Dyskusja o sytuacji na świecie 159

Mergio

Pomocna Dłoń
Plemiona Team
Pomocna Dłoń
Wynik reakcji
546
Jeżeli jest tak jak farmie mówi, że nagle 1 raz w gierce zaatakował go nativ karetami chwilkę przed banem to rzeczywiście śmierdzi wałem.
Wróci na konto to może zobaczyć raporty - kordy będzie miał, odległość znana - będzie mógł stwierdzić, po jakim czasie od bana(jego godzine też zna) wyszły karety.

Dodam raz jeszcze...
Fedistan ma powiadomienia na mailu, widzieliśmy godziny karet Kombajna - klinowałem z zastępstwa i zwyczajnie nie dostałem raporty z "pomocy"(sprawdzałem, każdy klin i cofałem wojska ze względu na ich ograniczoną ilość na tym zaście)...

fedistan

Chłop
Wynik reakcji
19
Jeżeli jest tak jak farmie mówi, że nagle 1 raz w gierce zaatakował go nativ karetami chwilkę przed banem to rzeczywiście śmierdzi wałem.
Jak z Tobą kiedyś coś tam pisałem to wyglądałeś na dość ogarniętego, więc wyjaśnie to Tobie to może innym to wytłumaczysz. Były karety kombajna, które leciały we mnie i nie były sklinowane i nic one nie przejęły + nie było raportów ze strat. Jego karet było dużo, więc wyłapać czas jego bana było dość łatwo.+ Po karetach, które nie przejęły na moim podglądzie z maila nie było żadnego ataku od niego tak jak w przypadu cyyi. Więc wiadomo było, że coś się stało

Kuman333

Pikinier
Wynik reakcji
36
Jak z Tobą kiedyś coś tam pisałem to wyglądałeś na dość ogarniętego, więc wyjaśnie to Tobie to może innym to wytłumaczysz. Były karety kombajna, które leciały we mnie i nie były sklinowane i nic one nie przejęły + nie było raportów ze strat. Jego karet było dużo, więc wyłapać czas jego bana było dość łatwo.+ Po karetach, które nie przejęły na moim podglądzie z maila nie było żadnego ataku od niego tak jak w przypadu cyyi. Więc wiadomo było, że coś się stało
Miło usłyszeć miłe słowo od przeciwnika, dziękuję. Zrozumiałem to co pisaliście wyżej. Przyznam nie wiedziałem, że jak ktoś dostaje bana to ataki się cofają/znikają (nigdy bana nie miałem). Tutaj jednak chodzi o to, że farmie dostał chwile przed banem salwę karet od gracza, który go nigdy nie atakował, tak jakby wiedział co się zaraz stanie(tak zrozumiałem z informacji jakie dostałem) a to już trochę śmierdzi.

Mergio

Pomocna Dłoń
Plemiona Team
Pomocna Dłoń
Wynik reakcji
546
@Kuman333 jeśli zatem nadal chcesz w "kulturce" tutaj dyskutować to poczekajmy na konfrontację tak jak napisałem wyżej.... nie przypuszczam, abyście przyznali rację, ale cóż

Mergio

Pomocna Dłoń
Plemiona Team
Pomocna Dłoń
Wynik reakcji
546
@Kuman333 Zastanawia mnie jedna rzecz, ale to bardziej jako chronologia.... jeśli Nativ rzeczywiście pierwszy raz go zaatakował - to co to znaczy? Przecież Farmie chwile temu tam wbił... Przykład? Wioska 558|476, która była w miejscu lądowania Farmie przy froncie(po salsonie) podbita została orzez Kombajna 7ego września, więc defacto miał tę wioskę 16dni - przy czym nasza ostatnia akcja w tym konkretnym rejonie była jeszcze w sierpniu - zatem czym nadzwyczajnym jest, że w okolicy naszej akcji taka wioska(w rękach Kombajna) jest atakowana po raz pierwszy?

Wybrane kordy to tylko przykład, wioski w tym rejonie były przez Kombajna przejmowane w podobny terminie

Kuman333

Pikinier
Wynik reakcji
36
@Miguel sam jestem ciekawy tej sytuacji, znam Farmie dość dobrze i jest to osoba, której jeszcze nie widziałem wyprowadzonej z równowagi. Obstawiam, że cos na rzeczy musi być. Może jego błąd czy niedopatrzenie, może zbieg okoliczności, a może rzeczywiście jakieś pomoce ze strony suportu. Zostało poczekać i przeanalizować jego raporty, wiadomości z suportem itd...

Mergio

Pomocna Dłoń
Plemiona Team
Pomocna Dłoń
Wynik reakcji
546
@Miguel sam jestem ciekawy tej sytuacji, znam Farmie dość dobrze i jest to osoba, której jeszcze nie widziałem wyprowadzonej z równowagi. Obstawiam, że cos na rzeczy musi być. Może jego błąd czy niedopatrzenie, może zbieg okoliczności, a może rzeczywiście jakieś pomoce ze strony suportu. Zostało poczekać i przeanalizować jego raporty, wiadomości z suportem itd...
Zatem liczę, że z własnej ciekawości sam postarasz się to zweryfikować po czasach, odległościach itd.

Kuman333

Pikinier
Wynik reakcji
36
Zatem liczę, że z własnej ciekawości sam postarasz się to zweryfikować po czasach, odległościach itd.
Pewnie lubię być "sędzią i katem" ;) jak farmie ochłonie to sobie z nim pogadam później sprawdzę rapki jak pozwoli i podzielę się wnioskami :)

Ostatnia edycja:

Hartigan

Chłop
Wynik reakcji
6
Bany bany i po banach
Temat jak dla mnie powinien zostać porzucony, gra rozpoczyna się od nowa.
Uważam że nadal jest 50/50
Wiele się nie zmieniło, aczkolwiek nie mam wglądu w konto Cyjanka ale zapewne w tydzień się pozbiera do kupy.
Zdaniem wielu osób szanse na wygraną są dużo większe a nawet można przyjąć to za pewnik ponieważ do frontu nie zostałem dopuszczony gdyż stwierdzono że zbyt niski poziom jest niestety dla mnie.
Cóż, jestem wielce zawiedziony, ale czego można się spodziewać gdy po drugiej stronie jest @Lord Miksa
@cyaaaa2 stwierdził że szkoda mojego czasu bo bez problemu sobie poradzą.
Wrogowi nawet takie wielkie prosy jak @Jot23 nie są w stanie pomóc w wygraniu tego świata.
Co do obsługi gry to wiadomo nie od dziś że są domniemania przechylania szali zwycięstwa, niektórzy wiedzą jakie mają możliwości.
O wujkach w supporcie wiele osób słyszało legendy
A w tych jak wszyscy wiemy ziarno prawdy zasiane jest...
Tak więc zostawmy to wszystko i niech wygra lepszy (BRA)
to ja mówiłem HARTIGAN

ChinaHacker i Ares

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
834
@Hartigan

Dobra, powiedzmy sobie szczerze, zdarzały się wałki ze strony supportu, zdarzały się mniej słuszne bany w kluczowych momentach, no support jest jaki jest

Ale <brzydkie słowo na k> nie róbcie tutaj z nikogo ofiary, bany jak najbardziej słuszne, masowe banowanie na każdym świecie akurat zbiegło się w czasie z akcją AuuNP, no chyba że Miksa przy okazji załatwil paru naszych graczy na 161 i na każdym innym świecie xD

Co do informacji o banie - jeśli cofają się komendy to chyba jest jasne że jest ban, więc nie ma mowy o informowaniu kogokolwiek przez tbjh czy jak mu tam jest

Może z tym fedistanem trochę naciągane gadki o tym że klinowane niesklinowane karety itd. no ale tak czy inaczej wygląda legitnie.

Nawet jeśli tbjh przekazał info o tym banie fedistana, to jedynie przyśpieszył dosłownie o pare godzin dowiedzenie się o tym, co i tak w żadne sposób nie wpływa na przebieg wydarzeń xD

Śmieszne jest że niektórzy próbują ze swojej strony zrobić tą poszkodowaną xD

ChinaHacker i Ares

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
834
Najlepsze w banach jest to, że dowiadujesz się później niż konkurencja. O 7 dostałem bana. Za tą wtyczkę do przeglądarki do karet. Zapomniałem usunąć. Zabronili jej z końcem sierpnia.

a to wgl XDDDDDDDDDDD za wtyczkę do przeglądarki hahaha xD gdzie tą wtyczkę ma aktywne xxx osób - za to bana nie dostajesz. Bany szły za automatyzacje do wysyłania ataków z których musiałeś korzystać skoro poleciał ban, i nie gadaj głupot chłopie że za jakąś wtyczkę którą każdy ma włączoną picreal, support nie ma wglądu do tego co masz w rozszerzeniach xDDD

Załączniki

Farmie Kombajnem

Pikinier
Wynik reakcji
22
a to wgl XDDDDDDDDDDD za wtyczkę do przeglądarki hahaha xD gdzie tą wtyczkę ma aktywne xxx osób - za to bana nie dostajesz. Bany szły za automatyzacje do wysyłania ataków z których musiałeś korzystać skoro poleciał ban, i nie gadaj głupot chłopie że za jakąś wtyczkę którą każdy ma włączoną picreal, support nie ma wglądu do tego co masz w rozszerzeniach xDDD
Dostałem bana za wtyczkę do Chrome. Do wysyłania karet, ktorą zabronili z końcem sierpnia i pisali o tym wiadomości. Do tego czasu była legalna.

Ale cieszy mnie to, że kojarzysz mnie z botem. Załóżmy proszę, że od jutra rano, kiedy wracam, to moje synchra są z bota.