Dyskusja o sytuacji na świecie 170

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.568
Orientuje się ktoś czy warto robić ruch oporu jeszcze by wrócić do gry, zjechać Bulwę z Playersami i zdobyć blachy?
Kanar bracie.. <help>

Snuffy83

Rycerz
Wynik reakcji
6.842
Blacha z P xd dobrze, że chociaż te 500pp rekompensaty :) A tak na poważnie na koniec to serdeczne podziękowania za ten świat dla niepokonanego P, koalicjantów z Jutra, wszystkich mniejszych i większych przeciwników i każdego gracza z którego miałem okazję spotkać na 170 ale przede wszystkim dla Cudownego, Wielkiego i Szalonego GO - każdego z 20 czy 30 radnych xd przeszło 200 graczy którzy przewinęli się przez nasze 5 członów xd ogromne gratulacje i podziękowania :) Niech mówią i piszą co chcą AVE WIELKIE GO :)

0mam0

Miecznik
Wynik reakcji
208
Gratuluje Wszystkim za gierkę było zabawnie były spiny oraz wielkie odklejki niektórych

To co widzimy się na 182 ; D Tylko tym razem bez wielkich masówek co? ; D

Araagorn

Rycerz
Wynik reakcji
3.040
Blacha z P xd dobrze, że chociaż te 500pp rekompensaty :) A tak na poważnie na koniec to serdeczne podziękowania za ten świat dla niepokonanego P, koalicjantów z Jutra, wszystkich mniejszych i większych przeciwników i każdego gracza z którego miałem okazję spotkać na 170 ale przede wszystkim dla Cudownego, Wielkiego i Szalonego GO - każdego z 20 czy 30 radnych xd przeszło 200 graczy którzy przewinęli się przez nasze 5 członów xd ogromne gratulacje i podziękowania :) Niech mówią i piszą co chcą AVE WIELKIE GO :)
A gdzie dla mnie podziękowania ?
Dzwoniłeś pisałeś milion razy i na koniec nic żeś o mnie nie wspomniał :(

Do góry