Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.091
:D:D nikt nie jest w stanie budować lepiej eko niż nasz ukocany kazik p :p człowiek legenda :)
Kazik nigdy nie był w topce na bezfarmieniu, dwukrotnie zostawał ponad 24h do top100, nie mówiąc już o top1, proponuję się podszkolić w historii bezfarmienia. Nie liczę od światów 137 w górę, bo tam już nie grałem, ale nikt w Polsce nie buduje eko lepiej, niż Visnek to robił w 2014-2016

filcok

Miecznik
Wynik reakcji
46
Kazik nigdy nie był w topce na bezfarmieniu, dwukrotnie zostawał ponad 24h do top100, nie mówiąc już o top1, proponuję się podszkolić w historii bezfarmienia. Nie liczę od światów 137 w górę, bo tam już nie grałem, ale nikt w Polsce nie buduje eko lepiej, niż Visnek to robił w 2014-2016
Nie znasz się xD

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.091
Nie znasz się xD
To dlatego miałem top1 na bezfarmieniu w eko na światach 75/91/95/99(do czasu jak dostałem katasy od 10 graczy)/101/105/113/121/133/137?

Edit: Ale nie można kazikowi odmówić tego, że jest niesamowitym graczem, przeważnie topka na bezfarmieniu i ograniczonym, nie mówiąc już o tym, że jest protoplastą taktyki na światy ze zbieractwem.

Ostatnia edycja:

Świetlisty Władca

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.855
Moim zdaniem przy takiej prędkości świata lepiej iść w off, o ile ma się dobrego KO, który faktycznie te akcje raz w tygodniu będzie w stanie organizować.
Oznacza to jeszcze większe obciążenie KD i frontowców wrogiego plemienia (zakładając, że któraś ze stron ma stałą inicjatywę, jak np. Głody na s145 za czasów dożynania pozostałości PONY przez Jutro i Forzę), co w rezultacie skutkować może szybszym spadkiem morale frontowców i większą ilością porzuconych kont.
A przy takiej prędkości nie ma miejsca na błędy, bo nie ma co liczyć, że wrogom skończą się grube.

Edit: Nie doczytałem, że na początku :(
Ale zdanie podtrzymuję :D
Z grubsza się zgadzam, bo nie da się łamać frontu przez rekru mając więcej niż 39 graczy, a potem wcale. To będzie najbardziej ofensywna bezfarma w historii.

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
4.099
Lol.
Ciekawe czy kiedyś będą o tym pisać w podręcznikach historii. Bo to dość interesujące co piszecie o graczach z topki.
Może ktoś pracę magisterską napiszę "wpływ świata z farmingiem na wybory w Polsce" lub "kadencja prezydenta Polski w latach 2020-2025 na podstawie s158"

Szari.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.074
To dlatego miałem top1 na bezfarmieniu w eko na światach 75/91/95/99(do czasu jak dostałem katasy od 10 graczy)/101/105/113/121/133/137?

Edit: Ale nie można kazikowi odmówić tego, że jest niesamowitym graczem, przeważnie topka na bezfarmieniu i ograniczonym, nie mówiąc już o tym, że jest protoplastą taktyki na światy ze zbieractwem.
Topka na bez farmach od paru swiatow jest wypadowa dwoch rzeczy.

1. aktywna wymiana surek
2. nowe konta

Gdzie 2 ma gigantyczna przewage na reszte dzieki zadaniomi i prezentom. Wystarczy losowac mentora az trafisz na swojego kolege ktory ci bedzie dawal zadania na eko od startu swiata. Druga sprawa to prezenty ktore dostaja nowe konta , surki na maila , losowe bonusy. Na tym swiecie nasz gracz dostal 100% zepelnienia spichlerza (!!!!!!) , tylko dlatego ze ma swieze konto ktore zalozyl tylko na ten swiat. Czy to nie jest chore?

Qorny v2

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.893
^
Zgadzam się z Szarim, dla mnie to głupie no ale. I tak czy siak sprowadza się do jednego potem, do walki i frontu. Ale rzeczywiście głupie jest to, że mając 2 wymieszane plemiona z takim samym doświadczeniem w grze, wygrywa to które obsadzi swoich graczy na nowych kontach.

Wynik reakcji
24.766
Hej wie ktoś czy moje plemię jest top 1,2 obydwoma członami dlatego, że mamy tylu aktywnych klikaczy eko, czy dlatego, że średnia IQ jest na tyle niska, że co druga osoba budowała ratusz?
Bo nie wiem czy się martwić czy się cieszyć :/

@KRZYSZTOF III OSTRY pisał, że ma już ratusz na 13 więc się trochę jednak martwię:/
U mnie ratusz juz na 16 lvl bo nie chciało mi się czekać na budynki po 3h :)