Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.471
Jako Bellum od dłuższego czasu gramy w 4 człony (i 1 rozbiórkowy, w którym kilka osób siedzi, można by ich dać do tych właściwych członów, ale dla porządku są poza plemieniem) i śmieszne jest, gdy czepia się tej ilości ktoś z plemienia, które grało w 7 czy 8 członów (a zaczynało od 2) i w międzyczasie zrekrutowało z 200-300 graczy spoza startowego składu
Nie doceniłeś PUK bo mają 9 a nie 7-8 członów ale akurat oni się was nie czepiają bo macie sojka do końca świata ;)

Leandere

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.298
Skąd pomysł że rudy na nas pluje? :D przygarnęliśmy ich, bo padali, tak samo jak i kartony. Jak podajesz komuś rękę, to masz nadzieję, że jej nie ugryzie. W ich przypadku się pomyliliśmy i w twoim również:)

Leandere

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.298
No tak, wbicie kosy sojusznikowi który pada byłoby bardziej w stylu twoim i twoich nowych ziomków, rozumiem:D

Wynik reakcji
852
Nie doceniłeś PUK bo mają 9 a nie 7-8 członów ale akurat oni się was nie czepiają bo macie sojka do końca świata ;)

Przeciez większość członów ma po 20-30 członków i z tego 20 osób może jest z GRAM XD Stawiamy nowe po to, aby nam się łatwo wysyłało deffa do sojuszników, w sumie nie można oczekiwać użycia mózgu od osoby która niedawno mówiła ze macie front z SAIL xD

Ruda tańczy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
1.072
Napisałabym to samo co już wcześniej komuś pisałam ze ja swoich hejterow weryfikuje na froncie, ale zapomniałam ze zniknęłaś

Ostatnio edytowane przez moderatora:

SurFer.RM

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.116
Napisałabym to samo co już wcześniej komuś pisałam ze ja swoich hejterow weryfikuje na froncie, ale zapomniałam ze zniknęłaś

Na jakim froncie jak to już 3 zmiana strony z twoim udziałem na tym sw myślisz, że coś wygrałaś 2x przegrałaś zwykle do 3 razy sztuka hehe, a świat trwa dopiero 2 miesiące. Po twoim wątpliwym CV, wierzysz, że skończysz ten świat w ogóle w jakimkolwiek plemieniu? hehe, cóż za naiwność. Miejsc jest 40, a ty jesteś tylko narzędziem, które zostanie przerobione na złom w dogodnym momencie. Ale tam sobie skacz gdzie chcesz, ale nie żartuj, że coś wygrałaś

Ruda tańczy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
1.072
Na jakim froncie jak to już 3 zmiana strony z twoim udziałem na tym sw myślisz, że coś wygrałaś 2x przegrałaś zwykle do 3 razy sztuka hehe, a świat trwa dopiero 2 miesiące. Po twoim wątpliwym CV, wierzysz, że skończysz ten świat w ogóle w jakimkolwiek plemieniu? hehe, cóż za naiwność. Miejsc jest 40, a ty jesteś tylko narzędziem, które zostanie przerobione na złom w dogodnym momencie. Ale tam sobie skacz gdzie chcesz, ale nie żartuj, że coś wygrałaś
A ja coś napisałam ze wygrałam? Myślisz ze ja liczę na blachę? Xd
Odkleiles się suflet, nigdy mi nie zależało na finalnej wygranej a jak myślisz ze przeszłam do p z myślą o tym to iks de.

Do góry