Dyskusja o sytuacji na świecie 160

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
Fakt, Wasz problem.
Mi tylko ludzi szkoda. jak zawsze. Bo będzie kilka osób oszukanych przez radę, pomimo, że jeszcze nie zdają sobie z tego sprawy.

a szkoda, bo chłopaki czerpią "przyjemność z gry"... <lol><lol><lol><lol>


ps.
nie miałem tutaj swojego plemienia. nigdy nie miałem :)
ja wolę grać ;)
 

Molter666

Topornik
Wynik reakcji
165
Oskar z całym szacunkiem.
Ale kłamiesz.

przyjemność z gry, czy z wygrania świata?
Robiliście wszystko, by świat wygrać. To Wam się udało. Ale nie wygraliście go grą i dobrze tym wiesz.
bo gdyby gra decydowała to dawno, by Was nie było ;)

Ja dodam od siebie że ta gra zawsze polega na wojnie, a w wojnach nie ma zasad tylko szukanie sposobu na zdobycie przewagi i tutaj znaleźli sposób.
Najwidoczniej doszli do tego poziomu że gracze woleli się dogadać z nimi niż ich przeciwnikami i to akurat zasługa bety. Jestem pewny że w odwrotnej sytuacji nie widzielibyście w tym nic złego
 

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
Molter masz rację. ale my nie jesteśmy na wojnie, tylko w grze. (gra to zabawa). Brak zasad może demoralizować, a to od nas zależy czy one są czy nie.
ogólnie masz rację. zdobyli przewagę i wygrali. a niech nie nie walą farmazonów, że ich gracze czerpią przyjemność z gry. Mogą czerpać z wygranej, ale nie z gry ;)

-----------------------

Już Cię lubię Leszczu. Przyznałeś się do błędu ;)
nie ma czego wybaczać <piwo>

nie, nie mieliśmy wpływu na akcje. Rada miała wpływ. i jak już akcje miały iść to... ktoś od nas nagle był u Was i zmieniały się priorytety.
Chociaż patrząc na to, że Amaś i paru innych Wam chce wioski oddawać, to mam wątpliwość czego w ogóle chciała rada :D
 

Molter666

Topornik
Wynik reakcji
165
Tak zabawa, i nieuczciwe zagrania według mnie też są elementem rozrywki zwłaszcza że zawsze takie zagrania są po obu stronach. Nigdy niewiadomo jaki przyniosą skutek w dłuższej perspektywie i to jest ciekawe. Przykładem może być xmas które z tego co pamiętam planowało pokolei rozgrywać swoich sojuszników, nie śledziłem sytuacji ale jestem pewny że inne plemiona zaczęły ich trzymać na dystans
 

Krystek.

Łucznik
Wynik reakcji
225
Oskar z całym szacunkiem.
Ale kłamiesz.

przyjemność z gry, czy z wygrania świata?
Robiliście wszystko, by świat wygrać. To Wam się udało. Ale nie wygraliście go grą i dobrze tym wiesz.
bo gdyby gra decydowała to dawno, by Was nie było ;)
Ból pupy chyba masz, przecież rada GGWP wpajała Wam w każdym PW "Mamy plan na wygranie świata", czemu go nie zrealizowali?, jak już miałbyś się do kogoś spinać to jedynie do nich <rotfl>

pzdr, Krystek.
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.564
Bez urazy, ale część z nas wygrała już tyle światów, że naprawdę nie robi nam jakiejś różnicy jedno zwycięstwo lub porażka.
Naprawdę myślisz, że weszliśmy tutaj tylko po to, żeby wygrać świat? Bezczelnie mówiąc... już się nawygrywaliśmy, a teraz stawiamy na organizację, dobrą zabawę, spotkania ze znajomymi w grze i poza nią... oraz wyzwania - którego tutaj zabrakło, na co już nic nie poradzimy.

Odpisałeś Oskarowi, że kłamie... A mi się wydaje, że jesteś po prostu ultra sfrustrowany i w ramach porażki będziesz próbował teraz przekonać kogoś, że tak naprawdę wszyscy zostali oszukani. Serio...?
Ja to bym się bardziej czuł oszukany, gdyby dowodzący mówili mi jedno, a robili drugie i nie widziałbym żadnych efektów, ale cóż...

Wiesz, problem jak zostanie świat zamknięty to z reguły problem tych, którzy wygrywają - jeśli przegrywasz, to nie przejmujesz się, że masz 200, 300 albo 400 ludzi, bo i tak nie masz czego dzielić.
To urocze, że przejmujesz się czyimś problemem bardziej niż osoby, których ten rzekomy problem dotyczy. Tiaaa, już widzę jak bardzo przejmujesz się losem przeciwników... mhm... ;)

Podobnie z resztą jak te wcześniejsze teksty o kończeniu gry, później wisienka na torcie, że to my nie chcemy z Tobą walczyć (heh, co? ^^), po czym jednak frustracja nie pozwala na spokojne zakończenie gry - co w gruncie rzeczy kończy się pustymi słowami, bo inaczej tego nie da się nazwać.
Powiem wprost... Gdyby nie forum ogólne, to nie miałbym pojęcia kim jesteś, bo o ile nam zarzucasz dążenie do zwycięstwa za wszelką cenę, to sam jakoś się niczym specjalnym nie wyróżniłeś. No offence... piszę co czuję i kojarzę Cię tylko i wyłącznie z FO...

No i nie wiem... Czy chcesz po prostu za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę, czy jak?
Sam fakt, że chwalisz się w opisie raportem, na którym komuś ubiłeś offa tylko pokazuje, że chyba zbyt często Ci się to nie zdarza, skoro robi to na Tobie aż takie wrażenie.
Po prostu nie wiem - wybacz szczerość, nie chcę być złośliwy, ale po prostu... szczery, bo zwyczajnie nie pojmuję takiego zachowania ;)

Było więcej perełek, czekaj... np. rozbawiło mnie to:
A ABG nie robiło nic poza systematycznymi akcjami.
No przysięgam, zamurowało mnie ^^ No faktycznie, nie robiliśmy nic... tylko akcje... :D
Dlatego średnio chcę się odnosić do Twoich postów, bo są po prostu przesiąknięte frustracją, czasami wręcz nieprzemyślane i w takim wypadku żadna merytoryczna odpowiedź Cię nie zadowoli.


Chcesz, to skończ tak, jak mówiłeś. Chcesz, to graj dalej - Twoja decyzja.
Ale te bzdury... to proszę, daruj sobie, bo oszczędzę Ci tego i zepsuję innym zabawę mówiąc Ci, że mało kto traktuje te posty poważnie ;)
 

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
Rinnie... skoro wygraliście tyle światów i nie zależy Wam na blaszce a na grze i zabawie to po co rekrutowaliście ludzi z gg?
Czyż nie lepiej przegrać w trakcie dobrej zabawy niż wygrać bez walki? Taki masz tok rozumowania i dobrze. Bo mam taki sam.
Ale mimo wszystko robiliście, by wygrać jak najniższym kosztem.

I nie mam pretensji do GG. To był mój wybór.
Dlatego nie rozumiem ludzi którzy zmieniają plemię. Jeżeli podejmuje się wybór, to wypada się tego trzymać. Z czystej przyzwoitości.

przecież napisałem, że skończyłem. Wcześniej nie mogliście muru zbić w moich wioskach na k54, a teraz Smerfetka je nawet przejmuje :D

a ten raport w profilu to nie do Ciebie ;) Smerfetka atakuje mnie od 3 dni, of za ofem i grubasy, w nocy skany itd. a w dzień ubiłem im dwa offy z karetami :oops:
 

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
Patrząc na częstotliwość z jaką w ostatnich dniach słała ataki to tak. Jest to szok.
Tylko i wyłącznie w tym przypadku.

Bo któż z nas nie stracił offa... często głupio :p
 

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
a ogólnie to troluje żeby Was zmotywować trochę do ataków. Ile mam tu jeszcze kwitnąć?!

Nawet na k53 już bronię tylko deffem bazowym żeby Wam dać jakieś szanse....

i proszę graczy PUK o niedokładanie mi ciężaru krzyży. Mieliście xmasów. Zresztą Wy wygraliście walką z nimi.

także proszę mi pozwolić na zabawę z ABG :p
 

Jurekn LXXIX

PEWNIACZEK
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
779
Aż z ciekawości zerknąłem jak mam daleko do ciebie. 8h grubym. Podesłać ci kilku? :D
 

KrT5454

Chłop
Wynik reakcji
1
Mam tylko kilka karet w Twojej okolicy ;/ ale wczoraj Kochasiu byłem na rybach a córka robiła mi zdjęcia telefonem, wiec możesz się cieszyć ,że ubiłeś mi dwa offy z karetami w środku(nie mogłem po tym incydencie spać w nocy) ,bo mamy taki komfort gry czy przejmę jutro wszystkie Twoje wioski czy do końca tygodnia to mi to rybka :p Pff... nic Ci nie muszę udowadniać , Twoją heroiczną obroną Ty chcesz coś komuś udowodnić kiedy ja wbijam i wysyłam pokolei offy i patrze tylko czy nie wchodzą w bonus... nie rozumiem dlaczego nie chwalisz się jak wysyłałem na Ciebie grube bez obstawy... (zamierzony ruch) i odziwo wchodziły :p ale było to jakiś czas temu kiedy logowałem się więcej a teraz nie ma takiej potrzeby ;D bo świat będzie trwał jeszcze 90 dni i już robi się nudno, nie rozumiesz ?? miałeś czas na grę ale chyba nie wykorzystaliście jej ,wiec na koniec zgrywasz cwaniaka ;D wgl mnie nie ruszyły te offy ;p ryby dobrze brały i to mnie cieszyło xDD Beta nie wychodzi z piwnicy.. Jeszcze Ci coś wyjaśnić? masz problemy jak małe dziecko... a kto dostanie blachę a kto nie ;p ja nie musze jej dostać, liczy się dobrze spędzony czas, jak dla mnie zmarnowaliście niesamowity potencjał i dostaliście po pupie... Nie upokarzaj się bardziej szaraku... Rada wybierze ludzi do blach, pracownicy jedno ale awans dostają Ci ,którzy angażowali się ponad obowiązki ;p a Ty w naszej firmie nie pracujesz...
Dodam ,że po tylu raportach parowania deffa z Twoich wiosek Meginion skusił się na wywalenie offów na Ciebie i likwidacje wyspy i się dołączyłem... Na serwerze gra może 50 osób a Ty masz wielką podnietę ;p bo ubiłeś mi dwa offy ;p Już Ci wyżej napisałem jak bardzo mnie to zabolało ...
Mógłbyś się chwalić z miesiąc temu takimi wyczynami ale naprawde aktualnie jest to bardzo żałosne. Przynajmniej ja to tak widzę ;D
Gdybym sobie dał ubić te offy w połowie trwania gry to bym się tutaj nie pokazał xD wybacz mi że nie nołlajfie w tej fazie gry ;/ ;/ ;/
Pozdrawiamy :p
PapaSmerf x Smerfetka
 

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
Też byłem na rybach.
Wjechało coś czy bieda?

_---
Krystek kto Cię wczoraj tak tłukł że obrońcę nabiłeś?
 

Lord Kensai

Chłop
Wynik reakcji
0
a ogólnie to troluje żeby Was zmotywować trochę do ataków. Ile mam tu jeszcze kwitnąć?!

Nawet na k53 już bronię tylko deffem bazowym żeby Wam dać jakieś szanse....

i proszę graczy PUK o niedokładanie mi ciężaru krzyży. Mieliście xmasów. Zresztą Wy wygraliście walką z nimi.

także proszę mi pozwolić na zabawę z ABG :p
Nasz poziom dostosowujemy do przeciwnika, nie ma sensu się starać skoro nie ma oporu. A ty? Nam się nie spieszy
 

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
Jak chcesz Krystek to ogarnę Ci trochę deffa, bo aż mi Cię szkoda. Kto Cię tak bije?
-----
panie Lord Kensai... Daruj sobie, bo nawet frontu nie poznałeś. Swojego czasu też taki u nas był. Gaszek się zwał :)