Dyskusja o sytuacji na świecie 160

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.564
Tia... trochę przeginają, nie wiem po co zakłamują staty zwłaszcza, że i tak mają topkę.
Chyba, że chcą Amardada albo Fasolę zrzucić z top1, ale uważam, że to strasznie słabe, żeby nie powiedzieć, że żałosne ;)

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
Tia... trochę przeginają, nie wiem po co zakłamują staty zwłaszcza, że i tak mają topkę.
Chyba, że chcą Amardada albo Fasolę zrzucić z top1, ale uważam, że to strasznie słabe, żeby nie powiedzieć, że żałosne ;)
no właśnie. a robione to moim kosztem. prawie uczciwym obrońcą :p

Śmierć bohatera (Złoto - Poziom 4)
Podczas wspierania innych wiosek strać 100.000 swoich jednostek.

Razem: 5.808.194

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
No to teraz już zdecydowanie się mogę pożegnać. tydzień temu zakończyłem grę.
Miałem dwa cele. Nabić jako pierwszy 100kk pokonanych jako pierwszy. Niestety nie udało się go zrealizować ponieważ kosmici zaczęli atakować innych. nie poszło... trudno.
No to mówię spróbuję drugi cel zrealizować. Nabić najwięcej jako obrońca na serwerze. Niestety i tutaj pojawili się kosmici.
Dlatego odpuściłem obronę, bo w końcowym rozrachunku i tak lipa, by wyszła. Nie powiem, bo ostatnie tygodnie były ciężkie, kilkaset ataków dziennie, było co wojskiem manewrować...

wygranym gratuluję rozegrania dyplomacji i wygrania świata, a przegranym gratuluje podjęcia walki.

pozdrawiam i trzymajcie się ciepło

PacikW.

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
775
Czołem,

Po małej przerwie nie dograłem serwera, z wielu przyczyn ale to pomińmy to. Chciałbym pogratulować chłopaka z Puk, których miałem szczęście współprowadzić i ustawiać dyplomację na tym świecie pod tym sztandarem. Mianowicie największe podziękowania należą się @Mavelin x BialyDran , z którym pomimo różnic w systemie prowadzenia plemienia, czy wielu sprzeczek nie da się zaprzeczyć udanej koordynacji offensywnej/prowadzenia plemienia. Miło na pewno zapamiętam ten czas spędzony na tym serwerze! Nasze drogi się rozeszły, ale tak jak wspomniałem na pewno będę pamiętał o tych czasami całych dniach spędzonych na disc.
Również nie da się zaprzeczyć iż w to wszystko w późniejszym etapie gry miał wpływ @LordDomis z @krystianjanek - wam też wielkie brawa, za organizacje plemienna.
Powodzenia w dalszych sukcesach!

Gorąco pozdrawiam @Lord Duncan z, którym Puk związało się na ścisły sojusz do końca świata. Jak widać to był strzał w dziesiątkę w dyplomacji '' nasze '' duo mowa o Puk & Alfa. Śmiało mogę powiedzieć, że chyba nie trafiłem na takiego dyplomatę - z którym tak się udawało szybko i bezkonfliktowo wszystko wyjaśniać. W dzisiejszych czasach to jest rzadkość. Także dziękuje Alfie i Becie iż byli przy Pukach - działając de facto na dwóch osobnych frontach, ale każdy miał jasne zadanie wygrać wspólnie serwer z pierwotnymi założenia przy podpisaniu sojuszu. Może kiedyś się jeszcze spotkamy po tej samej stronie, albo przeciw sobie - czas pokaże.

Na końcu, dzięki @Lord Filippo @ImSoFreakinLow - za podjęcie walki z nami i za ta cała rywalizacje. Krótko i na temat, może się spotkamy kiedyś na polu bitki wspólnie lub w odwrotnej sytuacji. :)

Pozdrawiam, PacikW.

Ostatnia edycja: