Dyskusja o sytuacji na świecie 170

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
7.236
Dwa miesiące frontu z wami wytrzymamy, to będzie całkiem dobry wynik, zwłaszcza, że wyjdziecie z krzaków wypoczęci. ;P

Ale dobra wojna nie będzie zła, przynajmniej odsieje większość, co miała za duże wyobrażenia i zostaną, tylko ci, co im realnie zależy.
Cześć Ezelek :)
Szkoda, że się nie odezwałeś wczesniej :p

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
6.658
Nie wypieralismy się że podpisaliśmy sojusz do końca świata mózgu
Tylko tego że Bellum nie jest w koalicji z Gram XDDDD

Jak już masz siać propagandę to używaj mózgu i dobrych argumentów bo żałośnie to robisz
Na początku z tego co pamiętam się wypieraliście nawet tego, w każdym razie jeśli nie jesteście teraz w koalicji z GRAM bo z nimi nic nie macie to my możemy spokojnie wpisywać Sail jako wroga bo mamy z nimi tylko wojnę :)

Dobrze, ze przynajmniej przyznajesz ze jesteście dogadani
Nic nie przyznałem, mamy aktywne wojny i tej oficjalnej wersji się trzymam :)

metin1818

Miecznik
Wynik reakcji
92
Boli was WIELKIE puk i tyle

Swoją drogą GO świetna robota, nie ma to jak po 6 godzinach od wbicia diody gdzie można dograć deffa wrzucić 15 offów frontowych xD
Znam takie przypadki z s166 gdzie 90 próbowały odbijać diody 30 offami frontowymi a potem płacz, że akcja nie siedzi. Jak się skończył ten świat chyba każdy już wie po 150 dniach przegraną już całego świata przez nich..Więc niech tak odbijają :)

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
168
Aspol, daj głos. Na prawdę chce z Tobą porozmawiać. O ile później nie będziesz mnie stalkował.

Ty Bulwa, Tobie to się w ogóle dziwie jak z taką szmatą możesz w ogóle coś trzymać.

Jutrzaki, wiecie, że niebawem będziecie klękać ?

ElCygano

Rycerz
Wynik reakcji
1.656
No niestety trzeba się spieszyć bo tam już czeka na nas 12-członowa koalicja która zebrała 20-pare procent dominacji i połowę światowych obrzeży w półtora miesiąca od startu serwera co oznacza że będą mieć 50% dominacji jak tylko zjedzą randomów z obrzeży xD
Też byście mieli całe obrzeża, ale nieeee, wielkie kozaki woleli podpisać ze wszystkimi wokół sojusze i utworzyć koalicję 4 plemion na wschodzie mapy a potem płacz, że na zachodzie zjadają obrzeża XD nawet mi was nie żal