Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
6.658
Czyli jawnie przyznajesz się że byłeś kretem no nie powiem powód do dumy straszny XD Jeszcze tym się szczycisz to już jest szczyt hipokryzji XD
Nie no, wbic koskę kolegom żeby wygrać to wstyd, pójść do wroga od początku będąc ugadanym z drugą stroną i wrócić do swoich to po prostu bycie szpiegiem.
W południe stan wojny +11, jest średnio, o dziwo GRAM nawet coś tam odbija.

Token90

Chłop
Wynik reakcji
6
Nie no, wbic koskę kolegom żeby wygrać to wstyd, pójść do wroga od początku będąc ugadanym z drugą stroną i wrócić do swoich to po prostu bycie szpiegiem.
W południe stan wojny +11, jest średnio, o dziwo GRAM nawet coś tam odbija.
Żadnym sziegiem nie byłem. Z nikim z plemienia się nie komunikowałem poza kontrolą bo to ziomek i tyle xd na forum też nic nie było i wiedzą o tym ludzie z Gram, że żadnego infa nie wyniosłem. Bylem tam po prostu kilka dni jako wolny elektron i tyle. Żadnych zobowiązań xd

Salomot1

Łucznik
Wynik reakcji
434
Żadnym sziegiem nie byłem. Z nikim z plemienia się nie komunikowałem poza kontrolą bo to ziomek i tyle xd na forum też nic nie było i wiedzą o tym ludzie z Gram, że żadnego infa nie wyniosłem. Bylem tam po prostu kilka dni jako wolny elektron i tyle. Żadnych zobowiązań xd
Po prostu się bales ze zostaniesz zjechany więc uciekłeś do GRAM zeby poczekać aż trafi sie lepsza przystań, bo wtedy nie miałeś miałeś jak utrzymać. Dorabianie ideologi nie ma sensu. Od razu jak dołączyłeś do gram to napisalem ze tak zrobisz ale widocznie nie chcieli słuchać. Lepiej być zjechanym niż być śmietnikiem. Elo

Wynik reakcji
292
Makao to po co dalej wypisujecie do nas o przejscia.
Beczka z was jakimi amebami jesteście pchane frontu rekrutacją.
Zemsci sie to na was.
A co do tokena to ja sie nawet nje wypowiadam.
Kiedys bylo takie powiedzenie wymienie tokena(zomowca) na corke moze byc kurtyzana.
Chlopie w zywe oczy lgales, ze chcesz bic go.
Nie rozebralismy Cię tylko dla tego, bo bylo by to wtopienie calego potencjalu off. A wioski nie do utrzymania w tamtym rejonie.
Ludziom twego pokroju obiecuje, ze jak spotkam inrl to nie tylko nacharam ci do ryja ale jeszcze naszcze.

Cyres

Chłop
Wynik reakcji
0
Tak tu sobie zajrzałam,dziwny jest ten świat....Ciekawość po latach <tuptup><tuptup>,tu wszystko na tacy podane, udziwnione,ułatwione....Same mądre głowy na forum, przechwałki i brak szacunku do przeciwnika.

Ciiiii<luzik>,już idę.