Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Mocarny Diakon93

Miecznik
Wynik reakcji
93
Wszyscy witają Diakona bardzo serdecznie! :)
Mam nadzieję, że już budowa domu, praca i opieka nad dzieckiem są załatwione i tym razem zostajesz do końca? ;)
Wydaje mi się... że tak. Lecz jeżeli chodzi o 145 jeszcze, to nie zniknąłem z tych powodów co tam wyżej podałeś. Po prostu uznałem, że to nie ma sensu. Decyzji nie żałuje, bo to był ten etap gdzie już mieliście dostęp do naszych kont poprzez krzywą zagrywkę. Tym razem chwasty zostaną zjedzone w całości, bo na wojnę TD v 90 się zapowiada ^^

Krajt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.099
Wydaje mi się... że tak. Lecz jeżeli chodzi o 145 jeszcze, to nie zniknąłem z tych powodów co tam wyżej podałeś. Po prostu uznałem, że to nie ma sensu. Decyzji nie żałuje, bo to był ten etap gdzie już mieliście dostęp do naszych kont poprzez krzywą zagrywkę. Tym razem chwasty zostaną zjedzone w całości, bo na wojnę TD v 90 się zapowiada ^^
Ciekawe, widzę, że wersje się zmieniają jak w kalejdoskopie.
Może złe screeny z waszego forum miałem? <lol>

Nie wiem czemu mieszasz w to moje plemię, które w większości składa się z graczy niepowiązanych z Jutrem, wręcz kilkoro jest z Głodów, bo nie mamy problemów ani z jednymi ani z drugimi :>
Niemniej, powodzenia na frontach, mam nadzieję, że się spotkamy i tym razem nie wymiękniesz po rozpisaniu na ciebie dedykowanego skryptu na fejki :)
Choć dyplomacja pewna jeszcze nie jest.

Mocarny Diakon93

Miecznik
Wynik reakcji
93
Ciekawe, widzę, że wersje się zmieniają jak w kalejdoskopie.
Może złe screeny z waszego forum miałem? <lol>

Nie wiem czemu mieszasz w to moje plemię, które w większości składa się z graczy niepowiązanych z Jutrem, wręcz kilkoro jest z Głodów, bo nie mamy problemów ani z jednymi ani z drugimi :>
Niemniej, powodzenia na frontach, mam nadzieję, że się spotkamy i tym razem nie wymiękniesz po rozpisaniu na ciebie dedykowanego skryptu na fejki :)
Choć dyplomacja pewna jeszcze nie jest.
Co ty chrzanisz czubku ? :D Widzę, że co raz gorzej z tobą jest. Zapytaj się pacika, kari, kurumiego kogokolwiek jaki był powód, że stwierdziłem opuścić statek i wtedy udawaj mądrego. Nie nie wymiękłem kiedy puszczaliście na mnie fejki, to rzecz normalna w tej gierce.