Dyskusja o sytuacji na świecie 170

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
7.610
Cały świat jechaliśmy tych miernych loserow, żeby potem do nich przejść i pchać im front? Pretensje to możesz mieć tylko do loserow, że woleli przegrać świat, żeby tylko Wilki padły wcześniej XD
Pretensje można mieć do kampaja XD Po rozmowie z nim na discordzie to nawet mi się odechciało grać na 150tym XD

Ohtar1

Rycerz
Wynik reakcji
2.285
Akurat do Ciebie nie pałam jakas sympatia przez 150Ty.

Tak jak coop napisał wyzej - nie lubiliśmy sie z looserami. Sam pewnie pamiętasz, ze ich celem na świecie 150 było dojechanie WO, czyli mnie i innych znajomych. Sami pisalismy nie raz, ze przegraja sobie swiat nie podpisaniem się z WO - glupio byłoby nie dotrzymac złozonej przysięgi i byc moze jeszcze ich nagrodzic wygranym swiatem :p Do wyboru miałem P!Lose z którym nie lubiliśmy sie (zreszta nie tylko ja za nimi nie przepadałem) lub Nuppki, gdzie grało kilku graczy Delmy i nalegali, zebym poszedł do nich. Wybór był prosty w tamtym wypadku. Nikt z P! sie nie odezwał, a moze dałoby rade mnie przenieść czy cos, bo o grze w P!Lose nie chciałem nawet słyszeć. Szkoda, ze dopiero po moim wejsciu do Nuppkow odezwałeś sie w stylu "no to niezła kosa".

Edit. Moze zmienisz kiedys zdanie. Mam nadzieję, ze uda mi sie kiedys zagrać z Tobą (i wbic Ci kose XD - *żart*) i zobacze w koncu czy te Twoje rozpiski akcji serio są takie mocne :p.

Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
249
Chłop powiązany z Playersami przyszedł oceniać moje plemię o 3 w nocy

Cieszę się że znasz nasze plany lepiej niż my sami.
Równie dobrze czy pamiętasz jak Witcher był w Wariatach i rozwiązał plemię, po to by Playersi mogli je przejąć?
Dzieli nas to że on to zrobił i jest z tego dumny, a ja byłem szarym graczem przez brak czasu na gre i było mi za to wstyd XD

Ale chłop co nagle odgrzewa kotlet, gdzie robi to tylko Othar, kręcąc już z tego beke by mnie podenerwować xd

Dziwne żeby Bellum nie dostało becków na 91, skoro plemię było w 100% rekrutacji i znałem tam dłużej tylko 2 osoby, znawco świataXDD
a z tamtej ekipy gram tylko ja i z nikim nie mam kontaktu i po świecie nigdy nie miałem.
Ale cieszę się że porównujesz Bellum z rekrutacji do P!

I nie wiem co wy macie z tymi pełnymi gaciami, czy to koszmary Waszego dzieciństwa?
Skoro sam jako pierwszy wchodzę na front z Bellum to chyba nijak ma się to do Waszych marzeń z moimi gaciami

Jak wygram będzie fajnie, jak przegram wstydzić się nie będę, skoro przegram na Playersów

Muszę serio odpocząć od tego FO bo zaczynacie w kółko gadać o tym samym, ni to śmieszne, ni ciekawe, czytać w kółko to samo
Zaraz wbije kolejny chłop i będzie zgrywał mądrego
Witam markopolo jak zwykle farmazony gadasz ... Jaki front ty wchodzisz wy frontu czlowieku nie macie bo wiesz czemu bo nie masz jaj Puk ci wypowie sojusz bo nie grasz pod zwycięstwo swoje tylko pod Puk a sam przegrasz to wiadomo !!! Wypowiedzenie sojuszu Puk i wojna albo wojna z żółtodziobami zanim PlayerBoys je zje każdy to wie ale ty nie wiesz boś głąb !!!! Wtedy by było granie pod zwycięstwo Bellum dobrze wiesz Bell jest za słabe i będzie za słabe w takim układzie na wojne z Puk nawet jeśli pokonacie Players wie to każdy ale ty zdrajco farmazoniarzu bez jaj nie !!!!!!! A na PlayersBoys czyli marke plemiona.pl najlepsze plemie pewnie w histori może obok Forza to nie ma co porównywać ... Dostaniesz oklep albo od swojego wroga albo od swojego ,,sojusznika,, z koalicji ,,60,, ale jestes za glupi zeby zobaczyc ześ przegral juz ten swiat !!! Koalicja ,,60,, nie tylko z wielkosci bo polowa donosi i chce przejsc z tych ggwp czy innych plemion nowicjuszy do Players i połowa u ciebie tak samo nawet ja to wiem ty tez pewnie wiesz dlatego piszesz bo zaraz bedzie oklep i bedzie za pozno zreszta juz jest nawet Go które traci 150 wiosek tygodniowo sie trzyma a twój ,,sojusznik,, upadł zreszta co za niespodzianka ze upadli powinni miec wojne z toba a tak to nic nie zyskales !!!! Strateg z ciebie taki jak ze mnie pilkarz czyli zaden !!! Upadek tego ggwp czy jak sie to slabe plemie nazywa to twoj koniec bo nie miales jaj bic ich jak syn padalo teraz jest juz za pozno na wojne z ggwp i teraz nic cie nie uratuje oszukales swoich graczy oszukujesz siebie pewnie na policje tez donosisz a jakby araby przyszly do polski to wzialbys kalach i strzelal do polakow z nimi !!!!!!!!!!!! Taki z ciebie głąb i zdrajca własnych ludzi a z tego co słysze to już nie raz tak zrobiłeś żałosne !! Stop kłamstwom farmazonom learntopley markopolo Bellum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Mariusz

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
1.770
Koalicja P/Jutro/GO widać że pełne zbroje, wiedzą co ich czeka.

GO to plemię kosowników gdzie nie można nikomu ufać, bo nie wiesz kto tym razem sprzeda info. No i przy okazji nie radzą sobie z malutkim Gram.

Jutro to plemię noobów i gimbusów, w zasadzie nikt ich nie traktuje poważnie, nawet ludzie z ich koalicji.

No i zostają Playersi, co robią sobie z Jutro i GO tarcze, po to żeby realizować swój plan. Ale że Bulwa z ekipą jak to Bulwa, musi płakać o walkach przeciw 70% świata, gdzie z tych 70% nie poszła na nich akcja od Bellum i Puk, a więc realnie walczą z 10%. No ale widać że są biedni, bo od samego początku musieli podpisać dwa sojusze żeby wygrać ćwiartkę z PF i WojSenami xD

BEKA Z WAS ZIOMY

Wynik reakcji
317
Basta.
Dzisiaj forumowe koalicje 70 vs 30
Jutro 99.99999% vs reszta.
Oswiadczam, ze wszechpotezne Gram, poza Sojkiem(zeby sepic defa z supportu) z puk, nie ma, zadnej innej dyplomacji oprocz czerwieni w okolo. Prosze nas nie dodawac do smiesznych kolicji.
A wszelkie oferty dyplomatyczne do mnie na PEFU.

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
1.770
darmiarz,

Zluzuj gacie, bekę z Was cisnę, bo napisze jeszcze kilka postów, żeby było ich tyle, ile razy Wy płakaliście że walczycie z 70% świata kiedy ani jedna akcja z Bellum czy Puk na Was nie poszła xD

PS. Ciężko o lepsze RA/RO zajmując obrzeża XD a taka jest misja, zanim zacznie się z Wami zabawa XD

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471
Zluzuj gacie, bekę z Was cisnę, bo napisze jeszcze kilka postów, żeby było ich tyle, ile razy Wy płakaliście że walczycie z 70% świata kiedy ani jedna akcja z Bellum czy Puk na Was nie poszła xD
Ale to jest winna cieniutkiego bELLUM że nie wyprowadzają akcji bo się schowali za sojusznikiem i nawet nie mają jak na front się dostać porządnie tylko bunkrują innym wsie xD a PUK cały czas leje nas, po co mieliby walić w P!? Ponownie, jak P! pisze o walce z koalicją "70%" to nie płaczą, tylko sobie trochę umniejszają bo w ich przypadku walczą raczej 75:25 w tej chwili.

ElCygano

Król Cyganów
Wynik reakcji
1.770
Ale to jest winna cieniutkiego bELLUM że nie wyprowadzają akcji bo się schowali za sojusznikiem i nawet nie mają jak na front się dostać porządnie tylko bunkrują innym wsie xD a PUK cały czas leje nas, po co mieliby walić w P!? Ponownie, jak P! pisze o walce z koalicją "70%" to nie płaczą, tylko sobie trochę umniejszają bo w ich przypadku walczą raczej 75:25 w tej chwili.

To wina waszej koalicji, że musimy iść po Was z drugiej strony mapy :D jakbyście nie siedzieli na miejscu tylko też szli nam na spotkanie to byśmy się szybciej spotkali w połowie. A że chowaliście się za WoV, Mniam i innymi plemionami to cóż..

Do góry