Dyskusja o sytuacji na świecie 159

Hannibal Barca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.052
Mój Panie, cały czas byłem w pogotowiu. Gdyby był jakikolwiek znak od ciebie, jakikolwiek szept o twoim miejscu pobytu, byłbym natychmiast u twego boku, nic nie mogłoby mi przeszkodzić…

Hannibal Barca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.052
Nie wiem jak Wy, ale ja pracuję teraz po 80 godzin tygodniowo w korpo, żeby mieć hajs na następny start i móc dojechać solo enpecką sektę bez konieczności oglądania się na jakiś bobków z plemienia. Znalazłem już w pracy jednego gościa, który grał w plemiona i tłumaczę mu zawiłości tej gry oraz zbrodniczą działalność sekciarzy. Będę zbierał tylko takich ludzi, których znam osobiście, żeby uniknąć kretów i kos, bo to jedyny sposób sekciarzy na zdobycie przewagi.

Ostatnia edycja:

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
481
Nie wiem jak Wy, ale ja pracuję teraz po 100 godzin tygodniowo w korpo, żeby mieć hajs na następny start i móc dojechać solo enpecką sektę bez konieczności oglądania się na jakiś bobków z plemienia. Znalazłem już w pracy jednego gościa, który grał w plemiona i tłumaczę mu zawiłości tej gry oraz zbrodniczą działalność sekciarzy. Będę zbierał tylko takich ludzi, których znam osobiście, żeby uniknąć kretów i kos, bo to jedyny sposób sekciarzy na zdobycie przewagi.
To nawet mnie wyrzucisz z plemienia?
A ja Ci zasty dawałem....