Dyskusja o sytuacji na świecie 170

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.568
Nope jeszcze za wcześnie, po prostu wrzucasz tu "śmieszne raporty" jak jakiś chłop co się pucuje bo usypał parę bunkrów na wioskach nieudolnych braci z SYN i oczekujesz aplauzu jakby to było nie wiadomo co xd Marne przedstawionko.

Te raporty bardziej pokazują nieudolność ludzi z Syn zrekrutowanych przez Jutro. Ale mogę się mylić i może walenie w bunkry 2 dni z rzędu jest spoko.

To mały świat, nie da się zabunkrować całego frontu a już na pewno nie w takim stopniu, będzie trzeba się bić na skilla i aktywność do końca. Jak Bellumy wezmą za krótki kawałek frontu żeby stać samymi bunkrami to zabraknie kolegom i prędzej czy później ktoś im się do zaplecza dobierze.

Myślę że zaniedlugo minimum połowę wiosek z offowych które mamy przerobimy śmiało na deff, wiec myślę że nie w takim stopniu, ale znacząco zabunkrujemy jakaś część frontu większą.

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.062
Te raporty bardziej pokazują nieudolność ludzi z Syn zrekrutowanych przez Jutro. Ale mogę się mylić i może walenie w bunkry 2 dni z rzędu jest spoko.

Myślę że zaniedlugo minimum połowę wiosek z offowych które mamy przerobimy śmiało na deff, wiec myślę że nie w takim stopniu, ale znacząco zabunkrujemy jakaś część frontu większą.
A co za problem dograć deff do grubasów?
Szczególnie jak można tutaj słać go bez przechodzenia do drugiego plemienia.

MirekHandlarz x Warone

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.732
Siema z rana. chciałbym napisać oficjalnie że #MirekMaruda skonczyl grę na tym świecie( tak wiem nikogo to nie obchodzi) ale może obchodzi kogoś fakt dlaczego. A No już tłumaczę:
zepsuliście ten świat masowkami strasznie, gdzie są dawne plemiona gdzie noł lajfy typu mirek brały l4 w robocie żeby dniami I nocami napierdzielalismy się z wrogiem na froncie? (przykład świata 150 gdzie była "fajna" wojenka z chłopki z Akademii Pana Kleksa)
A tutaj lekko robi się sytuacja napięta i od razu leci Rekrutacja czy jakiś sojusz z połową mapy. Mam nadzieję że będzie jakiś świat gdzie każdy ruszy na jeden człon max dwa i jazda,A nie 5 swoich członów i 3 czlony darm a po miesiącu połową mapy niebieska. zero fazy, nie pozdrawiam masòwki

Edit: Obii@12 (nie którzy znają starego wyge)prosił żebym dopisał i jego że też skonczyl grę z powodu takich masòwek typu puki

P.s Snuffy wiesz gdzie nas znaleźć w razie w Screenshot_20211112-075853_Chrome.jpg

Ostatnia edycja:

szynkaa123

Rycerz
Wynik reakcji
8.441
Siema z rana. chciałbym napisać oficjalnie że #MirekMaruda skonczyl grę na tym świecie( tak wiem nikogo to nie obchodzi) ale może obchodzi kogoś fakt dlaczego. A No już tłumaczę:
zepsuliście ten świat masowkami strasznie, gdzie są dawne plemiona gdzie noł lajfy typu mirek brały l4 w robocie żeby dniami I nocami napierdzielalismy się z wrogiem na froncie? (przykład świata 150 gdzie była "fajna" wojenka z chłopki z Akademii Pana Kleksa)
A tutaj lekko robi się sytuacja napięta i od razu leci Rekrutacja czy jakiś sojusz z połową mapy. Mam nadzieję że będzie jakiś świat gdzie każdy ruszy na jeden człon max dwa i jazda,A nie 5 swoich członów i 3 czlony darm a po miesiącu połową mapy niebieska. zero fazy, nie pozdrawiam masòwkiView attachment 31945
teraz zamiast l4 gra się po 17 osób na jednym koncie

Do góry