Dyskusja o sytuacji na świecie 158

JoteSKa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.688
o Boże
co za świat
bonusy za free dla randomów
zadania po angielsku
gra niemiecka
forum dla noobów

za ponad 10 lat współpracy z IG takie coś mnie spotyka
chyba powoli trzeba zawiesić na kołku te koniki

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
666
No tak i podczas zbierania ekipy na 152 byłem namawiany przez Ciebie na discordzie na Twój ostatni świat.

Niemniej widzę obejście całej tej sytuacji. Nowy nick, nowe życie.

DeletedUser203214

Guest
Nie wiem czemu mieszasz w to moje plemię, które w większości składa się z graczy niepowiązanych z Jutrem

Ty patologiczny kłamco, wiedziałem, że przy pierwszej okazji wyprzesz się tego plemienia nieudaczników i staniesz na głowie by nie wiązano Cię z nazwą JUTRO
Nie wiem czy się cieszyć czy płakać.
Z jednej strony okazujesz się kłamcą, bo zapierałeś się, że JUTRO jest super, fajne i uczciwe.
Z drugiej już się od nich odcinasz, co pokazuje, że masz chociaż jakiś zalążek poczucia moralności.

Ale jak narazie na nic Twoje komusze metody! Nie uciekniesz z listy hańby! Nie wyprzesz się tego, że maczałeś palce w tym syfie!

Nazwa JUTRO już zawsze będzie kojarzyła się z nieudacznictwem i hańbą.

DeletedUser203214

Guest
Czy FORZA już podpisała sojusz do końca świata?

A jeśli tak, to czy już minęła odpowiednia ilość czasu, by swojego sojusznika zaszantażować? Albo przechodzicie w połowie do nas, w połowie do wroga, albo zrywamy sojusz!

Tak tak, wszyscy sojusznicy FORZY przygotujcie się na cios o godzinie 22, a o 3 w nocy na rekrutację waszych graczy i wjazd w resztę nie rekrutowanych.

Krajt

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
941
Ty patologiczny kłamco, wiedziałem, że przy pierwszej okazji wyprzesz się tego plemienia nieudaczników i staniesz na głowie by nie wiązano Cię z nazwą JUTRO
Nie wiem czy się cieszyć czy płakać.
Z jednej strony okazujesz się kłamcą, bo zapierałeś się, że JUTRO jest super, fajne i uczciwe.
Z drugiej już się od nich odcinasz, co pokazuje, że masz chociaż jakiś zalążek poczucia moralności.

Ale jak narazie na nic Twoje komusze metody! Nie uciekniesz z listy hańby! Nie wyprzesz się tego, że maczałeś palce w tym syfie!

Nazwa JUTRO już zawsze będzie kojarzyła się z nieudacznictwem i hańbą.
1. Pokaż mi gdzie napisałem, że "Jutro jest super, fajne i uczciwe". Chyba mnie z kimś pomyliłeś Avasku, bo:
"Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" to raczej słaba droga, zwłaszcza, że wjazd w nocy na puste wioski a praktycznie włam na konto, wyczyszczenie wszystkich wiosek i wydanie (jak mniemam) czyichś PP na zmianę nicków z blokadą na pół roku, to chyba lekkie zaburzenie symetrii, nieprawdaż?
I mówię to jako jedna z osób, które chyba najboleśniej doświadczyły tego nocnego wjazdu Głodów.

Przykro mi, że w tym pośrednio uczestniczę jako gracz Jutra i jako osoba przejmująca te wioski, ale biorę to na klatę. I mówiąc bez ogródek: zależy mi na wygraniu tego świata i zależy mi na blaszce, bo moim zdaniem od początku tego świata sobie na to zapracowałem. Chcę ten świat skończyć i mieć go za sobą.
W każdym razie z Jutrem więcej nie zagram, może jestem staromodny, ale brzydzą mnie takie zagrania, tak jak brzydził mnie ten wjazd w nocy. Moje uczestnictwo w zbiórce na s153 możecie uznać za nieważne. Żałuję, że tak to się wszystko potoczyło, bo nie jest to winą większości graczy Jutra.

Dziękuję za grę wszystkim walczącym do końca graczom z koalicji południowej, poznałem wśród was sporo naprawdę fajnych osób.
I chyba ogólnie nowe znajomości mogę uznać za jeden z niewielu (jak nie jedyny) plus tego świata.

2. Wiem, że nie ucieknę z "listy hańby". W końcu jakby nie patrzeć właśnie dzisiaj skończyłem s145 w zwycięskim składzie plemienia, o przyjemnym dla oka skrócie F-JUT :)

Przepraszam graczy za kolejne nawiązanie do s145, ale nie zamierzam oglądać, jak Avas plecie głupoty na mój temat.

Jak tam Wasza huta żelaza?

DeletedUser203214

Guest
Ale wyuczył się komunistycznych metod.
Nie zagra z JUTREM, bo nie zgadza się z ich zagrywkami, ale miejsce w zwycięskim składzie przytulił. Taki to uczciwy. Brawo

Ach Ten Ciastek

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
659
Ale wyuczył się komunistycznych metod.
Nie zagra z JUTREM, bo nie zgadza się z ich zagrywkami, ale miejsce w zwycięskim składzie przytulił. Taki to uczciwy. Brawo
Pracował na to wiele miesięcy na froncie jak i na zastach wiec czemu by miał zrezygnować z blaszki bo jego radni zrobili taka zagrywke a nie inna w plemię które i tak już padało?

DeletedUser203214

Guest
Pracował na to wiele miesięcy na froncie jak i na zastach wiec czemu by miał zrezygnować z blaszki bo jego radni zrobili taka zagrywke a nie inna w plemię które i tak już padało?

A dlatego, że skoro wziął blaszkę, to niech teraz nie odcina się od tego plemienia.
Niech ma odwagę napisać - tak, grałem z tymi oszustami, nie przeszkadza mi to, liczy się blacha.

Aha, widzę mamy nowe tłumaczenie - 'radni tak zrobili'
A ostatnio słyszałem - 'to tylko kilku graczy, reszty nie można winić'

Jakby nie patrzeć same niewiniątka

john456

Miecznik
Wynik reakcji
88
[/QUOTE]
A dlatego, że skoro wziął blaszkę, to niech teraz nie odcina się od tego plemienia.
Niech ma odwagę napisać - tak, grałem z tymi oszustami, nie przeszkadza mi to, liczy się blacha.

Aha, widzę mamy nowe tłumaczenie - 'radni tak zrobili'
A ostatnio słyszałem - 'to tylko kilku graczy, reszty nie można winić'

Jakby nie patrzeć same niewiniątka
Jak ktokolwiek ma sie przejmowac Twoim zdaniem, opinia itd.
Pisze sobie jakis pedzel z fikcyjnego konta ktory pewnie nie doczekal sie nawet etapu 20+wiosek.
Widzisz, to troche tak jakby taki Tyson przejmowal sie zdaniem faceta siedzacego przed telewizorem ogladajac jego walke z piwerkiem w reku.
Nie grasz tu, nie grales na 145 swiecie ale wiesz o kazdym plemieniu na kazdym swiecie i starasz sie swoje zdanie wpoic innym. TFU na Ciebie, daj juz spokoj.

DeletedUser203214

Guest
Jak ktokolwiek ma sie przejmowac Twoim zdaniem, opinia itd.
Pisze sobie jakis pedzel z fikcyjnego konta ktory pewnie nie doczekal sie nawet etapu 20+wiosek.
Widzisz, to troche tak jakby taki Tyson przejmowal sie zdaniem faceta siedzacego przed telewizorem ogladajac jego walke z piwerkiem w reku.
Nie grasz tu, nie grales na 145 swiecie ale wiesz o kazdym plemieniu na kazdym swiecie i starasz sie swoje zdanie wpoic innym. TFU na Ciebie, daj juz spokoj.

Przyszedł john i ścieki jak w czajce wylały.

Mam prośbę. Następnym razem jak będziesz nas zalewał tym szambem, to daj chociaż jakiś sensowny przykład.
Z Ciebie taki Tyson jak z kota ogier