Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Wynik reakcji
7.140
Jakiś random, FAN MAKSA WERSTAPENA, dostał fejkami, spłakał się i potracił wioski:(

Ale na pewno na następną waszą akcję warzywa z frontu będą sciagnete, obiecuje

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
710
Brawo jak wy to robicie?
Daj mi przepis, jak być takim super plemieniem.

Serio ja do Ciebie zawsze z szacunkiem, a Ty sarkastycznie? Napisałem to bo cała ta akcja z GGwp była skutkiem "deffowania wov", a Ci nawet nie bronią. Plują Ci bardziej w twarz niż przeciwnik, a masz problem do mnie.
Edit żeby nie spamować, dobieraj sojuszników rozważniej a nie wyżywaj się na posłańcu

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.062
No dla mnie to jest śmieszne, że jaracie się jako plemię jakimś wbitymi diodami gdzie mogliscie sobie na spokojnie dograć deffa.
Jaranie się podbitymi wioskami od plemienia które ma front prawie z każdej strony i jest 15 razy mniejsze od tych plemion.

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
710
No dla mnie to jest śmieszne, że jaracie się jako plemię jakimś wbitymi diodami gdzie mogliscie sobie na spokojnie dograć deffa.
Jaranie się podbitymi wioskami od plemienia które ma front prawie z każdej strony i jest 15 razy mniejsze od tych plemion.

Ale to Wy ich deffujecie podobno, cała ta akcja jest kierowana Waszą prowokacją, a masz do mnie jakieś ale ze się cieszę że Was nie stać na deffowanie ich albo tak słabo poszło.
Bo jak ostatnio Wy śmialiście się jak ggwp czy też syn słabo obstawili wioski to było okej.

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.062
Ale to Wy ich deffujecie podobno, cała ta akcja jest kierowana Waszą prowokacją, a masz do mnie jakieś ale ze się cieszę że Was nie stać na deffowanie ich albo tak słabo poszło.
Bo jak ostatnio Wy śmialiście się jak ggwp czy też syn słabo obstawili wioski to było okej.
Róźnica jest taka, że my nie mamy sojuszu z SYN, GGWP, PUK.
Gdzie każde to plemię ma przynajmniej po 4 człony. Nie mamy frontu na długości 1/5 kontynentu.
Gratulację za to, ale jestem ciekaw kogo wystawicie XD

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
710
Róźnica jest taka, że my nie mamy sojuszu z SYN, GGWP, PUK.
Gdzie każde to plemię ma przynajmniej po 4 człony. Nie mamy frontu na długości 1/5 kontynentu.
Gratulację za to, ale jestem ciekaw kogo wystawicie XD

Mamy sojusze podpisane oczywiste, wystawimy? Stary póki co to Wasz najbliższy sojusznik za dogadanie się chciał wkładać kose w sojusz do końca świata, a to do mnie mówisz że kogoś wystawiamy?

@Kanarinios. Czesc kanarku, nic es win

Do góry