Dyskusja o sytuacji na świecie 164

Blejkoo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.113
Nie ma to jak robić akcje w stosunku 20:80 i jeszcze kose wbić w tym momencie XD Która to już bo się nie łapie...

i chyba jesteście nawet na minus teraz XD

Blejkoo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.113
Rekrutacja puree, rekrutacja wilków, rekrutacja spqr. To wasze wojny mordo xd
z PUREE 3 graczy wziąłem nie ma ani 1.
ze SPQR 1 gracza.

To tyle.
Faktycznie konkretna rekrutacja :)

Mówię tutaj o zf/DUM i rozmawiam o OXYGENACH. Bo zawsze rzucacie mi kontr argument ale patrz zadyma/baraki wzieli ludzi z PUREE hur durr. Jakbym chciał rozmawiać o całej koalicji vs całej naszej koalicji to dopisywałbym również kosy graczy LiNN którzy poszli do EJ czy PSZ itd itp :)

Oxygeny a wy jak rekrutacja?
z NR - około 20 osób.
z Farm około cały człon
SPQR cały człon.
Puree 10 osób
Wilk/gryf z 15 osób.
Z ZF/Dum- 1 gracz

Z KaM też kogoś oxygeny wzieły? pewnie tak
To w przybliżeniu bo 2-3 graczy w jedną czy w drugą to wiesz.

Blejkoo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.113
No oni tez ci zabrali jednego takze nie placz i graj xD
Ja nie płaczę. I daleko mi od tego by płakać:D
Dążę do tego że mając taką przewagę, wbijając non stop kosy wychodzą na akcji na 0 lub +1/2.
Przecież my sobie frontu z NR dobrze nie ustawiliśmy jak wbili nam kose a tutaj lecą kolejne a oni gówno robią... zdobywają tylko teren tym co zrekrutowali.
Cisne z tego beke :)

Wynik reakcji
185
Ja nie płaczę. I daleko mi od tego by płakać:D
Dążę do tego że mając taką przewagę, wbijając non stop kosy wychodzą na akcji na 0 lub +1/2.
Przecież my sobie frontu z NR dobrze nie ustawiliśmy jak wbili nam kose a tutaj lecą kolejne a oni gówno robią... zdobywają tylko teren tym co zrekrutowali.
Cisne z tego beke :)
To cho na front

Wynik reakcji
3
A jak wypada ta Wasza akcja? Bo żeby było czarno na białym to nie umie nikt z Was ustawić jednej wojny i dorzucić wszystkich zainteresowanych. Mówię tu o radnych każdego plemienia

Salomot1

Łucznik
Wynik reakcji
367
Byla jedna wojna to z niej wyszliście. To rzuciliśmy każdemu osobna zeby juz nikt nie opuszczał bo wyzwane plemie nie może wyjść.

Można zrobić jedna jak wyrazicie chęć