Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Wynik reakcji
5.063
Nie wiem. Nie znam się na botach. Tak gadali Ci co Was zgłaszali i czas bana też wskazywał że to bot poszedł
Takie same farmazony w takim razie przekazują dalej jak te legendy w których są najlepsza ekipą polskich plemion.
To totalnie za co innego były massbany, a goście przypisują sobie szczytny cel zgłaszania. Zgłaszali średnio raz w tygodniu kogo się dało i za co się dało, a do tego jak ktoś miał prostą krechę od razu mówili, że ban nawet wiedząc, że mamy zjazd i 4dni mamy wyjęte z życia. 169 świat to był mój pierwszy świat gdzie musieliśmy pisać tyle odwołań i nie przesadzę mówiąc, że 50% banów było ściąganych gdzie musieliśmy takie bzdety udowadniać, że aż wstyd. Chociażby pokazaliśmy naszemu ukochanemu Supportowi, że można puszczać synchro bez użycia rozszerzenia w momencie jak jeszcze nie było tej opcji w placu.

@rotescorp przykład pierwszy z brzegu
1650389141397.png

Verito

Miecznik
Wynik reakcji
90
Warto też wspomnieć, że "anormalną" dyplomację w głównej mierze uksztaltowaliscie Wy od początku robiąc wielką masę i rozkładając się w terenie kolidującym ze wszystkimi. Przykładowo gdybyście poświęcili kilku graczy na wyspie zamiast dokładnia tam kolejnych jednostek mielibyście potencjalną możliwość dogadania się z nami czy tez ułożenia się z RA na nas Wasza wyspa w zasadzie wykluczyła wszelkie szanse ułożenia sobie długoterminowej dyplomacji na północy, bo nikt nie chce mieć między swoimi wioskami innego plemienia i to jeszcze takiego które już od samego startu zajmuje prawie 1/4 swiata

OP też cały czas biło się PSS i nie mieli po prostu czasu wjechać w RA. Taki manewr byłby zagraniem all in i mógłby albo przynieść bardzo duże korzyści albo rozłożyć plemie na łopatki xd

No zgodzę sie, że dyplo jest naszą zasługą. Ja trochę później dołączyłem na ten serwer, ale z tego co wiem, my mieliśmy się z wami bić a nie podpisywać sojusze i to było ustalone od początku świata. RA w żaden sposób to nie kolidowało, mieli masę obrzeży i tą wyspę co zajmowała jakieś 30 kratek kontynetu na spokojnie by ominęli, więc dla nich to było w/e.

OP i PSS walka... tam było więcej przejść, kos etc niż przejęć, dopiero niedawno się zaczęły "akcje".

Zgredeczek

Pikinier
Wynik reakcji
271
6c6e38ad010a484282a9c3f659feafb0.png

SeexyPapi

Chłop
Wynik reakcji
5
Nie ma bo je skasowałem czego nie rozumiesz? OP i PSS to tylko taki menadżer konta oraz teren który jest w posiadaniu danej koalicji, nikt się nimi nie przejmował XD
Tyle znaczycie:
3e0e75928c49e2797a6dd00765f9693a.png
dfbb58287f062fec48d70b67bf7b3a54.png
d703af2f8a9d222255df95ffabc0cfef.png

w jednym rankingu na trzy jesteś tylko w jednym nade mną... Łatwo wam przychodzi ładowanie wszystkich do jednego wora... Waszym tokiem myślenia można napisać że całe VG to boty....

Wynik reakcji
80
op i pps to takie przechowalnie wiosek dla obu koalicji były xd i w sumie dalej są raczej żaden z graczy tych plemion przy normalnym przebiegu świata nie załapałby się do zwycięskiego składu bo za co xD? i pewnie się nie załapie :D
Ogólnie to wypierdalaj już stąd bo nikt Cie nie prosił o komentarz ani nikogo nie irytujesz swoimi bezbeckimi tekstami jełopie. Tak czytam to fo i z dnia na dzień każdy ma w ciebie wysrane coraz bardziej a ty się produkujesz chuj wie po co

Do góry