Dyskusja o sytuacji na świecie 168

Wynik reakcji
20
Ale jazda bez trzymanki jest w kotkach, podobno wiedzą kto rezerwował moje wioski żeby ktos inny nie wzial?
Pogromca co pisal do ludzi jak widzial ze krzyzyki leca na mnie "gratulacje tak trzymaj", pluje na Ciebie menelu, htfu

Jak widac do zera nawet rozebrać nie potraficie, zaczynamy zabawę, to że zadeffujecie sobie kazda wioske na kilka kratek chuja Wam da XD

Sasukee

Uchiha leader
Wynik reakcji
147
Ale jazda bez trzymanki jest w kotkach, podobno wiedzą kto rezerwował moje wioski żeby ktos inny nie wzial?
Pogromca co pisal do ludzi jak widzial ze krzyzyki leca na mnie "gratulacje tak trzymaj", pluje na Ciebie menelu, htfu

Jak widac do zera nawet rozebrać nie potraficie, zaczynamy zabawę, to że zadeffujecie sobie kazda wioske na kilka kratek chuja Wam da XD
tak trzymaj przyjacielu

TaxerStomil

Chłop
Wynik reakcji
23
Pusto aktualnie walczy na innym froncie, tym z graczem Gaussako, wnioskowałem o oddzielną zakładkę na forum, jednak zostało to zbagatelizowane.

Front z Monke jest aktualnie mrożony, więc statystyki wynikają raczej z przypadkowych przejęć lub solowych wypadów. Myślę, że za kilka dni obrona Gaussako zostanie przełamana i wtedy będziemy mogli już w pełni skupić się na Monke, i już kwestią
czasu będzie najpierw wyparcie ich z K44, a później wraz ze Stefanami pokonanie dotychczas słabo wyglądającej koalicji zoo.
Kiedy pusto przestanie mrozić front z Monke, bo troche nudno ? ;]

Cone

Rycerz
Wynik reakcji
1.930
Jak tam się OSP trzyma na świecie?

Ostatnio edytowane przez moderatora: