Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Lateralis

Opiekun Projektu
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Opiekun ModTeamu
Wynik reakcji
1.003
Informacyjnie dla Was! Jako, że dwoicie i troicie się w prześciganiu kto więcej i szybciej, do rangi, w dyskusji etc., postanowiłam wyłączyć naliczanie postów w tym temacie. Nikt nie będzie szybciej Rycerzem, Miecznikiem czy Chłopem. Wasze rangi pozostaną niemalże dziewicze!
Jeśli to nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, wyłączę lajki w tym dziale.
Wybór należy do Was.

Bombuś

Chłop
Wynik reakcji
48
Zbieram największą liczbę lajków w tym poście.
Jednocześnie informuję, że muszę zacząć od nowa i znaleźc inną ekipę bo głody od 5 dni nie chcą mi dać odstępu do forum.

Qorny v2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.257
Informacyjnie dla Was! Jako, że dwoicie i troicie się w prześciganiu kto więcej i szybciej, do rangi, w dyskusji etc., postanowiłam wyłączyć naliczanie postów w tym temacie. Nikt nie będzie szybciej Rycerzem, Miecznikiem czy Chłopem. Wasze rangi pozostaną niemalże dziewicze!
Wybór należy do Was.
Zostaw nam chociaż analizy ! Za coś parobki muszą robić ! :eek:

Wynik reakcji
31.097
Wybór należy do Was.
I git. Każdy prawdziwy forumowicz robi to z hobby a nie dla rang!!! AVE UŻYTKOWNICY FO

emarcin

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.065
Spieszę z odpowiedzią. W całej EU treść prywatnej korespondencji objęta jest całkowitą tajemnicą. Wstawianie treści wiadomości, bez ukrytego nicku jest mocno nieregulaminowym zachowaniem.
Właśnie dlatego ten post został usunięty. W razie potrzeby mogę to wyjaśnić w wiadomości prywatnej na FO tudzież w Systemie Zgłoszeń.
Proszę odpowiednio edytować post, by mógł pozostać na Forum.
Lateralis powołująca się na przepisy unijne xD
1.jpg