Dyskusja o sytuacji na świecie 166

sharkovsky

Miecznik
Wynik reakcji
305
@Ruda tańczy wszystko co wylądowało tutaj było od nas
Przypomnieć Wam Wasza rekrutację?
Tych lepszych?
Mniejsza z tym
My robiliśmy co uważaliśmy ze jest dobre dla plemienia
Mozevce sid śmiać, hejtowac
Duzo serca włożyliśmy w to plemie
Nie bede sie bronic chora córką, vzy czymś podobnym
Nie daliśmy rady i tyle
Ci co mnie znają wiedza ze posze prawdę
Kolejny swiat, byc moze nowa szansa:)
No i taka wiadomość mi się podoba. To tylko gra, raz się wygrywa, raz się przegrywa. Powodzenia na innych światach!

Ruda tańczy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
752
@Ruda tańczy wszystko co wylądowało tutaj było od nas
Przypomnieć Wam Wasza rekrutację?
Tych lepszych?
Mniejsza z tym
My robiliśmy co uważaliśmy ze jest dobre dla plemienia
Mozevce sid śmiać, hejtowac
Duzo serca włożyliśmy w to plemie
Nie bede sie bronic chora córką, vzy czymś podobnym
Nie daliśmy rady i tyle
Ci co mnie znają wiedza ze posze prawdę
Kolejny swiat, byc moze nowa szansa:)
Ale jak to screeny z naszej grupy były od was? Bo nie rozumiem teraz :D

Wynik reakcji
620
Nigdy nie było cichego sojuszu z flotą
Ja pisze prawdę.
XDDDDD
Gdybym podpisał badz umówił się na jakiś sojusz dotrzymałbym go do końca tak jak zrobiłem to w przypadku ENM. Floty nigdy nic nie łączyło z 90 poza moim i Artemidy podobnym myśleniem w poczatkowej fazie świata dyplomacji.

Wyjaśnienie do paru stron wstecz.
Flota na tym świecie przeprowadziła fuzje z ENM i teraz to FNP
Gracze którzy uciekli poszli za chorym głosem liptona, nigdy nie byli z Floty, zwykli dezerterzy z HNŁ czy innych gówien tym podobnych.

Stefany nadal w formie, nawet świat który teoretycznie mogli wygrać przegrali w 3 miesiące xd

Szkoda mi 90, po 158 uważałem ich za naprawdę ciekawą ekipę, tutaj się nie popisali :/

Być może i Flota zawita w przyszłości o ile czas i ustawienia pozwolą.

No i myślenie życzeniowe ode mnie.
FNP i Atanda na koniec powinny przeprowadzić kulturalną wojnę, na tych ustawieniach i pozostalym czasem do końca świata śmiało powinny powalczyć o samodzielne zwycięstwo, po równym podziale terytorialnym bądź względem zasług etc.

Pozdro Artesia
Pozdro Flotowicze
Pozdro Bartek ;)
Pozdro FNP
Pozdro św 166

Artemida i lewy X

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.073
XDDDDD
Gdybym podpisał badz umówił się na jakiś sojusz dotrzymałbym go do końca tak jak zrobiłem to w przypadku ENM. Floty nigdy nic nie łączyło z 90 poza moim i Artemidy podobnym myśleniem w poczatkowej fazie świata dyplomacji.

Wyjaśnienie do paru stron wstecz.
Flota na tym świecie przeprowadziła fuzje z ENM i teraz to FNP
Gracze którzy uciekli poszli za chorym głosem liptona, nigdy nie byli z Floty, zwykli dezerterzy z HNŁ czy innych gówien tym podobnych.

Stefany nadal w formie, nawet świat który teoretycznie mogli wygrać przegrali w 3 miesiące xd

Szkoda mi 90, po 158 uważałem ich za naprawdę ciekawą ekipę, tutaj się nie popisali :/

Być może i Flota zawita w przyszłości o ile czas i ustawienia pozwolą.

No i myślenie życzeniowe ode mnie.
FNP i Atanda na koniec powinny przeprowadzić kulturalną wojnę, na tych ustawieniach i pozostalym czasem do końca świata śmiało powinny powalczyć o samodzielne zwycięstwo, po równym podziale terytorialnym bądź względem zasług etc.

Pozdro Artesia
Pozdro Flotowicze
Pozdro Bartek ;)
Pozdro FNP
Pozdro św 166
Kurcze, prawie pod wszystkim sid zgadzam:)

Wynik reakcji
274
A xenowski to kto to? Był na froncie, miał zerowe RO i po wydaleniu odrazu znalazł się w FNP. Nie mówię, że przegraliśmy przez krety, bo każdy trzeźwo myślący, doskonale wie, że przyczyny porażki były inne, ale donosiciele byli
No był, a wy niby kretów nie mieliście? Wymieniać nicki? Tylko minus tkai, że my o swojego zadbaliśmy na tyle, że gra w naszej ekipie i ma się dobrze. Wy na swoich mieliście wylane i już żadnego na świecie nie ma.
I nadal to tylko krety, ktore wynosiły info z forum. W radzie kreta nie było i Wasza rada może sobie mówić co chce ;) No tak, Krajt ma przecież "cała mase zaufanych osob od ktorych to wie". No, siebie i swoje rozdwojenia jazni.

albo sobieski gadający z overlordem na dsc w dniu akcji sprzedający komendy, a potem szukający miejsca na coopie w fnp xd

pisanie ze kretów nie było jest zalosne, ale świata nie przegraliśmy tylko przez nich.
No to nie sobieski akurat ale o tym tez juz pisalem wstecz troche - poszukaj to sie dowiesz kto wasze komendy sprzedał. Z reszta akcja byla tak rozpisana ze i bez tych komend byloby bez strat.

My to wiedzieliśmy od rozmow z owca;)
Tyle tylko ze staraliśmy się coś ugrac na 2 plemiona
Uklad sil nie pozwolil
Graczy za wole walki szanuje
Szanujcie Wy tez
Ale my Waszych graczy, którzy walczyli, szanujemy. My gardzimy takimi śmietnikami jak lipton, mirek handlarz czy inne kolczate.
Układ sił był praktycznie wyrównany jak zaczynalismy rzeczywistą wojnę, nie pamiętasz? To odsyłam do kartografii, tam to bylo dokumentowane na biezaco. Z tym, ze my z atanda w sojuszu, a wy na 5 członow ;)

Nie szukam wymówek
Pogratulowałam wygranej
Wszyscy krytykują nas, wiec i ja mam prawo:)
Niby nie szukasz wymowek a ciagle widzimy jak to oskarzacie nas o nadmierna ilosc kretów, kreta w radzie, kreta w supporcie, kreta za sałatą w lodówce.. Już to się nudne zrobiło, naprawdę.
Przegraliście, my wygraliśmy. Czy zasłużenie? Tak. Czy stać was było na więcej? Tak. Czy mogliście to wygrać? Tak.
Czego wam braklo? Nie mi oceniac, ale ewidentnie czegoś brakło.

Czy się zobaczymy jeszcze?
Z Pewniaczkami na pewno, ze mną personalnie nie.

Wynik reakcji
657
Świat 166 to najgorsze kretowisko jakie widzialem w mojej 13sto letniej "karierze". @kmic zepsuł ten świat kompletnie swoimi ustawieniami bo
Jak można dać tak duży limit ludzi w plemieniu I losowe rozmieszczenie na mapie. Przez wlasnie takie ustawienia świata od początku były wszędzie krety.

Gratuluję FNM wygranej ale to ze wygraliście dzięki kretom to jedno ale wygraliście glownie dzięki graczom FLOTY. Mieliście na froncie ogarnietych graczy FLOTY którzy trzymali wam front od rozłamu mojego I liptonka. Gdyby Oni przeszli ze mną i liptonkiem to nie byłoby już was dawno.

Tak czy siak, gratuluje wygranej na tak beznadziejnym świecie. Bez spiny i życzę zdrowia ( którego mi ostatnio trochę brakuje ) :)

Wynik reakcji
116
Pewniaki startujecie na s170 czy przerwę robicie?

Świat 166 to najgorsze kretowisko jakie widzialem w mojej 13sto letniej "karierze". @kmic zepsuł ten świat kompletnie swoimi ustawieniami bo
Jak można dać tak duży limit ludzi w plemieniu I losowe rozmieszczenie na mapie. Przez wlasnie takie ustawienia świata od początku były wszędzie krety.

Gratuluję FNM wygranej ale to ze wygraliście dzięki kretom to jedno ale wygraliście glownie dzięki graczom FLOTY. Mieliście na froncie ogarnietych graczy FLOTY którzy trzymali wam front od rozłamu mojego I liptonka. Gdyby Oni przeszli ze mną i liptonkiem to nie byłoby już was dawno.

Tak czy siak, gratuluje wygranej na tak beznadziejnym świecie. Bez spiny i życzę zdrowia ( którego mi ostatnio trochę brakuje ) :)
Byłem na froncie i nie przypominam sobie aby byli koło mnie gracze z floty xDDDD

1

dam 2 za dobre słowa.

3 tęgie głowy Familiady: szopen, kanibal, instruktor

Fantastyczna czwórka

5 multikont kanibala

6 poziom schowka jest bardzo istotnym elementem rozbudowy wioski, ponieważ można w nim chować po 632 szt. każdego surowca, tak, żeby przeciwnik nie mógł ich splądrować. "Nawet zwiadowcy przeciwnika nie mogą się dowiedzieć, ile surowców ukryto w schowku."

7 denarów na konia dla tego łucznika

8 lvl huty żelaza

Wynik reakcji
274

Kolejny co z kretami wyskakuje a sam podburzał ludzi do kos razem z liptonkiem.
Tak, tak, gdyby ludzie odeszli to byśmy przegrali. Już to słyszeliśmy jak wy odchodziliście - że przegrywamy, że nas nie ma, że najlepsi frontowcy floty odeszli i zrobią z nami porządek.. A gdyby babka miala kutange to by była dziadkiem.

Mimo wszystko dziękujemy za gratulacje i również zdrówka, tym bardziej skoro go brakuje ;)

Ruda tańczy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
752

Ten co się odkleił, weekend już minął halo wracamy na ziemie xd

michuwiecbork

Miecznik
Wynik reakcji
15
Szczerze mówiąc nie wiem czy jest tu komu gratulować skoro można pwoiedziec że świat zamykamy po 4 miesiącach. Teraz już frajdy nie będzie niesty. Dla mnie zrobiły to się szybkie plemiona level hard.

Ciekawi mnie tylko jak się pogodzicie blaszkami ;d dużo chętnych blaszek kilka.

My dostaliśmy po dupie trzeba to przyznać ;d ale nie zawsze się wygrywa.