Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471
i ci "słabi gracze" teraz zasilają szeregi GO
A te gonienie puków to bardziej strzał w kolano niż pogoń :)
A jak tam twoje SG? Bo jakbym słyszał dużo glosów na północy które dwa dni temu nagle wszystkie ucichły.
No cóż, ja tu tylko łykam barby, już mówiłem, ode mnie to co się dzieje w plemieniu zależy może w 0,1% :p

Wynik reakcji
317
@BulwaZaglady dlaczego pomijasz moje wpisy.
Wiesz dobrze, ze szanuje nuppo, a operacja przyszycia rączek na s150 widzę u Ciebie się udała, a wielki nuppo odrzucil przeszczep.
To kiedy rozbieramy te Go na współę? Jako, że militralnie mamy dużo mniejszy potencjal to proponuje 35 procent dla potęznego Gram i 65 dla Pe.
Co ty na to?
Oni majo słabo psyche, która drąży już tunele ze wstydu to po co ci taki "sojusznik"?

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
7.610
@BulwaZaglady dlaczego pomijasz moje wpisy.
Wiesz dobrze, ze szanuje nuppo, a operacja przyszycia rączek na s150 widzę u Ciebie się udała, a wielki nuppo odrzucil przeszczep.
To kiedy rozbieramy te Go na współę? Jako, że militralnie mamy dużo mniejszy potencjal to proponuje 35 procent dla potęznego Gram i 65 dla Pe.
Co ty na to?
Oni majo słabo psyche, która drąży już tunele ze wstydu to po co ci taki "sojusznik"?
30 do 70. I podpisuję się.

Wynik reakcji
317
Czy to ta słynna zmiana dyplomacji o której ostatnio tak się dużo mówi
No mordo kogoś trzeva odstrzelić a go sobie z shotguna walneło w oba kolana więc losować nawet nie trzeba XDDDD.

Czerniol pomaga ziomkowi wyjść z dołka.
Stare czasy jak nam rekrutacja GO wbiła kosę biednemu TW. A czerniol grał ze mną :(
To ty pamiętasz, że mnie kiedyś zbaitowali chodź grać do ziomków nawet nie paczałem na wstępne, a tu cyk z Bulwom w jednym plemieniu.
To byl dopiero szok.

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
7.610
Oddałem część graczy Sabatom i czaisz że oni przegrali z ekipą ciuluska ...
Wystarczyłoby, żeby tam był Bulwiszczom i ta ekipa Ciuluska by się skasowała w tydzień XD Chłop się nadaje idealnie do gaszenia jak peta.

Wynik reakcji
317
Ej dobra nie moge tak szmieszkowac bo jeszcze mavelin napisz wniosek do supportu o anulacje tych czarodziejów w naszych wioskach i mnie poskłada jakies Go.
To juz chyba z Ciuluskiem wolal bym przegrać XDDD.

Ochrona Wioski

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.002
Oddałem część graczy Sabatom i czaisz że oni przegrali z ekipą ciuluska ...
Wystarczyłoby, żeby tam był Bulwiszczom i ta ekipa Ciuluska by się skasowała w tydzień XD Chłop się nadaje idealnie do gaszenia jak peta.

Na 152 byliście na początku jako TW i niestety nie wyglądało to za dobrze.

De facto nie było nawet wojny Sabat z CV. Raz że nie prowadziłem Sabatu na 152 (co raczej ma źle rezultaty - patrz np. okres kiedy prowadziłem Sabat na 91 i wszystkie wojny na + a kiedy skończyłem i miesiąc czy dwa i po Sabacie nic nie zostalo). Dwa że praktycznie rozpadł się wewnętrznie jeszcze przed fuzja z Art. Jak wróciłem to wszystko było rozwalone i gdyby nie fuzja z Art (nie miałem za dużo czasu) to pewnie tam też gra szybciej by się zakończyła bo nawet była rozważana koncepcja kasacji. Później po fuzji główne decyzje były podejmowane przez radnych od strony Art (po wyrzuceniu Edyty z rady to chyba tylko Turbo został z radnych z 133 ale nie był decyzyjny). Później jeszcze wbiłem na coraz na kilka miesięcy i plemię było zarządzane zupełnie inaczej niż bym to sobie wyobrażał, panowało kolesiostwo, akcje były na jedno kopyto nieprzemyślane. A gdy nawet zaproponowałem pomoc w rozpisaniu czy zrobieniu akcji to zostało to olane. W moim odczuciu tylko dzięki dobrym graczom w składzie (np. Frontowcy spod cv) dość długo front nie został przełamany. Osobiście widząc to spodziewałem się że szybciej TRD przełamie front ale najwidoczniej i tam nie wszystko wyglądało dobrze.

Tak przy okazji to z 91 cześć składu Sabat grała dalej w P! :) Ale to dobrze bo jesteście jednym z niewielu plemion które może zapewnić graczom odpowiednią jakość gry :)

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
7.610
Na 152 byliście na początku jako TW i niestety nie wyglądało to za dobrze.

De facto nie było nawet wojny Sabat z CV. Raz że nie prowadziłem Sabatu na 152 (co raczej ma źle rezultaty - patrz np. okres kiedy prowadziłem Sabat na 91 i wszystkie wojny na + a kiedy skończyłem i miesiąc czy dwa i po Sabacie nic nie zostalo). Dwa że praktycznie rozpadł się wewnętrznie jeszcze przed fuzja z Art. Jak wróciłem to wszystko było rozwalone i gdyby nie fuzja z Art (nie miałem za dużo czasu) to pewnie tam też gra szybciej by się zakończyła bo nawet była rozważana koncepcja kasacji. Później po fuzji główne decyzje były podejmowane przez radnych od strony Art (po wyrzuceniu Edyty z rady to chyba tylko Turbo został z radnych z 133 ale nie był decyzyjny). Później jeszcze wbiłem na coraz na kilka miesięcy i plemię było zarządzane zupełnie inaczej niż bym to sobie wyobrażał, panowało kolesiostwo, akcje były na jedno kopyto nieprzemyślane. A gdy nawet zaproponowałem pomoc w rozpisaniu czy zrobieniu akcji to zostało to olane. W moim odczuciu tylko dzięki dobrym graczom w składzie (np. Frontowcy spod cv) dość długo front nie został przełamany. Osobiście widząc to spodziewałem się że szybciej TRD przełamie front ale najwidoczniej i tam nie wszystko wyglądało dobrze.

Tak przy okazji to z 91 cześć składu Sabat grała dalej w P! :) Ale to dobrze bo jesteście jednym z niewielu plemion które może zapewnić graczom odpowiednią jakość gry :)
Ale wyczuj zart Ochronka :)
Co nie zmienia faktu, że Ciulusek to jest dowódca ... Az mi zabrakło słowa, bo mój pies by lepiej poprowadził dyplomację, przynajmniej nic by nie spieprzył.

Wasyl1

Chłop
Wynik reakcji
24
Chciałem zapytać ile jeszcze durniów potrzeba, żeby bardziej popsuć tą grę?

Kiedy zaczynałem stawiać pierwsze kroki grając w plemiona, wszyscy gracze bazowali na swoim „skillu” na swoich umiejętnościach, zaangażowaniu, aktywności a także na sile swojego plemienia. Grało parędziesiąt plemion, kilkanaście tysięcy graczy, wszyscy walczyli ze sobą o pozycje najlepszego!. W tej chwili każdy kolejny świat wygląda coraz gorzej. Dureń, jeden z drugim zakłada plemię, tworzy praktycznie bez walki 6 członów, podpisuje sojusz z identyczną masówką, następnie nie radzi sobie z „wrogiem” kolejną masówką, podpisuje koalicje i wygrywa świat. Czy już tak nisko upadliście, że nie potraficie toczyć walk jako jedno plemię składające się z 1-2 członów??

Popsuliście tą grę, staliście się starzy, słabi i nieudolni. Potraficie tylko wciągać kolejne plemiona, kolejnych graczy, zapomnieliście na czym polega gra w plemiona. Dawniej plemię, które zwyciężało coś znaczyło, dziś nie znaczy nic prócz słowa "masówka".

Zastanawia mnie ile członów zaliczy największe plemie tego świata...
bellumy.PNGsynergia.PNGpuk.PNG

Ostatnia edycja:
Do góry