Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471
Dzisiaj akurat dostaliscie tylko od nas
To az smieszne jest
No śmieszne, zdążyliśmy odbudować mobila, zburzonne wioski, wycofać stałki spod PUK i biliście pełny potencjał obronny GO, gratulacje xD To porównanie mavelina waszych podrygów frontowych do walki Bell/GGWP/SYN/ROBAKI vs 3 razy mniejsze Jutro/P! to taki low effort bait że aż się dziwię że odpisałem xD

Blejkoo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.158
Pany to ile tych kos jeszcze będzie bo już z 20 lekką ręką naliczyłem ?
A wczoraj widziałem zasta P! na koncie naszego :)

Blejkoo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.158
a jak się stosunkujesz do tego, że GG-WP nie chciało pomagać SYN ? :D

Mówisz o mnie?
Osobiście siedzialem na kilku zastach i to jakaś totalna bujda :)

Spoko po prostu taka gra nikogo nie powinno takie zachowania dziwić. ^^

Nie zagłębiałem się dosadnie w Politykę mogę jedynie powiedzieć to co widzę z moich obserwacji więc tak.

Syn zaczynając bitke z Jutro i P! było conajmniej raz większe niż oni i mieli olbrzymi teren pod rozwój jakimi są obrzeża.
My jako GG-WP mając okolo 10mln pkt walczyliśmy z mniam które również miało okolo 10/11 mln PKT.
Z rozwojem sytuacji to się zmieniało. Nasze 2 człony miały więcej RO Niż człony SYN a przecież tak konkretnie byli bici.

Raz miałem dostęp do SYN i widziałem ile tam zagród deffa na obrzeżach stało, uważam że rada sobie po prostu nie poradziła albo jej się nie chciało. Oczywiście winę na kogoś trzeba zrzucić a przeważnie aktualnie tak jest że zrzuca się na sojusznika i ucieka do wroga jak szczury ;d

Choć i tak bardzo dużo rdzennych graczy z gg-wp siedziało w SYN i pomagało dość mocno aż do tych śmiesznych przejsc :)

Ostatnia edycja:

GORYL WŁADCA

Chłop
Wynik reakcji
15
No śmieszne, zdążyliśmy odbudować mobila, zburzonne wioski, wycofać stałki spod PUK i biliście pełny potencjał obronny GO, gratulacje xD To porównanie mavelina waszych podrygów frontowych do walki Bell/GGWP/SYN/ROBAKI vs 3 razy mniejsze Jutro/P! to taki low effort bait że aż się dziwię że odpisałem xD
XD?
Przeciez nawet nie klinowaliscie, znikome cofki, offy ubite

Wynik reakcji
852

Leciało 15 karet z czego 10 przejęło wioskę o czym Ty mówisz? Nasza akcja była 2 dni temu, przez ten czas sama rekrutcja moglibyście wszystko poklinować xD
Na kolejnej akcji weź więcej zastow i rób więcej Uników to mobila nie będziecie mieli ruszonego nawet :)

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471
Leciało 15 karet z czego 10 przejęło wioskę o czym Ty mówisz? Nasza akcja była 2 dni temu, przez ten czas sama rekrutcja moglibyście wszystko poklinować xD
Na kolejnej akcji weź więcej zastow i rób więcej Uników to mobila nie będziecie mieli ruszonego nawet :)
Ale porównujesz wojnę gdzie Bellum, GGWP i Robaki nie mają NIC innego do roboty jak lać P! i Jutro do wojny Gram vs GO gdzie dobrze wiesz że mamy na głowie sporo większe od nas PUK, czyli was. Robisz z siebie debila po prostu xD No nie było klinów ani nic bo jakieś warzywo się nawet nie poskarżyło że go atakują i nawet nie raczył zastem rzucić to jak miałem go wziąć? My jeśli padniemy to nie będzie można powiedzieć że załatwiło nas kilkukrotnie mniejsze GRAM, za to jak padnie Bellum i GGWP to będzie spokojnie można mówić że załatwiło ich 3 razy mniejsze Jutro i P!, co jest delikatne mówiąc powodem do wstydu xD

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.570
Ale porównujesz wojnę gdzie Bellum, GGWP i Robaki nie mają NIC innego do roboty jak lać P! i Jutro do wojny Gram vs GO gdzie dobrze wiesz że mamy na głowie sporo większe od nas PUK, czyli was. Robisz z siebie debila po prostu xD No nie było klinów ani nic bo jakieś warzywo się nawet nie poskarżyło że go atakują i nawet nie raczył zastem rzucić to jak miałem go wziąć? My jeśli padniemy to nie będzie można powiedzieć że załatwiło nas kilkukrotnie mniejsze GRAM, za to jak padnie Bellum i GGWP to będzie spokojnie można mówić że załatwiło ich 3 razy mniejsze Jutro i P!, co jest delikatne mówiąc powodem do wstydu xD

Czujesz przyjemność w łechtaczce wspominając o nas w każdym swoim poście?

Nie będzie wstydu, bo jak powiedział Bulwa jesteśmy średnim plemieniem, nie mamy żadnej presji. Natomiast dla Playersów będzie wstyd przegrać na takie słabe plemiona lol

Wynik reakcji
338
Nie ma argumentów to zaczynasz z dupy wtręty pisać do hałsa xD. Ty jedziesz po go i nie czujesz swędzenia w tyłku? pisanie że nie macie presji haha. Presja to cała ta wasza śmieszna koalicja na małe P! i ciut większe Jutro

szynkaa123

Rycerz
Wynik reakcji
8.435

Nie będzie wstydu, bo jak powiedział Bulwa jesteśmy średnim plemieniem, nie mamy żadnej presji. Natomiast dla Playersów będzie wstyd przegrać na takie słabe plemiona lol
Wy moze slabi, ale PUK i GGWP to topka swiatowa

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.570
Nie ma argumentów to zaczynasz z dupy wtręty pisać do hałsa xD. Ty jedziesz po go i nie czujesz swędzenia w tyłku? pisanie że nie macie presji haha. Presja to cała ta wasza śmieszna koalicja na małe P! i ciut większe Jutro

Chłop robi to ciągle do Bellum i nie zwracasz mu uwagi?xD
No, sporadycznie dla zaczepki, a nie w każdym poście lol

A jaka to presja?
Wojna przeciwko Jutro które nigdy nie wygrało świata będąc ciągniętym przez sojusznika ekhm
I na P!, jedno z lepszych plemion w tej grze.
A u nas kto? Kartony, które jako jedni z pierwszych odpadli, Syn, gdzie założyciel i część graczy skosowało i poszło do wroga,
GGWP, do których tak wiele zastrzeżeń że nie mogło sobie poradzić z Mniam bez naszej pomocy i średnie Bellum.

Wiec my tam na rurę w grudniu dostaniemy ostro od tych potęg

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471

Zaraz się okaże że nawet nie graliście tu na poważnie, wpadliście powalczyć z najlepszymi żeby się sprawdzić, a koalicje na 70% świata to tak zebraliście żeby było więcej zabawy xDD Dla Playersów porażka nie byłaby wstydem, nie przy takiej dysproporcji sił, dla was porażka w obecnym układzie oznacza że nie jesteście nawet średnim plemieniem xD a GO nikt nie broni, nawet nikt z GO nas nie broni, jesteśmy łapanko-masówką i dobrze o tym wiemy, sukcesem jest że przy zbieraniu batów i takiej utracie terenu jaką już zaliczyliśmy ta łapanka dalej się trzyma w kupie i nadal próbuje wyprowadzać akcje czy bronić się przed akcjami PUK. Wy za to ponoć macie jakies tam wygrane czy prawie wygrane na koncie? XD

A i Edit: nawet jak wygracie to będzie to zapamiętane że was PUK pociągnęło do wygranej bo to oni jak na razie robią znacznie lepszą robotę.

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.570
Zaraz się okaże że nawet nie graliście tu na poważnie, wpadliście powalczyć z najlepszymi żeby się sprawdzić, a koalicje na 70% świata to tak zebraliście żeby było więcej zabawy xDD Dla Playersów porażka nie byłaby wstydem, nie przy takiej dysproporcji sił, dla was porażka w obecnym układzie oznacza że nie jesteście nawet średnim plemieniem xD a GO nikt nie broni, nawet nikt z GO nas nie broni, jesteśmy łapanko-masówką i dobrze o tym wiemy, sukcesem jest że przy zbieraniu batów i takiej utracie terenu jaką już zaliczyliśmy ta łapanka dalej się trzyma w kupie i nadal próbuje wyprowadzać akcje czy bronić się przed akcjami PUK. Wy za to ponoć macie jakies tam wygrane czy prawie wygrane na koncie? XD

A gdzie tak ktoś napisał?
Gramy na poważnie, mamy szansę wygrać, ale nie czujemy presji i nie uważam że jesteśmy faworytami.
Tak jak pisałem wiele razy, przegramy to pogratulujemy, bez wymówek ale nie dmuchaj na siłę balonika XD

Co ma koalicja do tego, mam powtarzać w kółko to samo byś dalej nie zrozumiał i pisał o tym samym?

Dla mnie większym wstydem było by dostać na dziurę od średnich plemion. W dodatku że Playersi już światy wygrywali przy dysproporcjach sił.

to nieźle się trzymacie w kupie że założyciel na Was leje XD
I na dziurę to już od samych Gram dostajecie

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471
Nie dziwię się że się tu z ciebie śmieją wszyscy xD
Na razie się tłumaczysz że gracie bez presji, przecież to już tylko pół kroku od tłumaczenia że nie gracie na poważnie.
Koalicja ma to do tego że macie ogromną przewagę liczebną i podzieliliście świat na dwie bardzo nierówne części, ustawiając się w tej większej. Ale masz rację, koalicja w tym przypadku działa na waszą korzyść, bo koalicje macie dwa razy większą od nas, ale na południu wy jesteście 3 razy więksi od P/Jutro a na północy PUK jest większe tylko o 25% od nas XD
I nie, nie tłumacz się że wstydem jest oberwanie od słabszego ale dużo większego rywala bo masa ma znaczenie, na S150 TPK (1 człon) dostało na łeb od 5 członów Poco + Nuppków i o ile Nuppki trzymały poziom o tyle PoCo było cienkie, ale było ich tak dużo że nie bardzo szło jakkolwiek ich pchać a ofami nas tak przykrywali że Meff w pewnym momencie miał na froncie, w drugiej i w trzeciej linii wioski do 3k pkt zgruzowane i choćby siedział 24/7 i trafiał kliny w 1ms za każdym razem to jak nie mógł nawet rekrutować wojska to żadne umiejętności go tam nie ratowały. Już jest z was beka ale będzie jeszcze większa jak to faktycznie przegracie.

Do góry