Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Krajt

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
941
Idźcie sobie gadać o s145 na FO s145.
I ty Avas i ty Świetlik.
Nikt nie chce tego słuchać, nawet ja mam tego dosyć już mimo tego, że siedze w tym temacie całkiem mocno, jak zapewne obydwaj dobrze wiecie.
A co dopiero ludzie grający na s158 pierwszy raz słyszący o wydarzeniach "jakiegoś" s145 :rolleyes:

DeletedUser203214

Guest
Black to zawsze miał takie teksty w offensywie? Chyba jakieś WBW wygrał jak go nie było, bo ciśnie po tym Świetliku nieźle. Jeszcze jakby składał podwójne i bit leciał w tle to aż bym zrobił hałas. <jupi>

Po Świetliku cisnąć, to żaden wyczyn. On każdym bzdurnym postem się podkłada:)
Forumowy klaun, który myśli, że gra główną rolę w teatrze

DeletedUser203214

Guest
I ty Avas i ty Świetlik.
Nikt nie chce tego słuchać, nawet ja mam tego dosyć już mimo tego, że siedze w tym temacie całkiem mocno, jak zapewne obydwaj dobrze wiecie.
A co dopiero ludzie grający na s158 pierwszy raz słyszący o wydarzeniach "jakiegoś" s145 :rolleyes:

O nie nie, tak szybko nie zagłuszysz prawdy. Typowe dla nieudaczników i patologicznych kłamców.
Przecież powinieneś szczycić się ś145, wygrałeś chłopie, rozmawiajmy jak najdłużej.
Znamienne, że szybko ucinacie temat swojego zwycięstwa. Ale nie ma się co dziwić.

Krajt

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
941
O nie nie, tak szybko nie zagłuszysz prawdy. Typowe dla nieudaczników i patologicznych kłamców.
Przecież powinieneś szczycić się ś145, wygrałeś chłopie, rozmawiajmy jak najdłużej.
Znamienne, że szybko ucinacie temat swojego zwycięstwa. Ale nie ma się co dziwić.
Ja mogę gadać o s145 tak długo jak zechcesz. Sęk w tym, że reszta tego forum raczej nie ;)

john456

Miecznik
Wynik reakcji
88
Wszem oglaszam ze najlepszym posunieciem bedzie po prostu olewanie postow Avasa/Blacka.
Jedyna mozliwosc pozbycia sie tego Bobasnowa. Inaczej sie go nie wypedzi i bedzie straszny balagan.

Świetlisty Władca

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.741
I ty Avas i ty Świetlik.
Nie zauważyłeś, że w prawie każdym poście do niego powtórzyłem mu, żeby sobie poszedł bo nikt nie wołał ani nie tęsknił? XD zwłaszcza, że w trzech ostatnich zdaje się nie napisałem nic poza tym. Ja wiem, że mnie kochasz Krajt, ale bez przesady misiu, nie przy ludziach tak <3

Pocieszę Was, że jak modki tu zajrzą to odpocznie chyba na parę dni xd

DeletedUser203214

Guest
Idźcie sobie na forum s 145 czy coś bo mnie jako gracza s158 mało co obchodzą wasze bóle dupy za to że przegraliście jakiś tam świat i teraz szukacie tutaj publiczności do waszych wypocin.

Jeśli osoba grająca tutaj, na ś145 była kanalią, to ma to ogromny związek z tym światem. Nie widzę w tym nic odkrywczego.

Zawsze można użyć specjalnego przycisku 'ignoruj' i po problemie.

Wynik reakcji
120
Jak to nie? dostali coś czego nie powinni mieć nie zgłaszając tego do supportu po czym to wykorzystali i mają zapewnioną korzyść co jest zakazane nawet w regulaminie jawne wykorzystywanie błędów gry.
Więc dlaczego administracja to popiera?
Dlatego nakazuje administracji zastosowania się do regulaminu, który mam nadzieję znają i również powinno go przestrzegać i wyciągnąć konsekwencje.
Jeśli w przeciągu 24h nie zobaczę żadnych kroków naszej polskiej administracji aby pociągnąć konsekwencje względem REGULAMINU! to piszemy skargę do ino a oni nie powinni mieć z tym problemu.

Jak tam ziomeczku z tą skargą???