Dyskusja o sytuacji na świecie 170

darmiarz

super darmiarz
Wynik reakcji
2.270
Pamiętam, jak P! przekonywało że Speedy rozniesie i..... zamiast pokazać klasę w zwycięstwie, pokazali klase jak szybko zniknąć ze świata..... Razem ze Speedami naturalnie .
Tak, że przystopuj trochę z tymi przechwałkami.

Nawet nie wiesz chłopie co się działo w środku a się wypowiadasz xd pograliśmy ze speedami może miesiąc

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.015
Nie wiem co było w środku. Wiem jak to wyglądało z zewnątrz. Również pamiętam wpisy na FO.
Nie miałem możliwości i przyjemności grać w Pedalsach.

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
198
Czemu na 162, pomiędzy nami, a Rohanem nie było ani jednej spiny? Potrafili wspomóc deffem, potrafili wspólnie zaatakować, dać komendy, najlepszy sojusznik od dawien, dawna, jakiego mieliśmy, P! to im może buty czyścić

bo nie mieliśmy wspólnego forum, a kontakt utrzymywaliśmy wyłącznie na najwyższym szczeblu w 4 osoby przez 90% trwania świata. (2 z Rohanu, 2 z Jutra)

kangurek mao

Miecznik
Wynik reakcji
92
bo nie mieliśmy wspólnego forum, a kontakt utrzymywaliśmy wyłącznie na najwyższym szczeblu w 4 osoby przez 90% trwania świata. (2 z Rohanu, 2 z Jutra)

Owszem, nie było wspólnego forum, ale nigdy nie było tak, że ktoś od Was odpisywał mi 'zamknij morde' , na prośbę o komendy, czy cokolwiek innego:)

darmiarz

super darmiarz
Wynik reakcji
2.270
Owszem, nie było wspólnego forum, ale nigdy nie było tak, że ktoś od Was odpisywał mi 'zamknij morde' , na prośbę o komendy, czy cokolwiek innego:)

BO DBAJĄ O PR W PRZECIWIENSTWIE DO WYRWIEGO :) Z RESZTĄ JEŻELI TO CO NAPISALES UWAŻASZ PROSBĄ O KOMENDY TO POZDRO XDDDDDDD

kangurek mao

Miecznik
Wynik reakcji
92
A widzisz, ja też nie dbam o pr, a jakoś chcieliście mojej rozbiórki, wyrwiszmatowi nic nie robiąc:) Taka to sprawiedliwość u Was panuje:) A tak swoją drogą, Bulwa, podjąłeś tą decyzję, gdy już wiedziałeś, że w piątek o 10 wyjdziemy do Jutra, dlatego Twoja 'decyzja' nie miała żadnego znaczenia, oprócz tego, że mówiłeś, że nie pocofacie deffów, ale jak zwykle zrobiłeś z gęby dupę:) Szanujmy się, co Ty za decyzje wgl podejmujesz, jakby nie duże grono ludzi, którymi się wyręczasz, na każdej płaszczyźnie, to w ogóle byście dawno upadli, organizacyjnie to kiepsko wyglądało ^^

Do góry