Dyskusja o sytuacji na świecie 166

Kapitan-Majtas

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
285
Jednym z tych co już to sprawdził xD dziwne pytanie, o tobie akurat się nie wypowiem bo cię nie znam, ale może zaraz znajdzie się kilka ciekawych epitetów jak skonfrontuję twoje wypowiedzi z osobowościami ludzi, które cenię :)
Ale kim Ty w ogóle jesteś nie kojarzę żeby powietrze umiało pisać. Chlop co zgrywa mistrza plemion a jest jakims no name'm jakbyś jeszcze kogo kolwiek interesował- to jest moja pierwsza i ostatnia wiadomość do Ciebie bo takich trolkow internetowych tępimy. Więc troche rozwine temacik.
Przychodzi chlop sie dowartościować bo rzeczywistość weryfikuję i in real to small pipi jesteś
A nie będzie mi tu jakiś leszczyk po funflach cisną od słabiaków
Gdy patrze na Ciebie to nie widze kasy
Chociaż widze zera

Kapitan-Majtas

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
285
Chwalisz się statystykami a ty jako jedyny na akcji na minus wyszedłeś więc chyba tobie nie wypada śmiać się z innych skoro na 100 straconych przez nas wiosek ty wyszedłeś minus 2 ;d
nie wiem czy za niedługo kończąc gre bym się tu w ten sposób odzywał tak na przyszłość to do Lokersa mówisz tak proszę Pana
szkoda jednostki na zwycięstwo całości uświęca środki 10x bardziej, a tu myślę akurat będąc na minus 100 - jako plemie masz najmniej do powiedzenia

michuwiecbork

Miecznik
Wynik reakcji
15
nie wiem czy za niedługo kończąc gre bym się tu w ten sposób odzywał tak na przyszłość to do Lokersa mówisz tak proszę Pana
szkoda jednostki na zwycięstwo całości uświęca środki 10x bardziej, a tu myślę akurat będąc na minus 100 - jako plemie masz najmniej do powiedzenia
Wybacz ale nie będziesz mi mówił co mam pisać i jak się do kogoś mam odezywac.
Jak chesz to mu "Panuj" ;d
Dla mnie chwalić się statystykami będąc samemu na minusie to slabe.

Lokers

Zwiadowca
Wynik reakcji
770
Wybacz ale nie będziesz mi mówił co mam pisać i jak się do kogoś mam odezywac.
Jak chesz to mu "Panuj" ;d
Dla mnie chwalić się statystykami będąc samemu na minusie to slabe.
Imbecylu, uczył Cię ktoś matematyki? Nie wiesz, że 4-3=1? I ta wartość jeden to jest wartość dodatnia?
EDIT: dobra widzę, że już się doinformowałeś, to nie będę Cię ciśnął

michuwiecbork

Miecznik
Wynik reakcji
15
@Lokers imbecylem możesz być ty sam.

Czy w którymś momencie ciebie obraziłem? Naucz się troszkę szacunku do drugiej osoby no chyba że masz 14 lat to wszystko przed Tobą

Lokers

Zwiadowca
Wynik reakcji
770
@Lokers imbecylem możesz być ty sam.

Czy w którymś momencie ciebie obraziłem? Naucz się troszkę szacunku do drugiej osoby no chyba że masz 14 lat to wszystko przed Tobą
Ponieważ kolejny raz ci tłumaczyłem, że wcale nie jestem na minusie a ty dalej nadajesz to samo niczym zacięta płyta. Jest to irytujące i mimo to, że nie obraziłeś mnie per persona to jednak tym sposobem uważasz mnie za jakiegoś narcyza.

michuwiecbork

Miecznik
Wynik reakcji
15
@Maxior 17Jakbyście nie widzieli Lokers sam potrafi pisać I mówić za siebie. Fakt po aktualizacji tw masz już +1 ;)

Magiczny nie muszę brać w poruwnaniu do Ciebie

Kapitan-Majtas

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
285
Ja proponuje zasade ignorancji niewyżytych bobów na fo niech se gada taki michu co specjalnie konto założył żeby wylac swoje żale na fo - zapraszam do traktowania takich jak powietrze :) a święty spokój sam przyjdzie

Ostatnia edycja: