Dyskusja o sytuacji na świecie 170

William Marshal

Łachudra
Wynik reakcji
1.003
A myślałem, że nie będziesz? Mniamy pewnie też nie wiedzą, że są w koalicji z GRAM XD.

To my padliśmy? Ciekawych rzeczy się dowiaduje. <lol>

Tak, upadliście na skutek sojuszu Bellum Puk i poszliście grać na 172. Rzadko się zdarza żeby ktoś się wynosił jako plemię, organizacja na inny świat. FENOMEN.
Nie istniejecie jako osobna tożsamość na tym świecie.

Sylwan23

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.196
Ggwp-bellum-mniam koalicja? To ja o czyms nie wiem, czy czerwień na mniamach jest dla zmyłki?

Wynik reakcji
169
Tak, upadliście na skutek sojuszu Bellum Puk i poszliście grać na 172. Rzadko się zdarza żeby ktoś się wynosił jako plemię, organizacja na inny świat. FENOMEN.

William, nie wiem jak Ci powiedzieć że to trochę inaczej wyglądało :D
Od początku świata był soj pomiędzy Puk i Głodami, z niepisanym planem późniejszej fuzji. Mieliśmy kilka tygodni łączone forum i wspólne akcje, więc ta fuzja to już była tylko z punktu widzenia formalnego, żeby grać pod jednym sztandarem. Rada Głodów dołączyła do rady Puk i teraz gramy razem. Sojusz pomiędzy Puk a Bellum tu nie ma nic do rzeczy xD
Gracze głodów dalej grają w Puk, nigdy nie było żadnej wojny w skutek której Głody padły :)

A to że Pacik sobie zaczął 172, to jego sprawa :p

PacikW

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
913

Widzę z Ciebie naczelny filozof - organizacyjnie dalej tu jesteśmy :p , tylko pod inna nazwa - która nie ma dla mnie znaczenia. Skoro grałem pod sztandarem Puk wcześniej, kolego niewiadomego pochodzenia :p .

Wynik reakcji
1.494
Skoro puk dogadane z bellum i głodami to GGwp powinno się dogadać z P! I z SYN I z całą resztą na tą polnocna koalicję masowek. I niech zacznie się jazda!!!!!!!!

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
710
Tak Zdygmek już o tym gadał. Podobno miał zatwierdzone screeny...
Masz je też? To zapraszam do wstawienia.
Jak nie to proponuje utkać się, bo jednak na pewne słowa trzeba mieć poparcie.

Nie potrzebuje dowodów bo nie ma to na celu zgłoszenie tego gdziekolwiek, tak samo nie sądziłem że się przyznasz bez sarkazmu, oraz nie zapominaj że duża część Twojego plemienia to gracze z którymi utrzymuje kontakt dłuższy czas, czyt. Kilka lat.

Mickez

Władca Rohanu
Wynik reakcji
198
A co nam Speed zostawiło bo ja nie w temacie XD druga sprawa widzę, że na 121 w Rohanie grałeś i tam tez Fuzja z Rohanem na pewniaka szli a jak się skończyło każdy kto grał pamięta szybka weryfikacja po 2 akcjach xD

Gdybyśmy szli na pewniaka to byśmy nie odwracali się od Dreams, ale chcielismy zagrać fair wobec siebie no i przegraliśmy z Playersami.
Życie, byli lepsi. Wszystko odbyło się na równych zasadach, ale co taka mała rybka może o tym wiedzieć. Tobie pozostaje tylko napinanie się na forum ogólnym tak jak ostatnio. Na szczęście ja sobie zapisuje takie screenki. :)

Szybka weryfikacja to była na 162 św. gdzie równie głośno szczekałeś na starcie, a potem dostałeś przekopkę. Nie mieszaj mojego Rohanu w swoje prywatne potyczki z learnem.

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
712
Aspol i Witcher co za zmysł geniuszu by wygrać z nami
Tylko dlaczego Jutro proponuje nam pona, wcześniej wspólne bicie GG-WP, próbują namówić Syn na wspólne granie, a później WoV na coś takiego. Zabawni jesteście chłopcy

Fajnie się czyta sapy od osoby, która jeszcze 2 tygodnie temu zagadywała do Johna o współpracę. Wspólne zjechanie GG WP i SYN, a potem kosa w PUK i P! z GO.
Jak ci John odpisał, że ich nie wystawi przestałeś odpisywać.

Więc proszę cię marko przestań siać propagandę bo pw siedzi dalej w archiwum <lol>

xCthulhu

Chłop
Wynik reakcji
21
Przejmować się Markopolo raczej nie wypada, bo i tak zawsze to był tylko przerost formy nad treścią. Poza tym minus przez żebranie lajków za kontynuację pseudoanalizy (była słaba) i brak kolejnej części, pewnie było na nią tyle samo pomysłów co na rozegranie tego świata czyli wcale :)

learnTwoPlay

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
710
Gdybyśmy szli na pewniaka to byśmy nie odwracali się od Dreams, ale chcielismy zagrać fair wobec siebie no i przegraliśmy z Playersami.
Życie, byli lepsi. Wszystko odbyło się na równych zasadach, ale co taka mała rybka może o tym wiedzieć. Tobie pozostaje tylko napinanie się na forum ogólnym tak jak ostatnio. Na szczęście ja sobie zapisuje takie screenki. :)

Szybka weryfikacja to była na 162 św. gdzie równie głośno szczekałeś na starcie, a potem dostałeś przekopkę. Nie mieszaj mojego Rohanu w swoje prywatne potyczki z learnem.

Cześć Byczku :)
Mefisto raczej nie bierz na poważnie, o tym co napisałeś już mówiłem.
Ale tak to jest jak reaguje się jedynie na kij nie marchewkę :)

Załączniki

• Screenshot_20211105_160545_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20211105_160545_com.android.chrome.jpg
    825,2 KB · Wyświetlenia: 95
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ohtar1

Rycerz
Wynik reakcji
2.285
Ja tylko czekam, az markopolo odda władze komuś innemu i napisze, ze stare zawarte porozumienia nie obowiązują - tak jak to było na 141 XD

Ciekawe kogo tym razem wywalą na koniec. Widzę, że taktyka ta sama skoro już tyle paktów pozawierali z większością plemion na świecie XD

Do góry