Dyskusja o sytuacji na świecie 159

Mchamer

Rycerz
Wynik reakcji
296
Tak gramy na jednym koncie ja gram na 159 i Wiki jest tu copem na 161 jest na odwrót ;)
Jak chcesz uderzać w konkury to PW najlepiej zatytułowane imieniem osoby do której chcesz napisać wtedy czyta tylko zainteresowana osoba xd

Mchamer

Rycerz
Wynik reakcji
296
O ja też coś słyszałem o jakiejs akcji ciekawe czy nołskile coś pokażą bo ani fajkow ani offow nie widać xd

Mchamer

Rycerz
Wynik reakcji
296
XD myślisz że jestem aż tak głupi ? Kto Ci powiedział że Wiktoria to pierwsze imię i widzę że wychodzisz z założenia że jest polka co jest bardzo mylne xD
Fakt posiada polskie obywatelstwo które otrzymała jako drugie xDD

Mchamer

Rycerz
Wynik reakcji
296
A miska tylko czatuje żeby się dojebac xdd to w sumie przykre, ciekawe czy jak się pierwszy zawinie że 159 sw będzie tu tak ochoczo komentować xd

Paczcie co zdobyłem właśnie za 1.50£
IMG_20210223_141223~2.jpg

Ciekawe czy się wybije, w każdym razie piona/żółwik zbite i dorzuciłem swoją cegiełkę do kogoś marzenia :)

Ostatnia edycja:

Emcehamer

Pikinier
Wynik reakcji
13
A miska tylko czatuje żeby się dojebac xdd to w sumie przykre, ciekawe czy jak się pierwszy zawinie że 159 sw będzie tu tak ochoczo komentować xd

Paczcie co zdobyłem właśnie za 1.50£
View attachment 23498

Ciekawe czy się wybije, w każdym razie piona/żółwik zbite i dorzuciłem swoją cegiełkę do kogoś marzenia :)
Fajnie że wspierasz moich znajomych z dzielnicy :*

estiam

Chłop
Wynik reakcji
0
-=NN=- - Miro0 dzisiaj o 16:10Podziękuj Cytat
Witam!

W związku z tym, że kosy, zdrady i ogólnie wzmożona działalność kretów nie daje nam szansy spokojnie pograć, ogłaszam co następuje

1. Filip postanowił zrezygnować z gry! Wioski są do rozdania.

2. Każdy z nas musi podjęć decyzje co dalej. Istnieją następujące opcje.

A. przyłączyć się do graczy /takich jak ja/ którzy będą grać dalej. Tu warunek, dotyczy to tylko graczy aktywnych, posiadających czas i chęci, bo łatwo na pewno nie będzie, ale daje gwarancje niezłej zabawy. D

B. możecie tez prosić plemiona ościenne /naszych aktualnych wrogów/ o indywidualne przejście do nich. Zaznaczam, że to wiąże się z ryzykiem, bo z automatu po przejściu staniecie się naszymi wrogami.

C. możecie zakończyć grę (zła opcja, bo to zwycięstwo wroga, bez walki).

Ja zachęcam do wybrania opcji A , nie ma sensu za darmo oddawać wiosek wrogowi, musi się sporo postarać i na nie zasłużyć.

Nie będę rozpisywał się na temat sytuacji dyplomatycznej itp. To sprawy dla tych którzy chcą dalej z nami grać, a ci co odchodzą nie muszą tego znać.

Osoby chcące grać dalej w naszym gronie, proszę pisać do mnie pw z tematem gram dalej, jutro ok. 12.00 zostanie dokonany nowy podział na człony itp. zależy to od ilości i położenia graczy. Zostanie też zreorganizowane dowodzenie.

Wszystkim, zostającym/przenoszącym się/i kończącym dziękuję za ten fragment wspólnej gry!

Na Ratuszu można pisać pożegnania, nie wylewajcie wiader gorzkich żali, nie udało się nam stworzyć zgranego plemienia wielkości ćwiartki świata, ale wciąż możemy pograć w zgranej paczce!