Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Nero Claudius

Rycerz
Wynik reakcji
2.319
Swoją drogą całkiem niezły start na FOncie mamy :D
Jeszcze żadna kosa nie poszła, serwer ma niemal idealnie 7 dni
I średni przyrost treści na fo to 10stron dziennie + to co kasują modki:D
Ciekawe czy inne community mogą pochwalić się takim wynikiem :p

Inna sprawa że jak na prawdziwych FOntowcow zamiast merytorycznych argumentów, 3/4 osób tutaj zgromadzonych szuka tylko powodu do oblania kogos pomyjami
Nie zrozumcie mnie źle, tez mam żal do supportu za takie a nie inne rozwiązania wprowadzone, które destabilizuja równowagę na świecie, nawet wyraziłem swoją opinię na ten temat kilka bądź kilkanaście stron temu
Ale osob ktore podchodzą do sprawy w sposób merytoryczny jest tylko kilka
Reszta to zwykli haterzy. Na każdą odpowiedz udzieloną przez @Lateralis bądź innego przedstawiciela supportu przypada 1-3 merytoryczne komentarze i 1-3 strona pomyj od ludzi o obniżonym ilorazie inteligencji... mysle ze mozna to tak śmiało określić....

W sensie powod o ktory walczycie- jestem z Wami w 100% bo tez uwazam ze to bardzo nie fair w stosunku do ludzi którzy poświęcają swój czas, zarywają noce itp
Sposób w jaki o to walczycie (nie wszyscy oczywiście) żenada...

Nie dziwcie się ze na wiadomości o charakterze wulgarnym, agresywnym przedstawicielom supportu nie chce się odpowiadać. Sami nakręcacie wlasne koło w którym tak bardzo piętnujecie "kilka dni pokrzyczą i zapomną o sprawie"
Zacznijcie prowadzić dialog na poziomie, wówczas support też na poziomie odniesie się do sprawy.
Tyle odemnie, pozdrawiam i pilnujcie się zeby nie dostac katasami :p
znaczy ja się nie dziwie że bronisz support skoro ci CK do wiosek dodają
typie - powineneś mieć perma, znikaj

pacik pies

Chłop
Wynik reakcji
30
Taka jest prawda że jesteście nic nieznaczącymi wypierdkami, w supporcie sobie siedzą teraz, piją piwko i się razem śmieją i opowiadają żarty o was, a wy tutaj szału dostajecie xD Wiem że to brzmi tak nieprawdopodobnie, ale tak już jest xD

E-lliP...sis

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.308
"Może ja jadłam inny chleb
Może księgi czytywałam nie te
Patrzę w ekran i wciąż pytam się
Czy na głowie świat
To jedyny nasz wkład..
Raz po raz straszą nas
Że ta gra właśnie mija
Bo całe zło krew i pot to my...

Gdy o tym myślę, w głowie zamęt mam
Śmiać się czy też włosy z głowy rwać.."

Czas zabrać się za żelaznego ;)
Jaka u Was Huta >?

JoteSKa

Szlachcic
Wynik reakcji
3.883
Gdzie tu jest ivona?
Zamiast nowej mapy czy bonusów dali by ivone z głosem olbryskiego lub czubówny

FabcioZiomekPL

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.927
Śmignąłbyś se Maciek analizę co? A powiedziałeś, że nie i teraz musisz stać za swoim. Może daj szanse temu światu, może spróbujesz zacząć od nowa z czystą kartą. Nie czujesz tego jak ten świat Cię ciągnie i prosi o analizę? Taki niewinny z bonusami :p

Kto jak nie Ty? Chodząca skarbnica wiedzy o FORZY, JUTRZE, FAST i GŁÓD, no może poza Blackiem, bo ten wie więcej. Oj tak byczku @Avas ale pikantna analiza by była, albo o @Smerfiko też możesz jakąś skrobnąć, wplatając w nią przekaz.