Dyskusja o sytuacji na świecie 166

przykre mocno

Chłop
Wynik reakcji
6
Jednym z tych co już to sprawdził xD dziwne pytanie, o tobie akurat się nie wypowiem bo cię nie znam, ale może zaraz znajdzie się kilka ciekawych epitetów jak skonfrontuję twoje wypowiedzi z osobowościami ludzi, które cenię :)

Lokers

Zwiadowca
Wynik reakcji
863
Jednym z tych co już to sprawdził xD dziwne pytanie, o tobie akurat się nie wypowiem bo cię nie znam, ale może zaraz znajdzie się kilka ciekawych epitetów jak skonfrontuję twoje wypowiedzi z osobowościami ludzi, które cenię :)
Jak dziwne pytanie. Nie ma Cię na tym świecie to się pytam. Na FO też masz zerową aktywność. Do tej twojej definicji noobów do arkadii to Szermet się nie łapie to pytam skąd niby wiesz czy po prostu szukasz atencji.

przykre mocno

Chłop
Wynik reakcji
6
Niee, w dupie mam waszą atencje xD jak dla mnie to wszyscy możecie iść sobie robić dobrze na uboczu, ale podoba mi się jak za każdym razem komuś pęka żyłka ;D

Cimsonn

Pikinier
Wynik reakcji
113
Dzień Dobry ;) dzisiaj jest dzień bez słowa na Ch wiecie jakiego no nie? to dzisiaj jest dzień bez tego słowa

Lokers

Zwiadowca
Wynik reakcji
863
Tak się prezentują staty z dzisiejszej akcji póki co, jeszcze trwa dobijanie. Ze swojaczkami, którzy nie są uwzględnieni jest +11staty 1947.png