Dyskusja o sytuacji na świecie 158

ChingisChan

Chłop
Wynik reakcji
5
Ja z takim zapytaniem. Makao daleko to może ktoś inny jakieś burzonko chce wychaczyc? :)

Zbieram zamowienia:)

BambusKFC

Szlachcic
Wynik reakcji
101
Haha ale potężny ból pupki bo jakiemuś Maciusiowi doszło 300 pkt XD przecież za miesiąc tego typka nie będzie na mapie przestańcie płakać bo to żałosne pozdrawiam i życzę miłego wieczoru
Heh, śmieszne myślenie. Generalnie ta cała sytuacja i "ból pupki" jak pisałeś jest jak najbardziej na miejscu. To jakbyś pracował z ziomkiem cały miesiąc tak samo po czym dostałbyś dziesiątego o 5 stów mniej, bylbys zdenerwowany ale foch Ci mija jak ten gościu po wypłacie dostaje wypowiedzenie. XD

pacik pies

Chłop
Wynik reakcji
30
Ja tam ten bonus też mam i użyje go przy eko 26-27, a potem zajade sąsiadów, co mnie obchodzą jakieś kiepy, a plebs niech tam na forum płacze xD beka z was, życze wam wszystkiego najgorszego zawistne polaki xD tylko zazdrościć potrafią jak komuś się udaje :)

Palikot2

Miecznik
Wynik reakcji
209
Mogę wam powiedzieć że ten bonus istnieje. Mój znajomy, który robi mi darme i jest niedaleko mnie o ile można tak to nazwać patrząc na położenie dostał taki o to bonus też. Jeszcze go nie wykorzystaliśmy, bo daje on 100% spichlerza. Mamy chwilę czasu żeby podnieść ile się da spichlerz by mieć więcej surowców. Jutro odpalimy. Zapewne nie tylko My. ]:-> <tuptup>

Pozdrawiamy wszystkich napinaczy i dzbanow którzy mają bul dupskaa <lol> Pomoże mi to bardzo w rozwoju i wyeliminowaniu sporej liczby osób, bo rozwój od niego na to pozwoli <cisza>

AVE KMIC. JESTES BOSKI <przytul><3

ShadowBlackWolf

Odkrywca Reakcji
Wynik reakcji
1.059
Ciekawostka. W tym samym temacie, nieco wyżej.
Post, który po przetłumaczeniu brzmi mniej więcej tak:
Ustawienia świata 182 zostały delikatnie zmienione ze względu na Wasze uwagi: ataki na członków własnego plemienia będą umożliwione, gdy nie będzie można go opuścić

Czyli w Niemczech zrozumieli, że na świecie z takimi ustawieniami odwiedziny to zły pomysł.
Ciekawe, czy my także zrozumiemy? :D

W ogóle sporo tam postów, gdzie admini słuchają się swojej społeczności i wprowadzają jakieś zmiany w ustawieniach świata. To dziwne, że u nas to tak strasznie niespotykane :c

Xevizz

WESOŁA ALPAKA
Wynik reakcji
1.770
Ale, że na niemieckich plemionach mają paladynów, a my jakichś zwykłych podrzędnych rycerzy?

:mad:

pacik pies

Chłop
Wynik reakcji
30
Czyli podsumujmy, poważna społeczność polskich plemion jest oburzona ostatnimi wydarzeniami na polskiej wersji gry Tribal Wars i zostały przygotowane następujące sankcje:

1. Plemie SPEED kończy z grą w plemiona
2. ŚwietlistyWładca nie wykonuje analizy świata

Aktualnie trwają negocjacje z supportem, jeśli nie wycofa się on ze swoich pomysłów, następujące sankcje wejdą w życie i polskie plemiona się nie podniosą.

nulia

Rycerz
Wynik reakcji
1.835
Ustawienia świata 182 zostały delikatnie zmienione ze względu na Wasze uwagi: ataki na członków własnego plemienia będą umożliwione, gdy nie będzie można go opuścić

Czyli w Niemczech zrozumieli, że na świecie z takimi ustawieniami odwiedziny to zły pomysł.
Ciekawe, czy my także zrozumiemy? :D

W ogóle sporo tam postów, gdzie admini słuchają się swojej społeczności i wprowadzają jakieś zmiany w ustawieniach świata. To dziwne, że u nas to tak strasznie niespotykane :c

Nie można zmieniać ustawienia świata, nie pamiętasz Kmic zawsze tak pisał,ale jak na św 100 nie potrafili lepszych serwerów kupić to dali limit ataku na barbarki, specjalne ustawienie stworzone przez Kmica by tylko zrobić nam na złość. Ale mam nadzieje że u nas nie zrobią tego, nie chcę dostać siłówki xd

bucek23

Chłop
Wynik reakcji
30
Jest przeciez odpowiedz w stylu:

dajemy niektórym graczom paczki, dzięki którym w znaczący sposób zyskują przewagę nad innymi graczami, ale wszystko jest spoko xddd

to tak jakby w pilce nożnej jedna drużyna mogła miec kilku dodatkowych zawodników na boisku. Zeby to miec to trzeba spełnić warunki ale to tajemnica jakie xDddd To jest Jedno wielkie xd

to przejdzie do historii, robicie z siebie pośmiewisko tam w administracji...

ogólny przekaz PR level hard:
Niemcy kazały, my nic nie wiedziały, Ty Polaku się ciesz, że możesz klikać wgl xddd

Dark.of.war

Zwiadowca
Wynik reakcji
501
Swoją drogą ciekawe co to za warunki dostania tych bonusów sam bym chciał dostać. Trzeba reklamować plemiona czy wystarczy że polubie fanpage pl na fb?

Dark.of.war

Zwiadowca
Wynik reakcji
501
Ja to mam nadzieję że ta gra padnie z kolejnymi genialnymi pomysłami osób odpowiedzialnych za nie już nie wnikając kto to wprowadza. XD

Sir Zielo

Miecznik
Wynik reakcji
134
Jest przeciez odpowiedz w stylu:

dajemy niektórym graczom paczki, dzięki którym w znaczący sposób zyskują przewagę nad innymi graczami, ale wszystko jest spoko xddd

to tak jakby w pilce nożnej jedna drużyna mogła miec kilku dodatkowych zawodników na boisku. Zeby to miec to trzeba spełnić warunki ale to tajemnica jakie xDddd To jest Jedno wielkie xd

to przejdzie do historii, robicie z siebie pośmiewisko tam w administracji...

ogólny przekaz PR level hard:
Niemcy kazały, my nic nie wiedziały, Ty Polaku się ciesz, że możesz klikać wgl xddd
nie no to nie tak, bo liczba wiosek sie nie zwieksza, ale zalozmy, ze jest rok 2005 i mucisz w pile na podworku pod blokiem i wybieracie z kumplem druzyny jako kapitowanie, twoj kolega ma do wyboru Messiego, Ronaldo, Mbappe, Neymar, KDB, a ty masz do wyboru pilkarzy z interu warszawa XDDDDDD

Witam graczy XD
witam brzoze tu tupolew

awek.

Miecznik
Wynik reakcji
119

Ciekawe, czy my także zrozumiemy?
:D

Z tym się akurat zgodzę :)