Dyskusja o sytuacji na świecie 160

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
mieliście szansę wygrać uczciwie świat.
bez głupich transferów, kos, zmian pracodawcy.
serio, bez tego byście dali radę. chyba.

a tak to z kim tu pić?
będziecie tak samo oszukiwać i pić pół kielona?!

Krystek.

Łucznik
Wynik reakcji
225
mieliście szansę wygrać uczciwie świat.
bez głupich transferów, kos, zmian pracodawcy.
serio, bez tego byście dali radę. chyba.

a tak to z kim tu pić?
będziecie tak samo oszukiwać i pić pół kielona?!
Byczku będę pić po całym, dawaj :)
Pośmiejemy się pogadamy o 160 ale bez złych emocji ;*

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
o 160 chyba nie ma co gadać.
jak było i jest każdy widzi.

ale mogę zrobić wykład o moralności, zasadach i lojalności :)

KrT5454

Chłop
Wynik reakcji
1
Przeczytaj post Duncana to może zrozumiesz po co jest integracja... Chyba ,że chcesz mi powiedzieć coś o czym słyszę od marca... Jeszcze nie słyszałem co w Waszych szeregach było nie tak ,że ludzie masowo piszą " nie atakujcie mnie, załatwicie mi ochronę w zamian za info??" Może byście się wzięli za grę a nie przez 4/5 msc bronili jednostronnych akcji? Typom siadły psychy i chcieli pograć a nie bronić akcje, potem odbijać wioski, ogarnąć wioski po akcji i kolejna akcja leci ,wiec trzeba zwołać deffa i tak w kółko.
Znudziło im się dostawanie po dupie...
Ty też musisz się uzbroić w cierpliwość ,bo i na Ciebie przyjdzie pora :)
Pozdrawiam

KoMaReM

Miecznik
Wynik reakcji
78
Może byście się wzięli za grę
no to żeś zabłysnął. ja się wziąłem, masz jakieś wątpliwości?
może, źle trafiłem z plemieniem... nie wiem.

" nie atakujcie mnie, załatwicie mi ochronę w zamian za info??"
może obciśnięte rurki zgniotły to co męskie?

Ty też musisz się uzbroić w cierpliwość ,bo i na Ciebie przyjdzie pora :)
No prochu nie wymyśliłeś.

i pisz nickiem z gry. chyba, że jesteś tak cienki, że się go wstydzisz.
po Twojej słabej wypowiedzi o znajomości świata, mam wrażenie że ów taki jest.

pozdrawiam z uśmiechem

KrT5454

Chłop
Wynik reakcji
1
Nie wnikam co dzieje sie u Was w plemieniu :) stwierdzam fakty ,które zaobserwowałem podczas gry :0 nie mówie konkretnie o Tobie, bardziej o całości :D nie czepiaj się słówek...
byłem w takiej sytuacji jak Ty , ale nie zmieniałem stron, nie pisałem żeby mnie nie atakowali za kretowanie ale ja to ja. Możesz mieć o to żal do swoich byłych kolegów ale problemy wewnętrzne były i u Was też musiały być , nie czaruj mnie Kochasiu :) Bo pewne rzeczy są konsekwencjami Waszych czynów (GG-WP)
Nie pisze tutaj aby się kłócić... wyluzuj
Może nie dorosłeś do koleżeńskiej rozmowy.., po przegranej nie wyzywałem innych i nie obarczałem ich winą...
Trzeba brać swoje czyny na bary.
Nie widzę powodu do kłótni a inicjatywa wspólnego spotkania dla mnie świetna sprawa :)
Mój nick...miałem na tym świecie zrobić tylko darme koleżance :D
hmm... jestem lamusem, który puszcza grube bez obstawy i wchodzą :p
Nie mam zamiaru się kłócić, zachęcam do integracji, choć sam nie jestem pewny czy będę ale jak wyżej pisałem -świetna sprawa!
Pozdrawiam z całym szacunkiem :)

KrT5454

Chłop
Wynik reakcji
1
No to przestańcie wałkować jeden temat :p jak Duncan zaprasza na wódeczkę nie wypada odmówić :D

Ostatnia edycja:

KrT5454

Chłop
Wynik reakcji
1
Troszke dystansu Paniczu :p No ale nie to nie, krótko i na temat, oczekiwałem konkretów i dostałem . Dziękuje :D

Wynik reakcji
15
Cześć,

co prawda grę skończyłem już jakiś czas temu z przyczyn prywatnych ( powrót mojej branży do pracy ) to teraz oficjalnie się żegnam ze światem 160tym. Wszedłem na ten świat ponad tydzień po starcie z przypadku, ale nie żałuję bo poznałem tutaj wiele fajnych osobistości. Nie tylko z przekroju PPU i GGWP. Udało się indywidualnie wślizgnąć do TOP 10 świata dopóki grałem, lecz zespołowo niestety blaszki nie ma, ale to nie jest najważniejsze.

"Współpraca z Wami to była czysta przyjemność.. Co by nie mówili o Was na mieście dla mnie będziecie jak bracia..."

Chciałbym pogratulować koalicji z przeciwnego frontu zwycięstwa. Dobrze rozegrany świat niezależnie od stosowanych metod. W końcu to wojna ;)

Do zobaczenia na innych światach!

ProPain.

Krystek.

Łucznik
Wynik reakcji
225
Cześć,

co prawda grę skończyłem już jakiś czas temu z przyczyn prywatnych ( powrót mojej branży do pracy ) to teraz oficjalnie się żegnam ze światem 160tym. Wszedłem na ten świat ponad tydzień po starcie z przypadku, ale nie żałuję bo poznałem tutaj wiele fajnych osobistości. Nie tylko z przekroju PPU i GGWP. Udało się indywidualnie wślizgnąć do TOP 10 świata dopóki grałem, lecz zespołowo niestety blaszki nie ma, ale to nie jest najważniejsze.

"Współpraca z Wami to była czysta przyjemność.. Co by nie mówili o Was na mieście dla mnie będziecie jak bracia..."

Chciałbym pogratulować koalicji z przeciwnego frontu zwycięstwa. Dobrze rozegrany świat niezależnie od stosowanych metod. W końcu to wojna ;)

Do zobaczenia na innych światach!

ProPain.

Najporządniejszy z tej całej koalicji. :)
Również dzięki za przyjemną walkę i do zobaczenia na kolejnych S.

Fasola14

PEWNIACZEK
Wynik reakcji
19
View attachment 27649

View attachment 27650

GGWP, dawajcie na zlot to zrobimy taki konkursik, na twardą głowę ;D ;D ;D
O jest i memik z moim udziałem XD
Ja już mówiłem że ja czasowo nie wyrobie żeby wpaść zapoznać się i oczywiście coś się napić

Ale jak już wszedlem na to fo to chciałbym podziękować wszystkim z którymi miałem przyjemność zagrać na tym świecie.
Za równo tych z którymi grałem po jednej stronie jak i stronę przeciwną.
Także adios i do zobaczenia na kolejnych światach