Dyskusja o sytuacji na świecie 169

cybran

Łucznik
Wynik reakcji
531
co się stało
Głupoty co nie zmienia faktu że zachowanie po chuju, mimo jeszcze trwającego pona, na szczęście nie długo.

EDIT. No i za cicho na fo więc trzeba coś odwalić.

KalbarKalbar napisał:
Zaatakowałem pierwszy gracza i przejąłem wioskę godz 8:00 i go wyczyściłem (wojo akurat na farcie miał na zbieraniu) a na godzinę 10:36 leciała kareta od gracza [player]Way to Play[/player] z plemienia [ally]Reves[/ally].

Skoro mamy PON to oczywiście próbując się dogadać z nim szybko do niego napisałem i zaproponowałem, że przejdę do nich na chwilę żeby nie stracił swoich grubych, bo poparcie w wiosce będzie tylko na 27, a zgodnie z ustawieniami świata ataki na współplemieńców wchodzą jako odwiedziny. On się na to zgodził i zaprosił mnie do nich, bo jest w radzie i mógł to zrobić.

Ja oczywiście szybko przyjąłem zaproszenie i po atakach wróciłem tutaj.

Jednak jak się okazało chwilę przed atakiem on mnie wyprosił i sobie wioskę przejął.

Przesyłam Wam dowody :)
Ataki wchodziły o 10:36, a zostałem wyproszony o 10:32.

b6fda7bbfe2f7.png
1e7603af86496.png
a00897bd8e4d7.png

Nitocris

Rycerz
Wynik reakcji
3.310
Głupoty co nie zmienia faktu że zachowanie po chuju, mimo jeszcze trwającego pona, na szczęście nie długo.

EDIT. No i za cicho na fo więc trzeba coś odwalić.
Wstawaj, zesrales sie, wczoraj mimo tak jak napisałeś trwającego pona zabraliście wioskę typa od nas, i teraz kiedy way zabrał wieś od typa co dzisiaj w nocy wyszedł od nas i doszedł do was to płaczesz że pon, podwójne standardy much? XD

KalbarKalbar

Chłop
Wynik reakcji
0
Oni Wam mnie nie podebrali, bo sam do nich napisałem, ze względu na znajomości. Zapytałem się, czy dostane zaproszenie i nie widzieli w tym problemu. Dodatkowo 1234554321 dostał wiadomość, że zostawiam w spokoju graczy z Waszych plemion, którym mógłbym zagrażać i dziękuje za to, że mogłem z Wami współpracować jako członek plemienia.

Nitocris

Rycerz
Wynik reakcji
3.310
Oni Wam mnie nie podebrali, bo sam do nich napisałem, ze względu na znajomości. Zapytałem się, czy dostane zaproszenie i nie widzieli w tym problemu. Dodatkowo 1234554321 dostał wiadomość, że zostawiam w spokoju graczy z Waszych plemion, którym mógłbym zagrażać i dziękuje za to, że mogłem z Wami współpracować jako członek plemienia.
NO TO SORKI, JAK TO TY DO NICH NAPISALES, ORAZ POINFORMOWALES NASZYCH GRACZY ZE NIE BEDZIESZ ICH ATAKOWAC MIMO PRZEJSCIA TO TO NIE KOSA, MACIE PEŁNĄ RACJE

XD

Wynik reakcji
4.860
Przepraszamy wszystkich ale Markowa Koalicja wyjdzie dzisiaj tylko -6 wiosek w dniu swojej akcji, ponieważ właśnie wyrzucili dwóch graczy przed wejściem szlachty;/

Do góry