Dyskusja o sytuacji na świecie 170

LordDomis

Miecznik
Wynik reakcji
105
każdy piszę, że ma pełno ludzi od nas do wyciągnięcia xD jak to wszystko jest prawdą to ja i Mavelin również jesteśmy gdzieś do wyciągnięcia przez kogoś ;D ach ta propaganda :D

Wynik reakcji
292
#totalnarekrutacja #totalnakompromitacja
Widze kumple z GejO w formie, smiali sie z ilosci czlonow pukow, a jeszcze chwila i przebija ich xD.
Zabawne, ze niby ta wasza wojna z sailsami, leci akurat na ten sam dzien baa, nawet na te same synchro co wy xDDDD.

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
6.658
#totalnarekrutacja #totalnakompromitacja
Widze kumple z GejO w formie, smiali sie z ilosci czlonow pukow, a jeszcze chwila i przebija ich xD.
Zabawne, ze niby ta wasza wojna z sailsami, leci akurat na ten sam dzien baa, nawet na te same synchro co wy xDDDD.
Oj piecze, widać jak piecze. Mamy wojnę z Sailsami a oni mają wojnę z GRAM. GRAM biję Sailsów zamiast nas więc logiczne jest, że Sail chce pokonać GRAM jak najszybciej i zostać z nami 1v1. A jak tam akcja na NIC? Bo widzę że mi tylko 800 piechoty padło jak na razie xD
Co do sailów, jak wy tracicie na naszej pierwszej akcji pomijając to jakim potencjałem lecieliśmy bo cały czas kończymy resztki wipów i SN, jakiekolwiek wioski mając trzy człony więcej gdzie mobil mógłby z drugiego końca mapy dolecieć to ja nie wiem co wy chcecie zrobić przy następnych akcjach, wiosek mi się nie chce liczyć ale na pewno jedno wyproszenie od was poszło w statystykach mamy 7 do przodu za wczoraj, 700k w ra do waszego 850k w RO więc graty za ustawienie obrony a raczej zmarnowanie tyle defa.

co do GO każdy kto ma więcej IQ od kury wie jaki jest pomysł na ten etap gry z naszej strony i żadnego innego w granicach rozsądku nie ma, szkoda tylko że wasze brązowe zbroje przed defem z puków nie pozwalają wam na nic więcej niż wbicie diody i utopienie offów z bliska przed wielce zapowiadaną akcją na nas,
@gis1969b jak tam zbroja, brązowa? :) lekko ponad 3h naszej akcji ale straty już wbiły dwucyfrowy wynik, ponad 2mln RA nabite przez GO, nie wiem jak tam Sail ale chyba def od PUK was już nie ratuje?

Ostatnia edycja:

gis1969b

Chłop
Wynik reakcji
4
Źle się wyraziłem, ani nasz ani wasz kolor sie nie zmienia z tym ze nasz brązowy nie był.

W sobotę jakos cisza była gdy mając kretów i opisane ataki, utopiliscie mobila z dobrych paru godzin kosztem 1:1 praktycznie :)

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
6.658
Źle się wyraziłem, ani nasz ani wasz kolor sie nie zmienia z tym ze nasz brązowy nie był.

W sobotę jakos cisza była gdy mając kretów i opisane ataki, utopiliscie mobila z dobrych paru godzin kosztem 1:1 praktycznie :)
Z tym że nam się to bardzo opłacało bo dziś nie macie czym odbijać a my defa mamy tyle że obstawiamy NIC przed PUKami xD była cisza bo nie ma co cię tu gnębić na sucho, chciałeś wielką akcję na GRAM i masz, 2mln RA do 2,5mln RO na razie w naszej wojnie, SAIL musi się wypowiedzieć oddzielnie. Pisałeś że się was boimy ii tylko diody wbijamy to dzisiaj sprawdzamy czy PUKi was faktycznie porządnie zadefowały i chyba jednak poskąpili.

Wynik reakcji
292
xDDDDDDDD typ co sie podnieca, ze wyjmujac 10 swoich chlopa z 1 linii po calej dlugosci frontu ma podbite 12 wiosek xDDDDDDD.
No szczyt skilla:)
Szczerze, to spodziewalem sie wiekszych strat, ale widac, ze to atakuja chlopy co na darmach zbudowali swoje konta od poczatku.

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
6.658
xDDDDDDDD typ co sie podnieca, ze wyjmujac 10 swoich chlopa z 1 linii po calej dlugosci frontu ma podbite 12 wiosek xDDDDDDD.
No szczyt skilla:)
Szczerze, to spodziewalem sie wiekszych strat, ale widac, ze to atakuja chlopy co na darmach zbudowali swoje konta od poczatku.
Tylko 10 wyciągnęliśmy? Coś słabo liczysz, od razu 30 nam dopisz :) Przypominam że jeszcze nie ma nawet 11 rano, offy z daleka dopiero przeleciały przez wioski a teraz GRAM będzie broniło pustych wsi bez murów, do północy wynik prawdopodobnie mocno się zmieni ;)

Kensey*

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.664
Go - dobry ruch
Token - pizdowata decyzja
Token był dogadany ze mną zanim jeszcze u nas oficjalna wojna była

pojawiła się okazja jego dolaczenia do was to z niej skorzystaliśmy. Rozpisaliscie na niego akcje jak jeszcze w WiP był bo spóźniał się z decyzja. Mówię idź do nich i tyle

doszedl, wycofaliście akcje i 20 graczy wam z plemienia wyszło, bo wy przelozyliscie jedna rekrutacje nad ekipę SN z wcześniejszej fuzji

z naszej perspektywy mega śmieszne to było
Nie wspomnę już ze nie dał wam komend i udostępnien przez tydzień i nie pomagal wam w odbitkach diod i nikt nawet nie zwrócił uwagi xD

Token90

Chłop
Wynik reakcji
6
Go - dobry ruch
Token - pizdowata decyzja
zrobiłem Cię na 158 na etapie do 10 wsi z Mucia to zrobię Cię tutaj znowu xd

z Overem i Kensey bylem dogadani juz od 3 tygodni jeszcze za czasów WiP więc resztę możecie sobie dorabiać jak chcecie
z Gramami biłem się od początku serwera jeszcze na początku za czasów śmiesznej Tajemnicy potem WiP i teraz GO