Dyskusja o sytuacji na świecie 166

Nature Callz

Chłop
Wynik reakcji
16
Akurat południe Antandy (.A2.) to pokaz tego, że ten świat był i jest poza Waszym zasięgiem. Powtórzę w skrócie, bo już to pisałem na FO - po Waszej pierwszej/drugiej akcji było gorąco, ludzie pokończyli grę i poleciały zasty, powbijaliście parę diodek na kontach rozbiórkowych, mieliście sporą przewagę na tym fragmencie + nasze obrzeża były nadgryzane przez Jokery, które z Wami grały i były przez Was wspierane. Wystarczyło pójść za ciosem i cisnąć, straty "na górze" mogliście nadrabiać dołem i wtedy sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej, na pewno morale byłyby lepsze. Koniec końców ten dobry początek to był właściwie i koniec na południu, daliście czas na przegrupowanie sił waląc w międzyczasie w bunkry na północy i sytuacja się wyrównała. Nie chcę tu nikomu personalnie wrzucać, dużo zależy od tego jak KO ogarnie kuwetę, ale jako 90tki kompletnie nie wykorzystaliście naszej słabości i nie wiem za bardzo, co tutaj za pozytyw widzisz. Jeśli mając jak sam twierdzisz świetnych graczy nie byliście w stanie pchnąć frontu gdzie wróg był w lekkiej rozsypce - to ten Wasz wykon na tym świecie to chyba się sam komentuje. W ogólnym rozrachunku poziom świata wg mnie nie powala, natomiast jeśli jak sam twierdzisz dostaliście od słabych warzyw, to czym Wy jesteście? Kiełkami?
Jako gracz 90 się z Tobą zgadzam. Południe to była w sumie chyba jedyna część frontu która przejmowała wioski, dopóki przez decyzję rady i my nie zaczęliśmy dostawać po mordzie :)

metin1818

Miecznik
Wynik reakcji
79
Północ miała się dobrze pech chciał, że trafili na 4 takich co chciało im się bronić wyspy i daliśmy radę, może nie którym by po 5 dniach się znudziło ciągłego przyjmowania 400 fejkow mieszanych z offami na twarz, ale akurat dla nas był to chleb powszedni także wynik tego zna już chyba każdy co było dalej :)

PaSkUdNy

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
202
Krety w fnp? Myslalem ze tylko my mamy kretow w 90 niesamowite rzeczy tutaj mowisz lewy to by Ci powiedzial jak jest
Oni nigdy kreta nie mieli bo graja uczciwie to co wy nie wiecie nie to co te fnp co nie umie sie bawic i z kretami graja
Wystarczy popatrzec w staty ile osob przeszlo do nich od nas a ile od nich do nas. To mówi wiecej niz 50 rozprawek lewego