Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Wynik reakcji
317
Co tu za dymy? Czlowiek ledwo wrócił z taktycznego, spontanicznego, zimowego zbioru truskawek a tu już wielkie puczany Mavelinianiu cisna GOfniksy*
Yy ci to się chyba pocisneli praktycznie sami z dohtorem dalnzelem na czele.
A tu wjeżdża jakis Gejmczendzer z hejtem pxjutro(jak to nie wykwintny bait Bulwiszona to nolmalnie mułem za #teamTomecek cy jak to tam byo. DROGI @BulwaZaglady JA WIEM ZE W TYM NON P! PROJEKCIE AKA DOM ROZKOSY NAM NIE WYSLO POMIMO SROGIEGO BAITA MOJEGO ZNAJOMEGO, ZE IDE GRAC DO STRONK EKIPY I EZ WIN, ALE CHCEM SIEM ZREWANŻOWAĆ I MOWIE TO CALKIEM SERIO. KUNTO PO TAKTYCZNYCH ZBIORACH TRUAKAWEK W KASACJI I MNIE SI3M ZACZĘŁO NUDZIĆ A JAK WJADOMO SZANUJĘ GRE W SPEKTAKULARNYM STYLU, A CO MOŻE BYĆ W TYM ASPEKCIE LEPSZEGO, NIŻ GRA 30VS70? KONTRA BAMBIKOWA KOALICJA BEZ RUNCZEK AKA. PUCZANO BELLUMOWO DZIDZIŁEJPLEJOWE ZBIERANINY?
WIADOMIX ZE PLUJE NA JUTRO WINC Z PELNYM ZAANGAŻOWANIEM bez kretuwania licze na propozycje coopa w top 1 plemieniu, nie jestem taki, zeby rozwiazac czlun nawet jutrzakom, nie mowiac o pucowaniu komend przez ziomków to moze z kudeksem honorowym sie nadam na jakiegos giermka chociażby?

Nie odbieraj tego jako jakiegos kałlowiego trollingu, nigdy po prostu mnie oficjalnie PE! ani spid nie zaprosilo i chcial bym zobaczyć czy hejterzy z jUTRO maja chociaz odrobine prawdy w tym swoim pseudo wyjaśnianiu was.

GDYBYŚ JEDNAK MOJEGO POSTA NIE POTRAKTOWAŁ KOLEJNY RAZ POWAŻNIE @BulwaZaglady to niestety bede o dziwo musial uznać wyższość jakis unnamedowych puków co wygrali bambikowy 160 a to chyba szkalujace porownanie w stosunku do legendy polskich plemion nie?
Odnies sie Tomaszu(nie znamy się niestety per Ty, bo nie bylo okazji ale wracajac do zaległości z miesiąca FONTU wyczytalem tak szlachetne imie, jak ŚMIE
TNIe
KI
Z płokastracji wymienily kilkanaście postów wcześniej cytując Cię.

PS. Wczoraj tak nadrabiając te prawie 120 stron których niestety nie mialem czasu czytax(ciekawe ile mnie omineło usuniętych zacnych postow dohtordałna?), tak zaczałem sie zastanawiać po przeczytaniu tych pseudo dymów jaki game changer wchodzi tu w gre i poza jednym malo isotnym aczkolwiek prawdopodobnym scenariuszem, który sam z siebie raczej zmieni tyle co nic, to doszedlem do wniosku ze jak by odpowiednio to skombinowac i walnąć jakiegos battle royalka ffa to by ten swiat byl ciekawszy niz sie zapowiadal(gdzie ostanie dwa tyg pogrzebaly praktycznie taka opcje), problemem tu to chyba mentalnosc polaków cebulaków co za dodadkowy pixel w grze w 95 procentach tu obecnych by byli w stanie osiągnąć bezdomnemu lub/ew dyskutowac z doktorem halsem czy innym kalim, bo to nawet juz aspol ma o cale 3iq od nich więcej czyli w sumie cale 3.

Eot.
Nie bede komentował juz watkow nocnej "kosy" wrzucania z polecenia swoich radnych na konta u wroga, używania przywilejów rady aka widzenia komend, bo co lepszy to potrafi jeszcze szczycic sie jak to dobry i mocarny nie jest jak bot za niego klika wszystko, zeby proplejer mial czas na FOnt i stulejkowe fapkowanie do trolingu kolegow.
GARDZE W.W. I SZKODA BYLO BY MI NAWET ŚLINY NA WAS POŚWIĘCAĆ, A PO POWROCIE ZMARNOWALEM KOLEJNE KILKA MINUT KOMENTUJĄC TEN BLLSITH, KTÓRY TU TE KILKA MOCNO OGRANICZONYCH LUDKOW(MOCNE OKREŚLENIE) PRODUKUJE.

JUZ SOBIE GRAJCIE NA TYCH DARMACH NA START JAK NIE POTRAFICIE INACZEJ ALE USTALCIE HONOROWO LIMIT ALBO POGADAJcie z wielkim @kmic niech odpali swiat podobny do specjali z 10 daunmami speszjal for ograniczeni, poświęcę sie zamiast grać na świecie z ciekawymi ustawieniami to mogę pilnować reportow, bo moi znajomi z tej gry maja u mnie tak samo przeplute jak moi wrogowie, winc nie bede faworyzowal nikogo pomimo nie chęci do paru osob XD.

Stać was na takie wyzwanie czy jesteście na tyle cienkie bolki, ze wolicie swoje frajerskie zagrywki na swiatach, które w wiekszosci pobijaja KOLEJNE śmieszne rekordy upośledzenia zeby moc siw cieszyc ten wygral tyle swiatow a tamten przegral tyle.
Zasadniczo nie rozumiem co wam ten pixel zmienia w waszym epenisie, bo raz sie wygrywa a raz nie koniecznie i na tyle czynników nie mając zasadniczo wpływu uwzględniając, ze to gra, ktora powinna sprawiać przyjemność a nie być karą dla człowieka to tym bardziej prze zabawne.

Dawać tera hejterzy ze post farmazoniarski, za dlugi taki w stylu koalicji kompłomitacji 70vs30, ALE jakies przynajmniej 95procent z was wyjaśnia bez apelacyjnie.
No i, zeby nie było tak uwazalem sie za w miare dobrego gracza kiedyś.
Nie Najlepszego bo do do tego to w tak złożonej grze to każdemu daleko.
Tu bycie dobrym to zasadniczomoze 25procent doświadczenia reszta to bycie online zawsze, wiec granie po 2 3,4 z odpalonymi darmami, bocikami, 3 sojuszami faworytow zanim wstępne wystartuje, jest uwazane publicznie na fo(za sprawa takich dohtordalnow) za uber szczyt skilla i wyznaczanika jakości gry XD.
DOGTOREK NA S150 tez mial narracje koalicji pełnej dominacji i kompromitacji, z tym, ze tam przeciwnik z okrazenia wywalil mu na cymbal i sie zawinal ze swiata, a tu go zawijaja okrazajac jego FOntowy belkot.
Dobra kończę tego 3ciego 4paczka dzisiejszego ranka i mój wywód który powinien zaboleć wiekszość tej społeczności ale taki natłok literek to zabije chęci 99.9 procent a ten 0.01 akurar pewnie nie poczuje sie urażony swoich powodow.

Tak
Finalnie
Ulegacie,

Nie spodziwanie
Amatorom,

Woląc
Ambitnie
Ssać.

Ostatnia edycja:

PacikW

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
966
Po pierwsze Kari nie była wrzucona na rokse i to już było wiele razy wyjaśnione. Po drugie oczerniacie Kleosia i Aspola którzy nic nie zrobili tylko dlatego że jej nie lubili. Odjebaliscie akcje ze straszeniem I prześladowaniem telefonami Aspola, jak tylko dostaliście info że sprawa na policję będzie zgłoszona to obsraliscie zbroję i skończyliście. Przerobiony screen Twoi koledzy wrzucili na FO i rozsławili wielkie wrzucenie Kari na portal, który wgl nie miał miejsca. Parodia jak Ty umiesz manipulować faktami. Na żadnym wyjeździe na którym byłem nikt do Ciebie nie dzwonił. Podobno ktoś napruty na zlocie do Ciebie dzwonił chociaż tego potwierdzić nie mogę bo mnie tam nie było. Parodia jest to że robisz z siebie ofiarę po tym co odwaliliscie Krzychowi na 145. Piszesz o naszym sposobie wygrania XDD Chłopie wsadziliscie nam kosę w nocy na kilkaset karet wszystko zaplanowane na waszym forum ukrytym..o 2 w nocy jak wszyscy piliśmy zaczęliście napieprzac kosowniki... Sam o 5 wstałem do kibla nawalony i dzięki temu z 30 wiosek wybronilismy. Cały świat myśleliśmy jak Was ukarać za ten haniebny czyn,więc zagraliśmy w waszą grę i gdy nadarzyła się okazja i dostawaliscie kilkaset wiosek w pape po 2 akcjach w końcu na was i gdy była możliwość to zniszczylismy was przemyślana i bardzo "brzydka akcja" na którą całkowicie sobie zasłużyliście. My Wam śmierci nie życzyliśmy jak co niektórzy od was nam. Forza nas ciągnęła xdd bo co broniliśmy terenu przed Wami gdzie byliście w potężnej przewadze. Tylko dlatego tak robiliśmy bo tak z nimi ustaliliśmy walimy Pony i bronimy południa. To jak ciągnęli nas na swoich barkach idealnie obrazuje fakt że mniopen nam pisał że nie chcą się z nami bic bo nie daliby nam wtedy rady. O 162 weź się nie wypowiadaj bo nie masz o nim całkowicie pojęcia. Szanuje Rohan za to jak dbali o nas sojusznika. My dawaliśmy od siebie obronę przed shadow i magami którzy mogli śmiało bic w nas ;) Czy to nasza wina że najlepiej wychodzi nam obrona więc to robimy? Taka kolej rzeczy.
Szalona i eragone nigdy dla nas nie kretowali i to wiem bo siedziałem w radzie na 145. Tak się kończy brak szacunku do swoich graczy że potem nie chcą grać z wami tylko przechodzą do nas. Szanowałem cię patryg ale po tym co widzę jak piszesz te głupoty to widzę że na ten szacunek nie zasługujesz. Wesołych świąt wszystkim ❤

Co do Kari każdy ma swoja '' racje '' oraz narracje pewnie jej nie zmienicie, bo jesteście kłamcami zresztą poniżej jest to potwierdzone. Napruty raczej nikt do mnie nie dzwonił na telefon, tylko prędzej na messku i byłem dodawany na grupę a PW na messku to inna sprawa. Olewałem to tak jak, wiele pogróżek w życiu realnym ze względu na poglądy i partie. Gdybym miał to zgłaszać cały czas na Policje, to musiałbym chodzić cały czas a donosicielstwem się brzydzę.
Jeśli pochwalasz tak brzydka akcje, to jesteś nic nie wart. Tak w skrócie, bo ja bym sobie pluł w brodę jakbym tak wygrał i nazywał rzeczy po imieniu. Wygrana za wszelką cenę, krzywymi zagrywkami. Jakoś Aspola, którego nie trawie jak z nim pisałem napisał mi iż byliśmy najlepiej broniącym się plemieniem z którym się bił, za to szacun dla niego - bo w końcu powiedział coś obiektywnego. Nie mniej jednak, jak zaczęły się kosy manipulacje grupówkami. Nie pamiętasz jak wysyłaliście wiadomości do nas iż ta osoba skosuje itd z fejk kont, albo jakieś przerobione moje wiadomości? To samo robiliście tutaj z Bellum z fejk kont, te same tanie triki. Z politowaniem się patrzy na to co robicie stary.

Mnie szanowałeś, ciekawe - zawszę po mnie jechałeś, jak to nazywasz szacunkiem, no to stary mamy odmienne pojęcie szacunku. Ja Szalonej pozwoliłem przenieść się na północ a w zamian dostałem to samo co na Eragone12 czyli podała czasy wam i odbijaliście wsie po wejściu naszych grubych dziwnym trafem. To zwykłe fra*erstwo, jak ktoś chce być ok a druga osoba kombinuje :) .
Manipulować faktami, to Wy wiecie najlepiej jak - wypowiadać drugi raz sojusz mi, wymyślając listę powodów około było ich 6 czy 8. Z czego jeden był prawda. Jedyny powód, iż ciężko by było podzielić blachy był uzasadniony i jakiś logiczny. Reszta z dupy nawet zaspa rozmawiając ze mną dwa miesiące temu przez telefon to przyznał. :D

Pietrek z Sosnowca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.181
Jedna z najłatwiejszych akcji do wybronienia, z całą pewnością.

Tzn to ciężko powiedzieć. Z wioskami można w miarę łatwo zredukować wynik, ale największym bólem takich akcji są przyszłe diody i krety. Te akcje nie robi się pod przesunięcie frontu, ale wrąbanie jak najwięcej diod, zatem no lepiej przejąć 20-30 diod niż 50-60 frontówek, bo te diody pozwolą taką rozpiętość akcji zrobić, że nawet 100 wsi będzie można zgarnąć. Nie mniej jednak 80 wsi na - to i tak dramat

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.570
Odklejony to ty jesteś Hałs, z Jutra czy z Playersów nikt nie narzeka że zrobiliśmy na nich akcje w święta, tylko wielki Hałs, co szczeka będąc na zapleczu schowany za ziomkami płacze xddd

moze i masz racje, ale biorac pod uwage fakt, ze my w was akcji nie wyprowadilismy, to slaby wynik mimo wszystko dla was

No tu się zgodzę, mamy zaplecze i dużo mocnych graczy, wynik napewno powinnien być wyższy. Ale napewno też wpływ ma na to, że mamy za mały front, i brakuje czasem offow na dobitkę, ale no powinniśmy bardziej póki co wygrywać w tych statach co pokazywałem

szynkaa123

Rycerz
Wynik reakcji
8.435
Odklejony to ty jesteś Hałs, z Jutra czy z Playersów nikt nie narzeka że zrobiliśmy na nich akcje w święta, tylko wielki Hałs, co szczeka będąc na zapleczu schowany za ziomkami płacze xddd

No tu się zgodzę, mamy zaplecze i dużo mocnych graczy, wynik napewno powinnien być wyższy. Ale napewno też wpływ ma na to, że mamy za mały front, i brakuje czasem offow na dobitkę, ale no powinniśmy bardziej póki co wygrywać w tych statach co pokazywałem

zupełnie jak całe bellum xD

Let the Weed Bun

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
584
Jak dla mnie dogadanie się Bellum z Jutrem na czas wyeliminowania P (nikt nie lubi pedalsow i ich zagrywek) z mapy i później zakończenie wolny Bellum z Jutrem. W tym czasie Puki zjedzą gOł i będzie walka pomiędzy dwoma teoretycznie plemionami o wygrana świata, bo tak skończyłoby się za szybko, a front przez całą mapę jest fajna opcja do grania i śledzenia.

Także pomyślcie, bo jeśli zostawimy P! I się trochę rozrosną, to znamy ich z innych światów i są fałszywi i mają brudne zagrywki, więc można się tego obawiać w przyszłości.

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.570
Jak dla mnie dogadanie się Bellum z Jutrem na czas wyeliminowania P (nikt nie lubi pedalsow i ich zagrywek) z mapy i później zakończenie wolny Bellum z Jutrem. W tym czasie Puki zjedzą gOł i będzie walka pomiędzy dwoma teoretycznie plemionami o wygrana świata, bo tak skończyłoby się za szybko, a front przez całą mapę jest fajna opcja do grania i śledzenia.

Także pomyślcie, bo jeśli zostawimy P! I się trochę rozrosną, to znamy ich z innych światów i są fałszywi i mają brudne zagrywki, więc można się tego obawiać w przyszłości.

z Jutrem po tym co Aspol pisał to nigdy do tego nie dojdzie

Let the Weed Bun

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
584
Marko, czasami warto schować dumę do kieszeni, a skorzystać na tym dla większego dobra, ale to już wasza sprawa.

Ja jedynie pisze, to co chciałbym zobaczyć na mapie z punkty ciekawości dla rozgrywki na tym świecie.

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
7.946

XD Tylko największą beką jest to, że akurat na tym świecie Jutro jest najabrdziej nielubianym plemieniem :D
O dziwo nie P!.

Let the Weed Bun

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
584
Znaczy ja o Jutrze nigdy nie słyszałem na tym świcie, a może się tak nie zagłębiałem w ich temat.
Dla mnie po prostu są na mapie i tyle, a nie da się nic wywnioskować po tych ostatnich wpsiach, bo wina jest po jednej jak i po drugiej stronie z tego co widać.

W sumie ja styczność miałem z Wami na 91 gdzie graliśmy wspólnie razem z Piramida i później chwilę walczyłem razem z wami na 113 bodajże na coopie u jednego z graczy Phll. Tak to spoko ekipa, bo i Wyrwiego znam ze streamow na twitchu, a Rycerz był spoko ziomkiem nawet i deffowalem Was.

Renoma Wam spadła ostatnimi czasy i taki hejt się zaczął troszkę.

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.570
No, czyli dogadam się z Bulwa by zjechać Twoje śmieszne plemię Aspol

Marko, czasami warto schować dumę do kieszeni, a skorzystać na tym dla większego dobra, ale to już wasza sprawa.

Ja jedynie pisze, to co chciałbym zobaczyć na mapie z punkty ciekawości dla rozgrywki na tym świecie.
Mamy już sojusz do końca świata bracie, wolę iść na wakacje do skończenia świata, niż walczyc o złote rajtki

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.570
Dogadaj się z miłą chęcią tego doswiadcze. Tylko nie pierdol że jutro jest śmiesznym plemieniem bo to nie prawda.
Biorąc pod uwagę że jedyne plemię które coś robi w tej koalicji to Playersi.. gdyby nie oni to i GO już by padło, i Jutro też..
Tylko czekać aż Bulwa nie będzie walczył o wina, bo o to będzie ciężko, a o to by pokazać Jutro w miejsce szeregu po tych spinach <szampan>

Do góry