Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Szari.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.581
To życzę abyś miał tyle deffa żeby bunkrować kilka linii na przyszłych frontach, wiadomo, najlepszym atakiem jest obrona

Jezeli nie masz w plemieniu warzyw , zachowasz zdrowy balans off/deff i masz aktywnych graczy to nie ma problemu. Ale widac ty gracz z gieldowych (to moje zalozenie) jeszcze nie doswiadczyles czegos takiego,

Legion136

Zwiadowca
Wynik reakcji
843
Jezeli nie masz w plemieniu warzyw , zachowasz zdrowy balans off/deff i masz aktywnych graczy to nie ma problemu. Ale widac ty gracz z gieldowych (to moje zalozenie) jeszcze nie doswiadczyles czegos takiego,
Jasne, napisałem wyżej, chętnie zobacze jak bogowie pokazują reszcie jak grać, słynna technika trzeciej ręki

Ryba9431 x Diil3r

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
638
Pp na murki nie jest potrzebne jak offy go nawet nie ruszaja , pozdrawiam.

Zreszta tutaj pay2win nie bedzie az tak wielkie. Brak rycerzy i flag zmniejsza rozwoj na pierwszej wiosce. Brak flag i mozliwosci podwojenia oslabia sile bonusow do spichlerza z eventow.
W koncowym rezultacie graja gracze a nie bonusy i pp ktore wydali.

Trzymam za słowo z tym deffem :D

Nie wcale nie będzie pay2win
Będzie jeszcze większe niż na normalnych światach.
Trochę słabe info ktos wam dał ;p

Szari.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.581
Trzymam za słowo z tym deffem :D

Nie wcale nie będzie pay2win
Będzie jeszcze większe niż na normalnych światach.
Trochę słabe info ktos wam dał ;p

Ale ja wiem , bedzie po prostu trzeba wpakowac wiecej zeby osiagnac podobny rezultat. Wiem na co sie pisze startujac na tym swiecie. Gralem na 110 i widzialem to na wlasne oczy.
No coz ogolnie trzeba sie przyzwyczaic bo niedlugo tylko takie swiaty nam gra zostawi , lepiej byc na to wczesniej przygotowanym :)

Legion136

Zwiadowca
Wynik reakcji
843
Ale ja wiem , bedzie po prostu trzeba wpakowac wiecej zeby osiagnac podobny rezultat. Wiem na co sie pisze startujac na tym swiecie. Gralem na 110 i widzialem to na wlasne oczy.
O chłopie, to jak ty wzorujesz świat co był x lat temu, z tym ile teraz leci, to tu imba będzie xd

Ryba9431 x Diil3r

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
638
No coz ogolnie trzeba sie przyzwyczaic bo niedlugo tylko takie swiaty nam gra zostawi , lepiej byc na to wczesniej przygotowanym :)

Gdyby nie te swiaty nie grałbyś na swoich bez pp bo pewnie by gierki nie było

Mam nadzieje, ze tutaj dołożycie troche PLN i z pustymi portfelami noe jesteście

Mchamer

Szlachcic
Wynik reakcji
1.535
Taka szybka 3 ich pewnie znasz

Zdesperowany Kreduś
D.E.M.O.N
Paweł Katalończyk - 8 blach to już chyba coś znaczy xd

Ja tam widzę jeden porządny nick:
Stalowa stulejka.
A ten zdesperowany kredus to ten sam kredus - głąb co nie ma pojęcia o grze ?
Ale beka chyba będzie na szczycie listy do ubicia.
O i jeszcze jest @anitia81 (pozdrawiam)
Więc dwa ciekawe Nicki reszta jakieś nolnejmy xd

@Emcehamer ej zgredus tu chyba gra xD

Ostatnia edycja:
Do góry