Dyskusja o sytuacji na świecie 170

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
7.595
Mimo wszystko to troszkę oznaka bezradności.
Bombią znowu w wyjadacza - poprawiają mu kolejny raz rekord RO. A on mimo, że traci to cały czas stoi i co najmnniej jeszcze jedną akcje będą musieli tam wpakować. Tracimy trochę wsi, przejmiecie te kilka wsi.
Tylko my w tym samym momencie w ten sam dzień przejęlismy więcej wsi na południu.
A w dzień akcji wzięliśmy powyżej 70.

Z każdą kolejną naszą akcją będzie wam ciężej, bo zaczniemy czuć krew i coraz lepiej was poznawać.

Emixx

SŁODZIAK ♥
Wynik reakcji
2.377
Nie powiedziałbym, że to będzie długa i ciężka wojna dla obu stron, każdy ogarnięty gracz wie, że P! z akcji na akcję nabiera chęci krwi <3

Wynik reakcji
378
@ProtekMaster
Do mnie nie wyskrobales pw a chciałem do Was dołączyć :( w końcu Niekosaasprawiedliwość za te wszystkie hejki powinny dopaść te słabe P!J
W samych superlatywach o mojej osobie może się wypowiedzieć @Charakterny Duecik. Kari na pewno potwierdzi jaki dobry człowiek ze mnie. Czy zdążycie na ten bonus czy muszę czekać i robimy to na jutrzejszy? Aaa i dajcie znać co tam na jutro leci żeby mnie za bardzo nie osłabić przed przejściem
Pozdrawiam cieplutko i czekam na info❤️

Wynik reakcji
293
@ProtekMaster
Do mnie nie wyskrobales pw a chciałem do Was dołączyć :( w końcu Niekosaasprawiedliwość za te wszystkie hejki powinny dopaść te słabe P!J
W samych superlatywach o mojej osobie może się wypowiedzieć @Charakterny Duecik. Kari na pewno potwierdzi jaki dobry człowiek ze mnie. Czy zdążycie na ten bonus czy muszę czekać i robimy to na jutrzejszy? Aaa i dajcie znać co tam na jutro leci żeby mnie za bardzo nie osłabić przed przejściem
Pozdrawiam cieplutko i czekam na info❤
Potwierdzam, cudowny człowiek <luzik><nonono>

darmiarz

super darmiarz
Wynik reakcji
2.270
KTO ROZPISUJE AKCJE W BELLUM? DAM CI ZNIŻKĘ 10% NA KURS ROZPISYWANIA DO KANARA JAK CHCESZ

Do góry