Dyskusja o sytuacji na świecie 170

ddd.14

Miecznik
Wynik reakcji
190
ja też mu ubiłem offika ale tylko połówkę :( muszę chyba zaczekać aż naprodukują więcej, bo nie ma sensu niszczyć połówek offów, szkoda czasu na takie marności :/

GreatKhaliS

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
721
Ja sądzę że to jest ten wyższy poziom:
View attachment 32613
albo to
View attachment 32614
no dobra ewentualnie to:
View attachment 32615
View attachment 32616
Szanuję bardzo, chylę czoła wielkiemu GO. Następnym razem brońcie wszystkie moje offy burzące to w końcu może blachę agresora dnia dostanę, a nie że 3/4 offów wraca :/
to nie fair jest bronić tylko pojedyncze offy

mniej offa ubiłeś niż ja
słabo sąsiad :(
zwłaszcza ze jestem tylko krzykaczem :D

ddd.14

Miecznik
Wynik reakcji
190
Ale to tylko z wczoraj część raportów :(
Jakbym liczył ile od początku offów ubiłem od początku wojny z Sail, potem Sailom w GO i już typowo GO, to z tego dobrą akcję by mogli skleić XD

GreatKhaliS

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
721
Ale to tylko z wczoraj część raportów :(
Jakbym liczył ile od początku offów ubiłem od początku wojny z Sail, potem Sailom w GO i już typowo GO, to z tego dobrą akcję by mogli skleić XD

tez sailom ubijałem offy i miałem podobna ilosc wiosek co teraz :D

VonDee

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
878
Nie czytalam wczoraj FO dlatego dzis sie odniose do pisania na temat Robakow.
Nie jestesmy w zadnej koalicji. Z PUK mamy nautralne stosunki, z Syn rowniez.
Tak naprawde wypowiedzenie wojny malutkim Robakom co zaczelo ok. 1.5 miesiaca po tym jak swiat juz istnial sklonilo nas do dogadania sie z Bell.
Bicie w nas 4 czlonowym plemieniem logiczne ze przynosi straty mniejsze lub wieksze. Jednak dobrze wiedza gracze P i Jutra, ze nie latwo nam wioski zabrac. Wiecej krzywdy nam wyrządzila rekrutacja i support anizeli akcja.
Nawet jak pod naporem ulegniemy (mysle ze jeszcze troche uda nam sie pobronic) to i tak pokazalismy sie z najlepszej strony niz wszyscy tu zebrani:p
Pozdrawiam

Mad World

Moderator
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
669
Nie czytalam wczoraj FO dlatego dzis sie odniose do pisania na temat Robakow.
Nie jestesmy w zadnej koalicji. Z PUK mamy nautralne stosunki, z Syn rowniez.
Tak naprawde wypowiedzenie wojny malutkim Robakom co zaczelo ok. 1.5 miesiaca po tym jak swiat juz istnial sklonilo nas do dogadania sie z Bell.
Bicie w nas 4 czlonowym plemieniem logiczne ze przynosi straty mniejsze lub wieksze. Jednak dobrze wiedza gracze P i Jutra, ze nie latwo nam wioski zabrac. Wiecej krzywdy nam wyrządzila rekrutacja i support anizeli akcja.
Nawet jak pod naporem ulegniemy (mysle ze jeszcze troche uda nam sie pobronic) to i tak pokazalismy sie z najlepszej strony niz wszyscy tu zebrani:p
Pozdrawiam

Skoro nie jesteście w żadnej koalicji i z Pukami was nic nie łączy to czemu pomagają wam na zastępstwach?(post @Ochrona Wioski z tematu @bialydran) . Gracie do jednej bramki i temu zaprzeczyć nie możesz. Wszyscy chcecie usunąć P!J i GO z mapy.

VonDee

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
878
Zeby byc w koalicji trzeba sie podpisac okreslic jakies cele itd.
I tak jak Puk ma sojusz tylko z Bell tak samo my. Z tym ze my mamy jeszcze z GG. I to sa jedyne sojusze o ktorych ja wiem.
PUK z kolei nic nie laczy z GG.
To, ze nam pomogli na zastepstwach nie znaczy ze mamy koalicje. Po prostu nam pomogli, bo widza ze P!J tez miesza sie w ich wojne z GO.

Ochrona Wioski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.970
Skoro nie jesteście w żadnej koalicji i z Pukami was nic nie łączy to czemu pomagają wam na zastępstwach?(post @Ochrona Wioski z tematu @bialydran) . Gracie do jednej bramki i temu zaprzeczyć nie możesz. Wszyscy chcecie usunąć P!J i GO z mapy.

Myślę, że Edycie chodziło o jakieś oficjalne stosunki, których nie ma. Bo nieoficjalnie wiadomo, że na tą chwilę gramy do jednej bramki.
Co do zasta Puk na Coningtonie to mieli go jak był w GGWP. Nie kojarzę żeby mieli jakieś zasty w Robakach :)

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.444
Zeby byc w koalicji trzeba sie podpisac okreslic jakies cele itd.
I tak jak Puk ma sojusz tylko z Bell tak samo my. Z tym ze my mamy jeszcze z GG. I to sa jedyne sojusze o ktorych ja wiem.
PUK z kolei nic nie laczy z GG.
To, ze nam pomogli na zastepstwach nie znaczy ze mamy koalicje. Po prostu nam pomogli, bo widza ze P!J tez miesza sie w ich wojne z GO.
Macie blok sąsiadujących ze sobą plemion, wymieniających się defem, graczami, zastępstwami, o jednolitej dyplomacji (nikt wewnątrz koaliicji nie ma sojuszu z wrogiem innego, nikt nie ma wojny z sojusznikiem drugiego), jesteście pełnoprawną koalicją, a to że Robaki były za małe żeby dali wam potrzymać kierownicę nie znaczy że nie jesteście jej częścią - jesteście, tylko tą najmniej wpływową.

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
1.766
Kurde, dzisiaj na lokalnej akcji może będzie +40 z DK (w których jest LadyMocarz/Dasha, którzy współpracują z Playersami). To jeszcze chwila i będzie można zwolnić offy z zachodu by leciały na P/J. Ciekawe jakie RO nabije Jutro jak rzeczywiście poleci 90+% potencjału Bell xd

Do góry