Dyskusja o sytuacji na świecie 160

lipi23

Chłop
Wynik reakcji
12
Hej plemienioholicy !:)

Chciałbym PUK-om pogratulować zwycięstwa w wojnie z naszym plemieniem. Byliście lepsi!:) życzę ciekawej zabawy, i powodzenia dla Wszystkich na dalszym etapie gry na 160 świecie. Dziś każdy z XMAS ma zasłużone wolne. Wychodzi na to, że Mikołaje latem mają inne zajęcia, i temperatura oraz ładna pogoda również nie są naszym sprzymierzeńcem. Od dawna mieliśmy masę problemów, z których jak się okazuje nie daliśmy rady wyjść.

Powodzonka i DZIĘKUJE za fajne miesiące ! :)

Pozdrawiam cieplutko:)

PS:: Mam nadzieję, że chociaż kojarzycie mój nick z tego świata :p

Ostatnia edycja:

dominikk3

Chłop
Wynik reakcji
13
Ja jako gracz KSK, TT, a następnie XMAS również chciałbym pogratulować PUK-om zwycięstwa. Dziękuję wszystkim, którzy ze mną grali, jak i przeciwko mnie. Dobrze się bawiłem, poznałem fajne osoby, a jakiekolwiek kłótnie czy swary są zupełnie zbyteczne, to tylko gra :) Powodzenia wszystkim w dalszej grze i w życiu osobistym. Do zobaczenia, może, na kolejnych światach :)

Pozdrawiam

Krystek.

Łucznik
Wynik reakcji
230
Trochę szkoda że to tak wszystko szybko upada, liczyłem na większy poziom rozgrywki na tym świecie i pewnie nie tylko Ja na niego liczyłem <rotfl>
Jednak nasz wróg to nic ciekawego, chodziaż Caducus gdy wyzywał mnie i Overa zapewniał że (bezprawnik i lupin) to najlepsi frontowcy i lepszych to plemię mieć nie będzie, no cóż widocznie bez czasu byli bo Cadu zawsze umie wytłumaczyć wszystko.
Dzięki za grę i liczę na spotkanie na innych S, a teraz czas na wakacje <piwo> ;D

123123.jpg

Krystek.

Łucznik
Wynik reakcji
230
Widzę nie znasz szczegółów, Ja w ogóle nie chciałem wychodzić, pisałem Imso 2 razy że jeżeli nie ogarnie Caducusa który wiecznie się czepiał i podburzał ludzi to wyjdę z tego plemienia i wtedy dostaniecie po dupie, imso zlał mnie 2 razy to już 3 raz nie pisałem :)

PS: Jeżeli on sądził że codziennie mi szpileczkę wbije a Ja się nie odezwę to niestety, a na koniec wielki Cadu mnie strszył że jak wyjdę to zadzwoni do Keymila i już w speed nie zagram, chciałem mu dać numer ale jednak odpuścił XDD

Mr.X

Pikinier
Wynik reakcji
31
Witam ekipę :D

W końcu mogę oficjalnie się przywitać na fo bez żadnej zasłony ;)

Całkiem całkiem mi ta akcja wyszła nie powiem, gracze się postarali i wzięli sobie wszystkie wytyczne do serca ^^

Czekamy na wynik końcowy :)
My z KoMaReM wiedzieliśmy, że gdzieś tam jesteś ;)

dr Lupin

Chłop
Wynik reakcji
49
Jednak nasz wróg to nic ciekawego, chodziaż Caducus gdy wyzywał mnie i Overa zapewniał że (bezprawnik i lupin) to najlepsi frontowcy i lepszych to plemię mieć nie będzie, no cóż widocznie bez czasu byli bo Cadu zawsze umie wytłumaczyć wszystko.
widzę, że nie sprostałem oczekiwaniom :( nie mogłem grać inaczej niż deffem z wiadomych względów, chociaż na ostatniej akcji mimo tego byłem 2 ma plusie. Mogę się dwoić, klinować, ale i tak sam wszystkiego nie zrobię

Ale miło, że współplemieńcy tak wysoko mnie cenią :)

Haarald

Miecznik
Wynik reakcji
93
Co do najlepszych frontowców ggwp to nie wiem jak lupin, ale bezprawnik dobry grajek, najlepszy gracz przynajmniej w naszym rejonie (manius voldi danius i ja )

Bigotka

Miecznik
Wynik reakcji
60
Dobra dostałam informacje o kasacji obu plemion, więc jeśli to prawda...

Dziękuję wszystkim za bardzo sympatyczny świat. PUKi i Beta - mega szacun za sumienność, dobrą atmosferę i zaufanie jakim mogliśmy się wzajemnie obdarzyć. Baaaardzo miło będę wspominać ten świat :)

XMAS i GGWP, dzięki za... grę. No weszliśmy grupką znajomych na ten świat, aby się z Wami zabawić. Los chciał, że zabawa była świetna i cel spełniony. Mimo wszystko dzielnie walczyliście! Po prostu kilka błędów więcej, niż u przeciwnika, i świat przegrany. Naprawdę był moment kiedy kombinowaliśmy, bo grunt zaczął nam się palić pod nogami :')

Udanych wakacji wszystkim życzę, ja właśnie zaczynam swoje :D

Lord Filippo

Chłop
Wynik reakcji
236
Rozgrywka zakończona, więc pozostaje pogratulować rywalom bardzo dobrej, momentami pięknej, a przez cały czas skutecznej gry.

Puk było mega wymagającym rywalem i w pełni zasłużyli na wygrany świat. Wykazali się przede wszystkim świetnym rozumieniem wszystkich zmian, które zachodzą w "dzisiejszych plemionach", dzięki czemu zawsze byli o krok przed tymi, którzy żyli realiami z 2018 roku.

Ale poza strategią, której dobry wybór był udziałem radnych, niesamowitą robotę robili też szeregowi gracze. Wszyscy którzy zarzucali Puk że są masówką, powinni zobaczyć jak członkowie tej masy byli zaangażowani w ostatnią akcję. Jasne, że ludzie już czują wyścig o blaszki i angażują się bardziej niż dotychczas, ale bez tego zaangażowania setki graczy, nawet wyjście Eternala nie skłoniłoby nas do poddania się.

No i właśnie... trochę szkoda że nie zdecydowaliście się poczekać z wyciągnięciem tego asa jeszcze jedną akcję. Wynik świata był przesadzony od dawna, a tyle pracy ile Chelsea włożył w rozpisanie tej akcji... Czuć lekki niedosyt, kiedy szykowaliśmy obronę od 3 dni, mając jednocześnie cichą nadzieję, że niewyslane na akcje offy Eternala są wynikiem urlopu o którym nas zapewniał, a nie planowanej zmiany strony. Jednocześnie powiedzieliśmy sobie, że gdy do tej zmiany dojdzie, to przestajemy się zajeżdżać się w obronie i odpuszczamy.

Nie twierdzę, że ten ruch cokolwiek by zmienił. Akcja była tak dobrze przygotowana i robiła tak świetny użytek z uzyskanej przewagi, że 24h temu już pisałem szkic gratulacji do wysłania na PW Chelsiemu, że byli w stanie pokonać nas w uczciwej walce. Bez stosowania metod Bety i ze stosunkowo niewielką ilością trashtalku, w którym brylowali z resztą najmniej znaczący frontowcy. Bez względu na końcowy epizod przesyłam szczere wyrazy uznania i gratulacje, byliście zdecydowanie najmocniejszym rywalem, któremu X-MAS uległo.

Bigotka

Miecznik
Wynik reakcji
60
Rozgrywka zakończona, więc pozostaje pogratulować rywalom bardzo dobrej, momentami pięknej, a przez cały czas skutecznej gry.

Puk było mega wymagającym rywalem i w pełni zasłużyli na wygrany świat. Wykazali się przede wszystkim świetnym rozumieniem wszystkich zmian, które zachodzą w "dzisiejszych plemionach", dzięki czemu zawsze byli o krok przed tymi, którzy żyli realiami z 2018 roku.

Ale poza strategią, której dobry wybór był udziałem radnych, niesamowitą robotę robili też szeregowi gracze. Wszyscy którzy zarzucali Puk że są masówką, powinni zobaczyć jak członkowie tej masy byli zaangażowani w ostatnią akcję. Jasne, że ludzie już czują wyścig o blaszki i angażują się bardziej niż dotychczas, ale bez tego zaangażowania setki graczy, nawet wyjście Eternala nie skłoniłoby nas do poddania się.

No i właśnie... trochę szkoda że nie zdecydowaliście się poczekać z wyciągnięciem tego asa jeszcze jedną akcję. Wynik świata był przesadzony od dawna, a tyle pracy ile Chelsea włożył w rozpisanie tej akcji... Czuć lekki niedosyt, kiedy szykowaliśmy obronę od 3 dni, mając jednocześnie cichą nadzieję, że niewyslane na akcje offy Eternala są wynikiem urlopu o którym nas zapewniał, a nie planowanej zmiany strony. Jednocześnie powiedzieliśmy sobie, że gdy do tej zmiany dojdzie, to przestajemy się zajeżdżać się w obronie i odpuszczamy.

Nie twierdzę, że ten ruch cokolwiek by zmienił. Akcja była tak dobrze przygotowana i robiła tak świetny użytek z uzyskanej przewagi, że 24h temu już pisałem szkic gratulacji do wysłania na PW Chelsiemu, że byli w stanie pokonać nas w uczciwej walce. Bez stosowania metod Bety i ze stosunkowo niewielką ilością trashtalku, w którym brylowali z resztą najmniej znaczący frontowcy. Bez względu na końcowy epizod przesyłam szczere wyrazy uznania i gratulacje, byliście zdecydowanie najmocniejszym rywalem, któremu X-MAS uległo.
Filippo... ogólnie to Chelsea dobry chłopak, ale tę akcję rozpisał najlepszy KO jakiego miałam przyjemność poznać. I nie udawaj, wiesz że rozpisał ją Krystjan :)

Chelsea 8

Chłop
Wynik reakcji
13

Musze cię zmartwić Filipie, akcji nie rozpisałem ja, lecz osoba którą dobrze znasz:) Ale dziękuję za gratulacje

Lord Duncan

Miecznik
Wynik reakcji
204
Znikasz z gry na 3 dni, by wybawić się na weselu przyjaciela, a tu nie ma już do czego wracać...

Akcja była tak dobrze przygotowana i robiła tak świetny użytek z uzyskanej przewagi, że 24h temu już pisałem szkic gratulacji do wysłania na PW Chelsiemu, że byli w stanie pokonać nas w uczciwej walce. Bez stosowania metod Bety i ze stosunkowo niewielką ilością trashtalku, w którym brylowali z resztą najmniej znaczący frontowcy.

O "metodach Bety" pisze człowiek, który podczas wojny ze SCHABami kilkukrotnie proponował zarówno Wodzowi wrogiego plemienia, jak i później jego graczom, by zmienili stronę i zaczęli grać dla XMAS... Nawet deklaracje wojenną o to oparłeś, Drogi Filipie:

10c22-clip-472kb.png

Uwielbiam Wasz poziom hipokryzji, naprawdę.

Jeśli decyzja wrogich plemion faktycznie sprowadza się do zakończenia gry, to w imieniu "tej złej Bety" pozostaje mi podziękować za wspólną rywalizację i życzyć powodzenia na innych światach, a przede wszystkim - w życiu realnym.

I zerkajcie na to forum jeszcze przez kilka następnych dni, bo będę miał pewną propozycję, która być może niektórym przypadnie do gustu ;)

Pozdrawiam z uśmiechem,
Lord Duncan ;)

Takaoo

Pikinier
Wynik reakcji
30
Znikasz z gry na 3 dni, by wybawić się na weselu przyjaciela, a tu nie ma już do czego wracać...

O "metodach Bety" pisze człowiek, który podczas wojny ze SCHABami kilkukrotnie proponował zarówno Wodzowi wrogiego plemienia, jak i później jego graczom, by zmienili stronę i zaczęli grać dla XMAS... Nawet deklaracje wojenną o to oparłeś, Drogi Filipie:

Uwielbiam Wasz poziom hipokryzji, naprawdę.

Jeśli decyzja wrogich plemion faktycznie sprowadza się do zakończenia gry, to w imieniu "tej złej Bety" pozostaje mi podziękować za wspólną rywalizację i życzyć powodzenia na innych światach, a przede wszystkim - w życiu realnym.

I zerkajcie na to forum jeszcze przez kilka następnych dni, bo będę miał pewną propozycję, która być może niektórym przypadnie do gustu ;)

Pozdrawiam z uśmiechem,
Lord Duncan ;)
Też była podobna sytuacja z graczem Qfel ;)