydanej kasie to się odechciewa grać. Ja tutaj przyszedłem przez Szaliki, oni prawdopodobnie wrócą na bezgiełdowe.
Jestem ciekaw jak ta gra będzie tutaj później wyglądać, ale zapowiada się na jeszcze większy paytowin xd

Wynik reakcji
5.048
Przeciez Kiss-my-axe jak tylko zaczelismy się przenosić to napisał zebyśmy spadali bo wbiją jeszcze 2 człony. Posypał Jackowskiemu na wizje, że Wasza kontra zaczęła się przed naszym przeniesieniem sie czy po prostu farmazona puściłeś? :D
Nie przejmuj się, @kiss-my-axe aka Demonic Dreams ma 100% skuteczność w rzucie kontem przy pierwszej akcji na niego, spodziewam się, że tutaj będzie podobnie.
Powodzenia.

Kreonomaxx

MLECZNY GOLEM
Wynik reakcji
5.901
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

TRAJTUŁIN CT U CB POWROT WIDZE

Frejas933

Łucznik
Wynik reakcji
985
Gdyby doliczyć ścisłe współprace to jakieś tragedii nie macie w stosunku do nas. A potencjalnie nawet większy teren w mid game.
Nie dodawaj już tak sobie ;p

Nie no uwzględniają to, że Wy nie umiecie współpracować, głupio rozłożyliście się na mapie, nie wykorzystujecie swojego potencjału, to nawet mając 5x mniej wiosek co Wy nie będziemy mieli tragedii w stosunku do Was ;)

Ryba9431

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
610
Nie no uwzględniają to, że Wy nie umiecie współpracować, głupio rozłożyliście się na mapie, nie wykorzystujecie swojego potencjału, to nawet mając 5x mniej wiosek co Wy nie będziemy mieli tragedii w stosunku do Was ;)

Jak można współpracować z ludźmi, którzy wstają 2h po stracie wioski xD?

Wynik reakcji
54
No tak
I wiekszosc padła
Zresztą jak wczorajsze wasze ataki xd
Tylko problem jest taki, że ta akcja była w sobotę i dobitki weszły xddd
Co jakiś czas zarzucasz coś nam, potem dostajesz argumentem, że wcale tak nie jest. Wymyślasz kolejną rzecz xdddd
Wczoraj jeśli ktoś was atakował to jakaś pojedyncze osoby chyba, bo akcję robiliśmy w sobotę i możesz sobie zobaczyć na twstats, że dobitki weszły nawet koło 20 xd

Orientall

Pikinier
Wynik reakcji
31
No wątpię, żeby ten świat był uważany za mocny :D
Uważam, że giełdowe to jest psucie gry, do tej pory jest to straszny pay to win, widać, po niektórych osobach, że średnio ogarniają, a są wysoko w rankingu i mają przewagę nad okolicą, wyłącznie dzięki pp.
Ubliżasz mi trochę:/ to że nie potrafię w grę to nadrabiam aktywnością tak to chyba ciulasek kiedyś ludziom pisał. "To nic że nie potraficie grać ale jak będziecie aktywni to mamy szansę "

Wynik reakcji
54
Ubliżasz mi trochę:/ to że nie potrafię w grę to nadrabiam aktywnością tak to chyba ciulasek kiedyś ludziom pisał. "To nic że nie potraficie grać ale jak będziecie aktywni to mamy szansę "
Dlatego napisałem, że niektórzy tacy są, nie wszyscy, bo wiem że są tu osoby, które nie polegają głównie na pp w zdobywaniu swojej przewagi.

Savak

Chłop
Wynik reakcji
0
To najpierw ocale vg przed zagładą A potem idę do was no ewidentnie sobie ie radziciexD

Ania 2 csa v2
O w mordę xd

Do góry