Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Bombuś

Chłop
Wynik reakcji
48
Wy tu gadu gadu a na południu Syn 7 członów, gg-wp 5 członów i everlast 3 człony. 15 członów. Nie wiem czy tam WoV jeszcze z nimi czasem nie gra. Też sympatyczne kółko wzajemnej adoracji xd
Puk, głody,ork, sława,(nic?) to też 15 członów - kto da więcej XD

Wynik reakcji
292
a to przypadkiem GO nie miało 7 członów ? :D
XD JAK BYS DOLICZYL, ZE TO ICH ZIOMKI PROWADZA SAILE I DAJA IM RANDOMOW Z OBRZEZ W DARMY CO NAZYWAJA HURR DURR WIELKA WOJNA NA TURBOSKILLOWYH ZASADACH, TO BY WYSZŁO, ZE SA NIEZLYMI HIPOKRYTAMI.
JUZ NIE BEDE POKAZYWAL TU RAPKOW JAK MAGICZNIE WCHODZĄ ODBITKI Z DOGRANYM DEFEM NA JAKIS RANDOMOW XDDDD.
APK TO PO 150 TAK RACZKI UJECHALO, ZE PODCIERAJA ICH TERAZ ZIOMKI OD DARM.
POZDRAWIAM.

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.407
pytanie co teraz na to powie @scott.ca kosownik
Moim zdaniem to nie ma tak, że kosa albo że nie kosa. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w plemionach najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz? Skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie do FO, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład pisze ze WOJSEN jest najlepsze, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby kosownikiem z SYN.