Dyskusja o sytuacji na świecie 169

Dżobi

Szlachcic
Wynik reakcji
4.977
Rozmowy to trwały od 17 września. Czemu sie dziwisz, że po dwóch tygodniach rozmów postanowiliśmy sięgnąć po całe k64? Pisałem już wcześniej, zabrakło z waszej strony determinacji, później z naszej. Widocznie mieliście inny pomysł na ten świat skoro nas trzy tygodnie zwodziliscie

boh12prawdziwy

Szlachcic
Wynik reakcji
19.413
No nieźle najpierw na 163 Dreams kosuje w białych rękawiczkach Marzycieli z konta Bazyla (w dniu kosy Bazyl był w kuratorium i wrzucił zasta na kilka dni do chłopaków z Dreams) a tutaj znowu jakieś brudne zagrywki??? Bardzo odważne zagranie, ciekawe czy się opłaci w późniejszym rozrachunku bo zwycięskie plemię najprawdopodobniej dostanie w nagrodę miejsce w koalicji wygranych z GSO i łpk

Chaos.Black

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
676
No nieźle najpierw na 163 Dreams kosuje w białych rękawiczkach Marzycieli z konta Bazyla (w dniu kosy Bazyl był w kuratorium i wrzucił zasta na kilka dni do chłopaków z Dreams) a tutaj znowu jakieś brudne zagrywki??? Bardzo odważne zagranie, ciekawe czy się opłaci w późniejszym rozrachunku bo zwycięskie plemię najprawdopodobniej dostanie w nagrodę miejsce w koalicji wygranych z GSO i łpk
Koalicji wygranych w szachy?

szymoboss

Łucznik
Wynik reakcji
289
^ O nie, chłop podzielił offa bo spodziewał się klina, a obrońca naściągał kupę deffa. Cóż za niespodzianka i powód do dumy :D

Wynik reakcji
3.581
Wynik reakcji
3.581
Ty mi powiedz ;)

Tak czy inaczej ludziska kupujcie surki na k55 póki są bo coś czuje, że zaraz karta pójdzie w ruch i będzie po surkach
Oskarżyłeś ich o używanie bota a tutaj nic z bota nie ma, bardziej brak twojej wiedzy o tej grze najwyraźniej. A bardziej funkcjach i mechanikach które są wbudowane.

Niestety, zostało wam tylko sprzedawanie surki, chociaż tyle z tego świata dostaniecie.

Nie Mam Czasu Na Gre

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.774
Wynik reakcji
17
Oskarżyłeś ich o używanie bota a tutaj nic z bota nie ma, bardziej brak twojej wiedzy o tej grze najwyraźniej. A bardziej funkcjach i mechanikach które są wbudowane.
Skoro używają botów do farmy to dlaczego nie mieliby używać do wysyłania ataków?

Niestety, zostało wam tylko sprzedawanie surki, chociaż tyle z tego świata dostaniecie.

No jeszcze ze dwa takie ataki i robimy zbiórkę na 171