Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Wynik reakcji
852
Na ten etap gry 72 offy to całkiem sporo. Szczególnie w jednego gracza. Ale tak spektakularna wtopa rodzi kilka pytań:) Kiedy dostaliście info,że wleci tyle offów w kolegę rafalssa?Albo inaczej ile mieliście czasu zeby go tak zabunkrować?:)Bo,że akcja była sprzedana to chyba nie ma żadnych wątpliwości. Pytam bez złośliwości bo jeśli miałbym komuś kibicować to prędzej Gram niż GO .
Jeżeli na jedynego gracza w plemieniu, leci 60 grubasów z odległości 30 godzin, a na innych nie xD To uwierz, że ciężko się nie połapać gdzie leci akcja xD
Nikt nie sprzedał akcji, po prostu jej zamysł był tragiczny

XD chłop co myśli że 72 offy to dużo
kolejne 80 offów wrąbaliście w takie same bunkry i dosłownie nic nie przeżyło Orliczki/devil/thondero

Emiel Regis

PIES ‍
Wynik reakcji
1.023
Abramsy co prawda widziałem na obwodówce w białymstoku. Może się wyłożyły po drodze te amerykańskie też w sumie nie są takie dobre jak niemieckie.

Co do śmigłowców to znam dobre miejsce gdzie lądują i mają problem z szybkim startem. To zanim się zbiorą to uda nam się porwać z jeden, ale 10 żołnierzy ich pilnuje to nie wiem czy damy radę. Trzeba będzie jakiegoś psa wypuścić na przynętę może Szczot się skusi.
Nie przepuszczę was przez punkty blokadowe w Bielsku Podlaskim

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471
Możecie, grajcie jak chcecie a ja mogę z was cisnąć za to bekę xD

Jakbyśmy nie ogarnęli tych fuzji to mielibyśmy już pograne… początkowe wojny sporo nas opóźniły, mieliście dużą przewagę, a teraz tej przewagi powoli nie widać. Gracze Miso-Sezmaow, Glodow czy Ork ładnie się rozwijają w Pukach i gonią waszych graczy w rankingach. Trochę nie ogarniam tego bólu dupy jaki tu widać od kilku tygodni. Rozumiem, ze mieliśmy się tam wszyscy bić i czekać aż nas dupą wchłonięcie ? Teraz przynajmniej świat jest bardziej wyrównany :)
Przez "was" masz na myśli mISIE, bo reszta plemion tam co was tłukła by sobie spokojnie radziła xD
Piekna akcja GO na PUK/GRAM na 0. RA 2 640 000 RO 5 480 000

1:2 xd
No i spoko, na weekend nawrotka w inne miejsce, w niedzielę jakoś się nie chwaliliście wynikami xD

Ostatnia edycja:

BioreNaKlate

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.868
SCOTTIEMU CHYBA PSYCHA LEKKO SIADA PO TEJ KOSCE W ZIOMKÓW I PROBOJE SIE BRONIĆ ATAKIEM ALE CORAZ SLABIEJ MU IDZIE SKORO JUZ NAWET SUFLET GO POTRAFI ZGASIĆ

[*] RIP PRAWILNY scott.ca KTÓREGO ZNALIŚMY I KOCHALIŚMY. TERAZ ZOSTAŁ TYLKO CIEŃ PO TEJ WSPANIAŁEJ GWIEŹDZIE NA FO :(

BEDZIE MI CIEBIE BRAKOWAŁO KUMPLU ALE WIADOMO GRANIE W P I WBICIE BLASZKI RO NA OFACH SYN WAŻNIEJSZE OD ZIOMKÓW

DeletedUser206595

Guest
Wojseny kłócą się o kosy. Dziwne. Zwykle myślałbym, że zbijają pione po kosach w siebie czy coś xddd

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.597
SCOTTIEMU CHYBA PSYCHA LEKKO SIADA PO TEJ KOSCE W ZIOMKÓW I PROBOJE SIE BRONIĆ ATAKIEM ALE CORAZ SLABIEJ MU IDZIE SKORO JUZ NAWET SUFLET GO POTRAFI ZGASIĆ

[*] RIP PRAWILNY scott.ca KTÓREGO ZNALIŚMY I KOCHALIŚMY. TERAZ ZOSTAŁ TYLKO CIEŃ PO TEJ WSPANIAŁEJ GWIEŹDZIE NA FO :(

BEDZIE MI CIEBIE BRAKOWAŁO KUMPLU ALE WIADOMO GRANIE W P I WBICIE BLASZKI RO NA OFACH SYN WAŻNIEJSZE OD ZIOMKÓW
SPOKO CZEKAM NA CB TU TAK JAK SIE UMOWILISMY JAK JUZ RUDA ZOSTANIE ZJEDZONA PZDR.

BioreNaKlate

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.868
Już nie będzie Scott.ca na następnych Światach. Pożegnanie scotta z FO plemion… Kilkanaście lat startów. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę, a przecież pierwsze sukcesy odniósł tu , na tym forum jako osiemnastolatek i było to przecież 10 lat temu. Coś niewiarygodnego! Codziennie siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym wpisom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali scotta na całym świecie, jak Mistrz Świata KRZYSZTOF III OSTRY, który powiedział, że scott.ca go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy czytaniu jego postów. Tego fenomenu popularności . To Jego ostatnie zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed monitorami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w plemionach będzie jakaś próba kontynuacji. Scottomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy i żeby coś po scottim trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Scott.ca! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.597
Już nie będzie Scott.ca na następnych Światach. Pożegnanie scotta z FO plemion… Kilkanaście lat startów. Powtarzalność sukcesów przez lata, przez dekadę, a przecież pierwsze sukcesy odniósł tu , na tym forum jako osiemnastolatek i było to przecież 10 lat temu. Coś niewiarygodnego! Codziennie siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać tę rywalizację. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Zaczynał jako idol kryzysowy, który miał nas prowadzić jako ambasador wspaniałego skoku cywilizacyjnego do Europy. Fenomen społeczny. Przecież my, dzięki tym wpisom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele. Bardzo wiele... Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy dzisiaj mają aspiracje, którzy oglądali scotta na całym świecie, jak Mistrz Świata KRZYSZTOF III OSTRY, który powiedział, że scott.ca go natchnął. Że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy czytaniu jego postów. Tego fenomenu popularności . To Jego ostatnie zwycięstwo i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go oglądaliśmy. Państwo przed monitorami krzycząc, skacząc... Ja także krzycząc, skacząc... Po prostu... Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w plemionach będzie jakaś próba kontynuacji. Scottomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy i żeby coś po scottim trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Scott.ca! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia.
Cudowne, wspaniałe, niesamowite. Dla takich chwil warto być kosownikiem. Dziękuje, bardzo Ci dziękuję Sebastian za te słowa. Aż mi łza spłynęła z policzka na stope bulwy, którą się prawie zakrztusiłem czytając to.

Do góry