Dyskusja o sytuacji na świecie 170

xCthulhu

Chłop
Wynik reakcji
21
Ja tylko czekam, az markopolo odda władze komuś innemu i napisze, ze stare zawarte porozumienia nie obowiązują - tak jak to było na 141 XD

Ciekawe kogo tym razem wywalą na koniec. Widzę, że taktyka ta sama skoro już tyle paktów pozawierali z większością plemion na świecie XD

Ciekawe ;D Tylko pytanie czy on dogra końca bo mi się wydaje że nie :)

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
2.317
Fajnie się czyta sapy od osoby, która jeszcze 2 tygodnie temu zagadywała do Johna o współpracę. Wspólne zjechanie GG WP i SYN, a potem kosa w PUK i P! z GO.
Jak ci John odpisał, że ich nie wystawi przestałeś odpisywać.

Więc proszę cię marko przestań siać propagandę bo pw siedzi dalej w archiwum <lol>

A więc pochwal się tym pw, poprzez wysłanie go do każdego z tych plemion na pw, będzie zabawnie jak wyjdziesz na głupca

Więc jeśli wystawienie Puk, to jest zadeklarowanie że możemy im pomagać offami to pozdrawiam

no i chyba że słowa "przyznam szczerze że są myśli" to jest propozycja, to też macie fajnie, skoro po tym przestałem Wam odpisywać xD

Ostatnia edycja:

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
7.609
Nie potrzebuje dowodów bo nie ma to na celu zgłoszenie tego gdziekolwiek, tak samo nie sądziłem że się przyznasz bez sarkazmu, oraz nie zapominaj że duża część Twojego plemienia to gracze z którymi utrzymuje kontakt dłuższy czas, czyt. Kilka lat.
XDDD Widziałem jak na s1 używałeś bota.
Tak samo bez dowodów mogę sobie powiedzieć ...
Super że masz kontakty, na pewno ktoś potwierdzi to, że gramy na botach.

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
710
XDDD Widziałem jak na s1 używałeś bota.
Tak samo bez dowodów mogę sobie powiedzieć ...
Super że masz kontakty, na pewno ktoś potwierdzi to, że gramy na botach.

Napisałem co wiem, mówiłem że nie chce tego wykorzystać, odpowiedziałem tylko na to co mefisto interpretuje jako skill, jak widzisz w odp do Mickeza i wcześniej do jakiegoś chłopa mówiłem że Was szanuje :)

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
710
Mee too. <piwo> wychodzi na to że chętnie jutro by skosowało GO, a te zdradzieckie Bellumy skosują Puk, no okej zaczynajcie xD

Wynik reakcji
712
Jak Rajmund prowadzi dyplo, jakoś to wyglada
Reszta sorki...doły widze:p

Znowu oferujecie doświadczoną radę zbierając już ludzi na next świat (discord)? XD

Doły to widać w waszej grze, aż dziwne, że w was darmy pompują jak na lokalnej akcji sąsiadów tracicie 7 wsi.
Taka była napinka, że jesteście lepsi i wszystko potraficie lepiej.

Nie bez powodu co raz mniej ludzi ze świata na świat chce z wami grać. Ze mną zostają więc kto jest toksyczny?

Weryfikacja Was to nawet nie było wyzwanie xd

Do góry